Yeryüzünün Tek Fakiri Ben Kalacakmışım Hissi

Bu kripto işleri hiç bize göre değil ben finans dersleri almama rağmen bu kadar para yatırmaya korkuyorum. Doğru yatırım paranın hepsini bir yere yatırmak değil riski dağıtıp birçok yatırım aracına yatırmaktır. Zaten kolayına para kazanayım kafasında olanlar elindekini de kaybediyor. O yüzden iyi düşünüp yatırım yapın ve çevrenizdeki insanlara da çok aldırış etmeyin
O paralardan ne batanlar oldu

Yok yaw o yarının kuru 😅
Yok çıktı tekrar indi ama bu çıkacağı anlamı taşıyor bence. Yarın açılışı 15 den yapacağız gibi.
Baştakiler yorumsuz. Haberlerde bile son dakika geçmiyorlar, herkes ölüm uykusuna yatmış sanki. Kör sağır ve dilsizi oynuyoruz ülke olarak. Halbuki bir zamanlar başbakanın önüne yazar kasa fırlatmış millet idik.

Ben bu dönemde faiz maiz umursamadan tl olarak borçlanmaya çalışıyorum.
Ev falan da alabilirsem ne ala ama zor.
ya ben de bu konuda çok kararsızım kredi patlatıp ev alsak sonra ben patlar mıyım korkusu var ama bu şekilde devam ederse bugün çektiğim kredi 3-5 aya pul olacak ödeme olarak, sanki tl borçlanmak çok mantıklı gibi değil mi?

ya ben de bu konuda çok kararsızım kredi patlatıp ev alsak sonra ben patlar mıyım korkusu var ama bu şekilde devam ederse bugün çektiğim kredi 3-5 aya pul olacak ödeme olarak, sanki tl borçlanmak çok mantıklı gibi değil mi?
keşke 10 gün önce bankadan kredi çekip dolar altın alsaydıkk

Ya ortada mal araba ev vs karşılık olunca çok riskli gelmiyor bana yatırım.

Dolar 9 liralardan birden fırlamaya başlayınca biraz dolar alsaydım ama geç kaldım dedim dedim durdum. En son bugün Dolar 13,40 ları görünce dedim bu artık durmayacak çıkıyor yapacak bişi yok biraz düşmeye başlayınca 12,60 lara fln gelince az bi miktar aldım veee 12,40 lara düşüverdi 😅 en son coinde de parayı böyle batırmıştım . Merak etmeyin artık düşecek 😂

Dolar 9 liralardan birden fırlamaya başlayınca biraz dolar alsaydım ama geç kaldım dedim dedim durdum. En son bugün Dolar 13,40 ları görünce dedim bu artık durmayacak çıkıyor yapacak bişi yok biraz düşmeye başlayınca 12,60 lara fln gelince az bi miktar aldım veee 12,40 lara düşüverdi 😅 en son coinde de parayı böyle batırmıştım . Merak etmeyin artık düşecek 😂

merak etme yarın yükselir
en son anneme 8.14ten dolar alınır mı dedim
dolar aylarca 7.80lerde falan kaldı
şimdi hali ortada...

X