Yıllar geçirsenizde tanıyamıyorsunuz bazen

bsreyl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
154
0
...................................................................................................................

Son düzenleme:
Öncelikle meraba kızlar amacım sadece kendi ders aldıklarımı sizede aktarmak canım çok yandı rahatlamak için yazmam gerekti..

Benim 4 yıllık bir kız arkadaşım vardı öyle iyiydik ki aileler falanda görüşürdü aynı sıralardan mezun olduk biz. Ruh ikizimdi yani öyle sanırdım, çok iyi anlaşırdık. Neyse saadede geliyorum. Bu arkadaşımın 1 yıllık bir ilskisi vardı son zamanlarda kötü gidiyodu o sırada benim hayatıma biri girdi aslında sevgilim yıllardır hayatımdaydı fakat arkadasım olarak neyse ben çok güvendiğim için arkadaşmlada tanıştırdım iyi anlaştılar falan bu arada arkadaşımla sevgilsi ayrıldı. Neyse ben kendini yalnız hissetmesin diye bulusmalarımızda yanımıza bile çağırıyodum ama son zamanlarda sevgilime karşı olması gerekenden daha yakn olduğunu farkettim ve uzaklasmaya basladım yani üçümüzü bi araya getirmemeye karar verdim...

Bunun farkına varmış olucak ki sevgilime benim hakkımda yalan yanlş şeyler söyleyip beynini yıkamış, daha sonrada ona aşık oldğunu söylemiş yaptıkları bunla kalsa iyi sevgilim onu terslediğinde kapısına gidip ayılıp bayılmalar falan neyse. Ve tüm bunlara rağmen bana tehditli msjlar atmalar bi kendine güven anlayamadım. İnsan gerçekten tanıyamıyo yaşadıklarımın şokundayım hala...

Gecmis olsun. Bu hikayenin aynisini yasadim 15 yillik dostumdu. Ustelik erkek arkadasimida o ayarlamisti bana. Bitti tabikii ikiside

Gecmis olsun. Bu hikayenin aynisini yasadim 15 yillik dostumdu. Ustelik erkek arkadasimida o ayarlamisti bana. Bitti tabikii ikiside

Gerçekten mi? Çok kötü bişey haftalardır kendime gelemedim ben. Bazen çıkıp karşısına ağzının payını veresim var sonrada ne gerek var değer mi ona sanki diyorum ama aklıma geldikçe hala çıldırcak gibiyim rüyalarıma giriyo. Sevgilimide çok seviyorum düzgün ve ciddi bi iliskimiz var ailelerimizinde bildiği. Ama bazen ona bile sinirleniyorum oturup onu dinlediği için o çok pişman ama...

O kadar çok böyle olaylar oluyor ki; ben bu tür içli dışlı muhabbetlerin iyi sonuçlar düşünmediğine hep inanmışımdır.
Bu durumu tez zamanda atlatmanızı dilerim.

O kadar çok böyle olaylar oluyor ki; ben bu tür içli dışlı muhabbetlerin iyi sonuçlar düşünmediğine hep inanmışımdır.
Bu durumu tez zamanda atlatmanızı dilerim.

Ben kimseye güvenmediğimi hep dile getiririm fakat başımdan böyle bişey geçmeden gerçek manada anlaşılmıyomuş meğer. Şimdi gerçekten güvenemiyorum. Facebook hesabımı kapadım numaramı değiştirdim msn kullanmıyorum tek bi yanlış insan bütün arkadşlarmdan soğuttu beni kimseye güvenim yok...

İkili İlişkilerde Durum Ne Olursa Olsun 3. Bir Kişiye Yer Verilmemelidir..
Yalnız Kalmasın, Morali Bozuk v.s.
Çiftlerin Özel Konuşacakları Konular Vardır..
Herkesin Özelimizi Bilmesine Hiç Gerek Yoktur..

Adı Üstünde Aşk Bu Sadece 2 Kişi Arasındadır..:KK34:

allah kolaylık versin
hayatımda hiçbir zaman sevgilisi olan bi erkek arkadaşımla samimi olmadım
kızın yerine koydum kendimi ya yanlış anlarsa diye... çok korkarım böyle şeylerden
şimdi nişanlımla da en yakın arkadaşımı bile muhatap etmiyorum
olur bi an bi anlık samimiyet ben işkillenirim bi daha ikisnden de soğurum diye
nişanlımda bunun farkındadır kız arkadaşlarımın yanında hep diken üstündedir
çüünkü ben bi kere kötü düşünürsem bi daha kendimi alıkoyamam ziyan ederim herşeyi

Allah kimseyi yolundan şaşırtmasın:KK47:

İkili İlişkilerde Durum Ne Olursa Olsun 3. Bir Kişiye Yer Verilmemelidir..
Yalnız Kalmasın, Morali Bozuk v.s.
Çiftlerin Özel Konuşacakları Konular Vardır..
Herkesin Özelimizi Bilmesine Hiç Gerek Yoktur..

Adı Üstünde Aşk Bu Sadece 2 Kişi Arasındadır..:KK34:

Evet hatayı kendimde buldum insanlara güvenmekte neyine bu devirde değil mi? Öz kardeşin bile olsa güvenemezsin ki.

Sevgilimin babası benim sevgilimin arkadaşıyla tanıştığımı öğrenince ona çok kızmştı. O zaman anlam verememiştim nolur ki sanki demiştim. Şimdi öyle hak veriyorumki. Bunu bi kız yapıyosa erkek hayli hayli yapar ...

Son düzenleme:
allah kolaylık versin
hayatımda hiçbir zaman sevgilisi olan bi erkek arkadaşımla samimi olmadım
kızın yerine koydum kendimi ya yanlış anlarsa diye... çok korkarım böyle şeylerden
şimdi nişanlımla da en yakın arkadaşımı bile muhatap etmiyorum
olur bi an bi anlık samimiyet ben işkillenirim bi daha ikisnden de soğurum diye
nişanlımda bunun farkındadır kız arkadaşlarımın yanında hep diken üstündedir
çüünkü ben bi kere kötü düşünürsem bi daha kendimi alıkoyamam ziyan ederim herşeyi

Allah kimseyi yolundan şaşırtmasın:KK47:

Çok çok doğru bişey yaptığın bundan sonra benimde öyle olucak artık gerçi bu saatten sonra arkadşım olur mu onuda bilmiyorum zira olsada sevgilimi tanımasını bırakın adını bilmesi bile mucize olur sanırım. Dünyanın çivisi çıkmş :)

Evet hatayı kendimde buldum insanlara güvenmekte neyine bu devirde değil mi? Öz kardeşin bile olsa güvenemezsin ki.

Sevgilimin babası benim sevgilimin arkadaşıyla tanıştığımı öğrenince ona çok kızmştı. O zaman anlam verememiştim nolur ki sanki demiştim. Şimdi öyle hak veriyorumki. Bunu bi kız yapıyosa erkek hayli hayli yapar değil mi? ..

Hayır.. :KK14:
Ben Genelleme Yapmam Hiç Bir Zaman..
Sizde Yapmayın, Pozitif Olun..
İnsanlara Elbette Güveneceksiniz..
Ama 2. Kez Değil..
Bu Size Tecrübe Olsun..
Bundan Sonra Adımlarınızı Daha Sağlam Atarsınız..
Hayatınızın Sonu Değil ki..
Değil mi ? :KK34:

Öncelikle meraba kızlar amacım sadece kendi ders aldıklarımı sizede aktarmak canım çok yandı rahatlamak için yazmam gerekti..

Benim 4 yıllık bir kız arkadaşım vardı öyle iyiydik ki aileler falanda görüşürdü aynı sıralardan mezun olduk biz. Ruh ikizimdi yani öyle sanırdım, çok iyi anlaşırdık. Neyse saadede geliyorum. Bu arkadaşımın 1 yıllık bir ilskisi vardı son zamanlarda kötü gidiyodu o sırada benim hayatıma biri girdi aslında sevgilim yıllardır hayatımdaydı fakat arkadasım olarak neyse ben çok güvendiğim için arkadaşmlada tanıştırdım iyi anlaştılar falan bu arada arkadaşımla sevgilsi ayrıldı. Neyse ben kendini yalnız hissetmesin diye bulusmalarımızda yanımıza bile çağırıyodum ama son zamanlarda sevgilime karşı olması gerekenden daha yakn olduğunu farkettim ve uzaklasmaya basladım yani üçümüzü bi araya getirmemeye karar verdim...

Bunun farkına varmış olucak ki sevgilime benim hakkımda yalan yanlş şeyler söyleyip beynini yıkamış, daha sonrada ona aşık oldğunu söylemiş yaptıkları bunla kalsa iyi sevgilim onu terslediğinde kapısına gidip ayılıp bayılmalar falan neyse. Ve tüm bunlara rağmen bana tehditli msjlar atmalar bi kendine güven anlayamadım. İnsan gerçekten tanıyamıyo yaşadıklarımın şokundayım hala...

hayatım senin 4 yıllık bir arkadaşlığın varmış benim 9 yıllık arkadaşım bana kazık attı,insanlara artık hiç güvenmiyorum hiç....

Hayır.. :KK14:
Ben Genelleme Yapmam Hiç Bir Zaman..
Sizde Yapmayın, Pozitif Olun..
İnsanlara Elbette Güveneceksiniz..
Ama 2. Kez Değil..
Bu Size Tecrübe Olsun..
Bundan Sonra Adımlarınızı Daha Sağlam Atarsınız..
Hayatınızın Sonu Değil ki..
Değil mi ? :KK34:

Hayatın sonu değil evet, belkide başıma böyle bişeyin gelmesi gözümü açmamı sağladı ya yıllar sonra olsaydı.. Erkenden yaşamak daha iyi belkide ama bi süre arkadaş veya dost sıfatıyla hayatımda kimse olmıcak önyargılarımı yıkmadan..

hayatım senin 4 yıllık bir arkadaşlığın varmış benim 9 yıllık arkadaşım bana kazık attı,insanlara artık hiç güvenmiyorum hiç....

Anneler hep haklıdır derler ya gerçekten öyleymiş biliyo musun? Sadece ben onunla mutluyum seviyorum diye sesni çıkarmazdı annem ama 4 yıl önce onu ilk gördüğünde ona güvenmediğini söylemişti. Dinlememiştim ve tüm bu olanları anlattığımda anne bana ben demiştim deme olur mu diye başlamştım cümleme..

Gerçekten mi? Çok kötü bişey haftalardır kendime gelemedim ben. Bazen çıkıp karşısına ağzının payını veresim var sonrada ne gerek var değer mi ona sanki diyorum ama aklıma geldikçe hala çıldırcak gibiyim rüyalarıma giriyo. Sevgilimide çok seviyorum düzgün ve ciddi bi iliskimiz var ailelerimizinde bildiği. Ama bazen ona bile sinirleniyorum oturup onu dinlediği için o çok pişman ama...

Gercekten ama ben erkek arkadasimdan onun yuzunden ayrilmadim. Zaten sevememistim. O benim gozumu acti dostunla ciksaydim evlenmistik bile ben senin g.. Kaldirdim dedi. Dank etti bana nedemek istiyorsun derken anlatti bisiler. Eski dostuma sordum oda kem kum dedi. İyi dedim ben biraktim al senin olsun. Ama kahroldum yaklasik bir yil toparlanamadim.

Senin cezani hayat versin dedim. Yillar sonra ogrendim evlenmis bikac ay sonra bosanmis.

Yinede uzuldum gercekten uzuldum. Nede olsa 15 yil birlikte buyuduk.

Bak simdi ani gibi anlatiyorum uzulme unutuluyor. Kendini ve iliskini koru..

Gercekten ama ben erkek arkadasimdan onun yuzunden ayrilmadim. Zaten sevememistim. O benim gozumu acti dostunla ciksaydim evlenmistik bile ben senin g.. Kaldirdim dedi. Dank etti bana nedemek istiyorsun derken anlatti bisiler. Eski dostuma sordum oda kem kum dedi. İyi dedim ben biraktim al senin olsun. Ama kahroldum yaklasik bir yil toparlanamadim.

Senin cezani hayat versin dedim. Yillar sonra ogrendim evlenmis bikac ay sonra bosanmis.

Yinede uzuldum gercekten uzuldum. Nede olsa 15 yil birlikte buyuduk.

Bak simdi ani gibi anlatiyorum uzulme unutuluyor. Kendini ve iliskini koru..

Çok üzüldüm senin adına :KK43: Hayat işte adaleti yok ki hiçbirimize. Acı tecrübeler ediniyoruz yaşadıkça

Teşekkür ederim elimden geleni yapıyorum ben Rabbim hepimiz için hayırlısını yazsın...

Ya kızlar hiç hissetmediniz mi dostlarınızın hal ve hareketlerinden,konuşmasından?Hani bazı dostlar vardır hep arkanızda olur ve sizi sevdiğini hissedersiniz.O kızın hiç yanlışı olmadımı size kıskançlığı vs gibi o yıllar içinde.Pek anlatamadım ama benimde içime kurt düşüyor böyle durumlarda çünkü ben arkadaşlarıma herşeyimi anlatırım ilerde ne olur bilmiyorum...

Son düzenleme:
Ya kızlar hiç hissetmediniz mi dostlarınızın hal ve hareketlerinden,konuşmasından?Hani bazı dostlar vardır hep arkanızda olur ve sizi sevdiğini hissedersiniz.O kızın hiç yanlışı olmadımı size kıskançlığı vs gibi o yıllar içinde.Pek anlatamadım ama benimde içime kurt düşüyor böyle durumlarda çünkü ben arkadaşlarıma herşeyimi anlatırım ilerde ne olur bilmiyorum...

Benim şahsen öncelerde hçbişey hissetmiyodum neden dersen sevgilime karşı konuşurken kardeşim diye başlardı cümleye şimdi diceksin ki ne kdr güvenebilirsin falan neyse sevgilim benm onu sevdiğimi bilirdi mesela ona bizle ilgili kurduğu hyalleri anlatırdı kızda bana anlatırdı böyle mtlu bi seklde falan ne biliyim altında bişey aramıyodum. Ama son zamanlarda dediğim gibi soğumştm ondan kıskanıyodumda çünkü nolrsa olsun sevgilime bi sınırı olmalıydı ama onda yoktu ki benim işkillendiğimi anlayınca zaten o çoktan oyununa başlamıştı işn ilginç yanı sağdan soldan duyduğum benm için arkadaşlığımızın çoktan bittiğini söylüyomş yani sırf sevgilmi görebilmek için benmle zman geçiriyomş ..

Benim şahsen öncelerde hçbişey hissetmiyodum neden dersen sevgilime karşı konuşurken kardeşim diye başlardı cümleye şimdi diceksin ki ne kdr güvenebilirsin falan neyse sevgilim benm onu sevdiğimi bilirdi mesela ona bizle ilgili kurduğu hyalleri anlatırdı kızda bana anlatırdı böyle mtlu bi seklde falan ne biliyim altında bişey aramıyodum. Ama son zamanlarda dediğim gibi soğumştm ondan kıskanıyodumda çünkü nolrsa olsun sevgilime bi sınırı olmalıydı ama onda yoktu ki benim işkillendiğimi anlayınca zaten o çoktan oyununa başlamıştı işn ilginç yanı sağdan soldan duyduğum benm için arkadaşlığımızın çoktan bittiğini söylüyomş yani sırf sevgilmi görebilmek için benmle zman geçiriyomş ..

Onun yüzünden sevgilinle aranı bozmamana sevindim.Bazı insanlar başkasının mutluluğuna göz dikiyor işte kardeş dediklerin bile.Burada böyle çok şey okuyorum kendimi sizin yerinize koyuyorum ve insanlara güvenim azalıyor.

Bu durumda arkadaşlarla sevgiliyi 3 kişi değilde toplu buluşmalar dışında pek bir araya getirmemek gerekiyor sanırım.Ama böylede yaşanmaz ki arkadaş ona güvenme buna güvenme

Son düzenleme:
Onun yüzünden sevgilinle aranı bozmamana sevindim.Bazı insanlar başkasının mutluluğuna göz dikiyor işte kardeş dediklerin bile.Burada böyle çok şey okuyorum kendimi sizin yerinize koyuyorum ve insanlara güvenim azalıyor.

Bu durumda arkadaşlarla sevgiliyi 3 kişi değilde toplu buluşmalar dışında pek bir araya getirmemek gerekiyor sanırım.Ama böylede yaşanmaz ki arkadaş ona güvenme buna güvenme

Umarm burda okuduklarından ders alırsın da basına gelmesini engelleyebilrsin canım.. Ona güvenme buna güvenme öyle yaşanmazki diye bişy yok aksine ona buna güvendiğin zaman yaşanmaz bi hal alıyo malesef.

X