yıkıldım...aldatıldım..ve nişan tamamen bittii...

bulusis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
602
3
söyleyebilecek hiçbişey bulamıyorum...nişanlımı bugün sevgilisyle konusmalarını duydum...baskabirine hayatım,aşkım demelerini...kahkahlarını...
ben bana son zamanlardakı ilgizliğini eskisi gibi davranmamasını düğün stresine yorarken,hayatında baska biri olabilceği ihtimalini hiç ama hiç vermedim...
evim hazırdı..düğün tarihim hazırdı...
dün nikah işlemleri için tüm gün koşturduk hallettik...
akşam gizlice telefon konusmlarına sahıt oldum bahaneler buldu...
inanadım..
gece allaha yalvardım aldatılıyosam karsıma çıkar rabbim diye...ve bugün saat 3 te onu aradım..bana ders çalışacagını söyemişti oysa...telefon açıldı tabi farkında diil...öyle kaptırmıştıki görüntülü olarak konustugu sevgilisyle yaptığı konusmaya....sadece 1 dk dinlemeye tahammul edebildim....
basımdan asağı kaynar sular döküldü...enkazın içine soktu beni o an...
biliyorum bigün bu acımda bitecek ama birine birdaha ne zaman güvenirim hiç bilmiyorum....

allah yardımcın olsun canımm.profil resmini değiştirmkle başla işe :KK50: ve onu çıkar hayatından:KK50:

canım çok üzüldüm. ne denirki bu durumda.. Elbet çok üzüleceksin. yaptığı kabul edilir birşey değil çok çok ağır.. Allah yardımcın olsun. Herşeyde bir hayır vardır evlenmeden önce gördün.. En azından böyle düşünmeye çalış.. Güveninin yıkılması berbat bişey. ama insanlardan herşey bekleniyor işte..

bebeğim bu ne saçma bir şey ya ! yazıklar olsun o insan görüntüsündeki hayvana ! her erkek böyle mi ya ?! ne yazacağımı bilemedim.

ben aşk defterini kapatalı aylar oldu, açmaya da hiç niyetim yok çünkü forumda görüyorum ki bu tatsiz olaylar bir tek benim başıma gelmemiş, ve artık bütün erkeklerin aynı olduğu kanaatine vardım. kim benimle ?

Allah sabir versin tatlim, Allahtan ic yuzunu evlenmeden once ogrendin.
Insallah kopek gibi pisman olur basini duvarlara taslara vurur o serefi noksan heriff..
Bu erkekler ne istiyor anlamiyorum gercekten..

Allah sabır versin ....şükürler olsun ki evlenip çoluk çocuğa karışmadan görmüşsün iç yüzünü ..Allah'ın sevgili kuluymuşsun böyle düşün...şimdi üzülmen ,acı çekmen normal ne desek faydasız ...ama geçicek bunu sende biliyorsun ...güçlü olmaya çalış hayata sakın küsme herkes böyle değil emin ol kendini kapatma ...güzel günler seninle olsun ...

Gecmis olsun cok temiz kalbin varmis, Allah tum olanlari evlenmeden gormeni nasip etmis... Kurtuldugun icin dua et sadaka ver canim.

Canım çok üzüldüm senin için Allah yardımcın olsun inşallah tez vakitte unutursun bütün bunları...

Verilmiş sadakan varmış demek ki..Şimdi üzülüyorsun ama bir zaman sonra şükredeceksin erkenden kurtulduğuna.....

Çok şaşırdım,allah kolaylık versin.Konularınıza aşinayım, hatta takip ediyordum diyebilirim.Siz o dertlerle boğuşurken neyle karşılaştınız, şimdiden gördüğünüz için bence çok şansılısınız.

zoruma giden çok sey var..yasanmışlıklar...2 yılımı verdim ona..yazıklar olsun diyorum...keske birinden duysaydım aldatıldığımı...yada görseydim...ama direk duymak konusmaları gerçekten buyuk acı...atlatıcam bunuda..şuan gözumde 5 kurusluk değeri yok...
tek isteğim zamanın bian önce geçmesi...

Evet 2 yıl az değil ama tüm bir ömrüne mal olabilirdi........Kurtuldun...........

Eminim çok yıkıcıdır evliliğe adım attığınız kişinin ihaneti ama olayın tek iyi yönü nişanlıyken bunu öğrenmiş olmanız. Zor olacak ama atlatacaksınız, kendiniz, geleceğiniz ve hayalleriniz için..

Ailenizle ya da herhangi biriyle paylaştınız mı durumunuzu?Destek almayı düşünün bence, dediğiniz gibi 2 sene yaşanmışlık kolayca sıyrılmak için biraz fazla

Temiz sevgiye ,temiz duygulara ihanet ve suistimal edenler Allahlarından bulsun inş. Allah yardımcın olsun canım.. Hakkında hayırlısı olsun. Ama düğünden sonra olsaydı eğer çok daha kötü olurdun..Allah düşmanıma vermesin böyle bi yıkım.. Yaşayan bilir.

Ailenizle ya da herhangi biriyle paylaştınız mı durumunuzu?Destek almayı düşünün bence, dediğiniz gibi 2 sene yaşanmışlık kolayca sıyrılmak için biraz fazla

telefon konusmasını duyduktan sonra ağlama krizine girdim zaten..ailem koşup geldi..kardeşlerim annem babam...
arkamdalar..onların desteği olmasaydı suan belkı bu kadar güçlü olamazdım...
kardeşim savcı bu arada arayp bi güzel konustu..rezil etti ona babasıylada kardeşim konustu...biten bitti...ne konusulsa boş..
kendini paklayacagını beni çok sevdiğini söyleyip durmus..hala affedebilceğimi düşünüyor ya...
yarın hat değiştirmekle baslayacagım yeni onsuz hayatıma...

Allah yardımcınız olsun, inşallah bu süreci mümkün olduğunca kolay bir şekilde atlatırsınız.

Geçmiş olsun canım. Verdiğin değere değmeyecek insanlara harcanan zaman, insanı en çok üzen bilirim. Ama sevinmelisin, böyle biriyle hayatını birleştirmediğin için. Herşeyin hayırlısı olur umarım. Kendini üzmemeye çalış, erkenden kurtulduğuna sevin. En büyük kazancın bu senin.

X