Gelinbaşı ve Gelin Tacı yeşilköy salon art

tucess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
238
45
Arkadaslar yesilkoyde ki salon art giden var mi? Instagramdan takip ediyorum ve beğeniyorum lakin giden birininde goruslerini ogrenmek isterimm:))

yok canım almadım da instagram'dan takip ediyorum, hem salon art hem de nokta güzellik merkezinden fiyat alıcam ama en kısa zamanda.
öğrenir öğrenmez seninle paylaşırım

Nokta Kuaförü bilemiyorum şahsen. reklam amaçlı yazılarda vardı. Benim arkadaşım gitmişti kardeşinin nişanı için pek memnun kalmamıştı.. Ama güzel diyenler de gördüm:KK1: En çok ama salon art merak ediyorum:KK52: instagramdan bende takip ediyorum:KK30:

Nokta Kuaförü bilemiyorum şahsen. reklam amaçlı yazılarda vardı. Benim arkadaşım gitmişti kardeşinin nişanı için pek memnun kalmamıştı.. Ama güzel diyenler de gördüm:KK1: En çok ama salon art merak ediyorum:KK52: instagramdan bende takip ediyorum:KK30:

:) valla ben de anlamadım zaten kuaför işlerinden hiç anlamıyorum hayatımda ilk defa dibimdeki kuaföre doğal bir topuz yaptırdım ve çok korkuyorum saçımın makyajımın kötü olmasından
napıcam bilmiyorum :)

:) valla ben de anlamadım zaten kuaför işlerinden hiç anlamıyorum hayatımda ilk defa dibimdeki kuaföre doğal bir topuz yaptırdım ve çok korkuyorum saçımın makyajımın kötü olmasından
napıcam bilmiyorum :)

Bende bir nişanımda yaptırdım saç ve makyaj :KK1: O yüzden kötü olmaması için şansa bırakmamak lazım:KK9: senin düğün ne zaman canım=)

Bende bir nişanımda yaptırdım saç ve makyaj :KK1: O yüzden kötü olmaması için şansa bırakmamak lazım:KK9: senin düğün ne zaman canım=)

Evet şansa birakmamak lazım da nasil bulucaz bilmiyorum :)
20 eylulde Allah nasip ederse canım, senin ne zaman?

Benimde 9 ağustos canım:)) ve bugün salon art aradim gelin saçı ve makyaji 1000 tl dedi :KK43:

Senin de az kalmis canim ya hayırlı olsun simdiden.
Cok 1000 tl ya, hos gokhan yalciner diye birinin sac ve makyajlarina bayiliyorum ondan aldigim fiyat da 2000 tl :)

Senin de az kalmis canim ya hayırlı olsun simdiden.
Cok 1000 tl ya, hos gokhan yalciner diye birinin sac ve makyajlarina bayiliyorum ondan aldigim fiyat da 2000 tl :)
Evet yaaa ona bende sordumm... niye bu kadar pahalı anlamadım ki.. benim butcem yanimda olucak 3 kişiyle 1000 tl :KK43:(

Onu hic bilmiyorum nerde bir arastiriyim onu da, sen ne taraflarda bakıyorsun bu arada kuafor olayini

Avrupa yakası olsun ve çok sapa bir yer olmasın istiyorum:KK9: Düğün mekanı beylikdüzünde ben merter de oturuyorum. yeşilköy civarı düşünüyorum ama en önemlisi güzel yapan yer bulmak ve bütçeyi de aşmamak :KK53:

Avrupa yakası olsun ve çok sapa bir yer olmasın istiyorum:KK9: Düğün mekanı beylikdüzünde ben merter de oturuyorum. yeşilköy civarı düşünüyorum ama en önemlisi güzel yapan yer bulmak ve bütçeyi de aşmamak :KK53:

:) ben de 500 evler-bayrampaşa tarafında oturuyorum, düğün yerim benim de beylikdüzü :KK9:
inş buluruz uygun bir yer

X