Yerleşme kanaması yaşayanlar nasıl yaşadınız? Yardımcı olur musunuz?

Transferin ayni gunu ve ertesi gunu kahverengi bsy gldi oda tutunma olabilir mi ?
Ben tam test gunumde yasadim 4 gun
Kahve rengi sutlu kahve. Iki kese gormustuk. Düsuk yaptim sonra tabi.
Oncesinde hic yasamadim.
Transfer gunu tahris filan olmus olabilir oyle olanlar var. Tutunma da olur belki.
Icerde kalmis eski kan geri gelmis olabilir.
Insallah olur. 5.gun mu transfer oldun..pgtlimi?

Oncesinde hic yasamadim.
Transfer gunu tahris filan olmus olabilir oyle olanlar var. Tutunma da olur belki.
Transfer derken canım pek anlayamadım

Oncesinde hic yasamadim.
Evet canim 5nci gun pgtli dogal siklus

• Beğen
Reactions: H M
Selamun aleyküm hanımlar, adetime 4-5 gün varken kahverengi kanla karışık pembeye yakın rengi bir akıntı yaşamaya başladım dün sabah başladı. hamilelik şüphem vardı bundan 4 gün önce kan verdim negatif çıktı. Bugün test çubuğu aldım ikinci çizgi varla yok arası gibi birşeydi iki saat sonra daha da belirginleşti. Bu arada bugün akıntıma pıhtılar ve kaşıntı eşlik etti.. Bu durumu yaşayan var mı varsa yardımcı olur musunuz? Acayip stress yaptım ben..

Canım sonuç ne

Canım sonuç ne
Adetim 2 gun gecikince kan testi yaptim negatif cikti ama hala adet olmadim bi hafta oldu. Acaba tekrar yaptirsammi bilmiyorum. Goguslerimde hassaslik basladi. Hic bu kadar da gecikmemisti adetim. Gec dollenme olabilir diyen de var bilemedim. Napmam lazim 😣😣😣

X