yeşilçay,limon ve soda var mısınız zayıflamaya :)

Merhaba kızlar bunu uyguluyorum dukan birası deniyormuş buna. Bende süper etki yaptı. Boşaltım sistemimi çok iyi çalıştırıyor. Normalde pek çalışmaz. 2 gündür yapıyorum. ETkilerini yazarım. Akşam yatmadan da yoğurt limon pul biber kürü yapıyorum.

Yeşil çay içemiyorsanız yani tadı acı geliyorsa beyaz çay içmenizi tavsiye edebilirim.diyetisyenim tavsiye etmişti,aynı etkiye sahip ve tadı daha yumuşak. Limon bile eklemeden içebiliyorum. Form ve beşi biyerde çaylarını kullanmayın,çünkü içlerinde sinameki var. Buna alıştırırsanjz içmediğiniz de bağırsak tembelliği yapıyor. Beslenme alışkanlığı edinirseniz her şeyi yiyerek kilo verebilirsiniz, tabiki abartmamak koşulu ile. Kalori hesabı gerçekten önemli.günlük 1400 kalorilik bir diyet ile kilo verirsiniz. Bunu aştığınız sürece kilo vermez ya da alabilirsiniz.

Kizlar Merhaba ben bunu yeşil çay soda ve limon olarak değilde tuz limon ve soda olarak bi arkadasimdan duydum Yenge si 1 ayda 10 kilo vermiş tuz limon ve sodayla bende baslamayi düşünüyorum sizler neler yaptınız doğum kilolarım var

X