Yerleşme kanaması yaşayanlar yardım mmmm

Gözünüz aydın çok sevindim😊 Benim de adetim hiç şaşmaz. Ve bu ay benim de 24’ünde yani yarın. Aynı sizinki gibi pazartesi kahverengi lekelenmeler başladı bugüne kadar azar azar devam etti. Hiç böyle bir şey olmamıştı. Yarın regl olmazsam test yapacağım. İnşallah benimki de pozitif çıkar 😊 Siz hangi markayı kullandınız acaba?
Protector olan testi aldim canim insallah pozitif çıkar hayirlisi olsun. Silik çıkabilir haberin olsun :)))

Merhaba kızlar.benim.adetime 4 gün var.hep adetim günü gününe gelmiştir hiç şaşmaz.ama bugün çok açık pembe lekelenmem oldu 2 defa. kasık ağrım vardı iki gün önce ama bugün çok az. Yerleşme kanaması mi sizce .yerleşme kanaması yaşayan var mı.ne zaman oldu
aynısı cnm oldu hamileymişim:KK70:

Merhaba beklenen adet tarihim, 24 haziran fakat bugün önce açık pembe sonrasında kahverengi lekeler geldi. Yumurtlama günlerini değerlendirdik göğüs dolgunluk ve kasık ağrılarım var. Yerleşme kanamasi mıdır yardımcı olursanız sevinirim
aynısını yaşadım gebeyim:d

Evet bende yaşadım kızımda adet günüme 2 gün kala pembe renkte lekelenmem olmuştu adet oldum sanıp üzülmüştüm sonra bi baktım hamileyim, şimdi de 6 haftalık hamileyim adetime tam 4 gün kala çamaşırıma kahverengi lekeler gelmişti adet oldum sandım gene ama hamileyim çok şükür reglime 2 gün var bugün tuvalete girdiğimde iç çamaşırımda kahverengi sümügumsu bir leke gördüm sizce yerleşme kanamasi mi? 16 ve 22 haziranda ilişkim oldu

aynısı cnm oldu hamileymişim:KK70:
Merhaba beklenen adet tarihim, 24 haziran fakat bugün önce açık pembe sonrasında kahverengi lekeler geldi. Yumurtlama günlerini değerlendirdik göğüs dolgunluk ve kasık ağrılarım var. Yerleşme kanamasi mıdır yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba benim de reglime 2 gün var bugün tuvalete girdiğimde iç çamaşırımda kahverengi sümügumsu bir leke gördüm sizce yerleşme kanamasi mi? 16 ve 22 haziranda ilişkim oldu hiç ağrım sızım yok ama

Merhaba kızlar ben de 11 inde adet olmuştum 18i yumurtlama günüydü. Bugün lekelenme olmuş ama benimki de yerleşme kanaması olabilir mi? Ne zaman kan testi yaptırmalıyım? 1 senedir deniyoruz olmadı

Merhaba benim de reglime 2 gün var bugün tuvalete girdiğimde iç çamaşırımda kahverengi sümügumsu bir leke gördüm sizce yerleşme kanamasi mi? 16 ve 22 haziranda ilişkim oldu hiç ağrım sızım yok ama
Olabilir tabi ama 2 gün bekleyip beklenen tarihinizde regli olmazsanız test yapın. İnşallah hamilesinizdir 🙏🤍

ki zlar merhaba banada yardımcı olabilir misiniz. adetime 1 hafta kala pembe bir akıntim oldu sadece pencereye sildiğimde geliydu.bugun akıntının 4. günü günde bir iki damla kahve rengi şekilde geliyr.ama çok az.daha önceleri lekelenme olduğu gün adet olurum adet ağrılarımda oldu 3 gündür.bugun ağrılarım tamamen geçti ve 2 gündür çok afedersiniz ishal oldum ki ilaç vb kullanmiyrm.normalde hep kabızlık şikayetçi vardır.bu belirtisi olup hamile olanlar var mi.6 kez tup denedim ama malesefki olmadı inşallah bu sefer kendiliğinden olur

Merhaba ,benimde normal adet tarihimden 6 gün geçti adetim gelmedi.Normalde senelerdir hiç aksamaz gecikme yaşamam bu ay gecikince test yaptım dün negatif,bugünde adetim geldi gibi ama öyle dolu dolu akmadı ağrı var kasıklarımda bel ağrısı baş ağrısı .yerleşme kanaması olduğunu düşünsem mi bilemedim ama açık pembe geldi ya da bu ayda tutmadı mı ki ? Fikri olan var mı? :KK43:

Evet bende yaşadım kızımda adet günüme 2 gün kala pembe renkte lekelenmem olmuştu adet oldum sanıp üzülmüştüm sonra bi baktım hamileyim, şimdi de 6 haftalık hamileyim adetime tam 4 gün kala çamaşırıma kahverengi lekeler gelmişti adet oldum sandım gene ama hamileyim çok şükür 😇
Ağrınız oldu mu peki lekelenmelerinizde.

Ağrınız oldu mu peki lekelenmelerinizde.
Canım benim ağrım hep oldu hatta bu konuyla ilgili bende soru sormuştum herkese. Benim çikolata kistimde var yaşadığım ağrıyı tahmin bile edemezsin şuan 8 haftalığım baya azaldı düşün ki yeni azalıyor ağrılar.. ben öncesinde bir düşük ve kimyasal gebelikler geçirdim onların ağrısı bambaşka anlıyorsun birşeylerin ters gittiğini ağrıları falan kafana takma yani kendini dinleme akışına bırak sadece

Canım benim ağrım hep oldu hatta bu konuyla ilgili bende soru sormuştum herkese. Benim çikolata kistimde var yaşadığım ağrıyı tahmin bile edemezsin şuan 8 haftalığım baya azaldı düşün ki yeni azalıyor ağrılar.. ben öncesinde bir düşük ve kimyasal gebelikler geçirdim onların ağrısı bambaşka anlıyorsun birşeylerin ters gittiğini ağrıları falan kafana takma yani kendini dinleme akışına bırak sadece
8 aylık evliyim 6 aydır çocuk istiyoruz. İki doktora göründüm biri pko var dedi diğeri yumurtalık kisti dedi primolut diye bir ilaç verdi kullandım. Bittikten sonra acayip sancılı bir adet oldum. Kontrole gittim kisti atmışsın hiçbir sorun yok dedi. Gebeliğe engel birşey görünmüyor dedi 6 ay deneyin olmazsa gebelik tekrar gel eşinle birlikte tahlillerinize bakalım dedi. Bir sorun yoksa neden olmuyor anlamıyorum. Acaba tekrar doktora görünmeli miyim

Evet bende yaşadım kızımda adet günüme 2 gün kala pembe renkte lekelenmem olmuştu adet oldum sanıp üzülmüştüm sonra bi baktım hamileyim, şimdi de 6 haftalık hamileyim adetime tam 4 gün kala çamaşırıma kahverengi lekeler gelmişti adet oldum sandım gene ama hamileyim çok şükür 😇
Merhaba bugün aynısını bende yaşadım 4 gün var adete ve sadecd belli belirsiz peçeteyr leke tarzında farkettim çamaşırda yok bile klomen kullandım bu ay bebek varmı acaba ya

Bende gördüm canım ama benim adetim geçikdikden sonra olmustu yerleşme kanaması bende 3 yıldır bekliyordum adet oolduğumu düşünmüştüm çok üzülmüştüm ama sonuç kızım oldu doğdu şuanda uyutmuyor 🥰🥰🥰
Yaa inşallah bizedw nasip eder rabbim bende 3 yıldır bekliyorum bugun adete 4 gün var klomen kullandım lekelenme oldu belli belirsiz ve arkası yok yerleşme kanaması olabilirmi acaba

Merhaba bugün aynısını bende yaşadım 4 gün var adete ve sadecd belli belirsiz peçeteyr leke tarzında farkettim çamaşırda yok bile klomen kullandım bu ay bebek varmı acaba ya
İnşallah vardır stres yapmadan bekleyin güzel haberler alırsınız bence 🤍

Merhaba Hanımlar 🌸Foruma yeni üye oldum 😊 Bir sabırsızda benim galiba bu hamilelik durumunda 😍 24yaşındayım 9 aylık evliyim 28-29 günde bir adet döndüm var BAT 11 Temmuz . Yumurtlama tarihim 22 Haziran - 1 Temmuz arasındaydı o zamanları ve yüksek hamile kalma şansı olan günlerimi değerlendirdik . Şu an adetime 8 gün kaldı fakat sağ kasığımda adet sancısı gibi ama biraz daha hafif bir ağrı var. Çok fazla gaz sorunum olmaya başladı. Acaba hamile kalmış olabilir miyim 🤰🏼🥰Yorumlarınızı bekliyorum . Sabırsızlığım hat safada 😂 7 gün öncesinde kanda çıkar mı teste gitsem ? Tecrübeli olanlar yaşamış olanlardan yardım bekliyorum 🙏🏻

8 aylık evliyim 6 aydır çocuk istiyoruz. İki doktora göründüm biri pko var dedi diğeri yumurtalık kisti dedi primolut diye bir ilaç verdi kullandım. Bittikten sonra acayip sancılı bir adet oldum. Kontrole gittim kisti atmışsın hiçbir sorun yok dedi. Gebeliğe engel birşey görünmüyor dedi 6 ay deneyin olmazsa gebelik tekrar gel eşinle birlikte tahlillerinize bakalım dedi. Bir sorun yoksa neden olmuyor anlamıyorum. Acaba tekrar doktora görünmeli miyim
Neden olmuyor söyleyeyim, kafaya taktığın için. Ben 1 senedir çocuk istiyorum 3 kimyasal ve düşük yaşadım hal böyle olunca takıntı haline geldi ve çocuktan başka birşey düşünemez oldum inadına her ay negatif sonuç alınca doktor çok kafana takıyorsun sil aklından çocuk düşüncesini dedi. İnanmadım ama iyi bi deniyim dedim. O ay hiç çocuk düşünmedim hatta birliktelik bile o kadar az oldu ki dişçiye gittim, temizliğe kalktım, diyetisyene başvurdum kendi kişisel dertlerime düşünce gerçekten unutmuşum ve hop sürpriz hamile kaldım o ay 😃

X