Gebeliğe Hazırlık Yine bir gebelik testi meselesi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun gebelik var buyuk ihtimalle😍
Benzer bir durum benim de basima geldi saglik ocagina adresten dolayi gidemedim devlet hastaneleri de pandemi diye korktum. Ozel hastanede kadin dogumcuya girmeme gerek var mi diye sordum gerek yok acilden yaptirin dediler.bugün pazar bide kadin dogumcu yoktur vence hemen git acilden kanini ver test yaptirmak istiyorum de hem muayene parasi almadilar doktoru gormedim bile direk labaratuara yonlendirdiler beni. Hadi hayirlisi olur insallah😍🤩
Teşekkürler inşallah vardır gebelik :)) en iyisi yarınıda bekliyim yarın gitmeyi düşünüyorum :))

Benimde öyle ilk test 4 gün kala yaptıgımda cok silik önceki konuma bakın görürsünüz hatta ben acaba cızgı yokmu diye buraya attım. Bu attıklarımda bugun yapıldı ama yine reglime 1 gün var dayanamadım regli yani :) ama baksanıza yine tam koyu değil ilk cızgı gıbı bende onu anlamadım bazılarınınkı cok koyu cıkıyor
Normal gebelik testi mi erken gebelik testi mi yaptınız adete bi gün kala

Arkadaslar merhaba, kusura bakmayın yine bir test meselesi ile geldim ama sizlerin yorumları samimi geldiği için tekrar bir konu açtım. Konuya gelecek olursak, gecenlerde testte silik çizgi cıktı diye konu açmıstım yorumlar 2 gun bekle tekrar vs yap sonra kan testi yaptır demişti bende bugun tekrar yaptım fotografı ekledim. Biraz daha koyulasmıs cizgi sizde yorumlarsanız sevınırım. Ama şimdi şöyle bişey var ben evlendım buraya tasındım ama henuz adresımı aldıramadım sağlık ocagında vs veremicem galiba kanı adresten dolayı. Devlet hastenesınede randevu cok zor alınıyor baya ileri tarihlere vs. Özele gitsem ne diyeceğim kadın doguma kayıt açıp doktora test yaptım böyle çıktı napmam gerek mi diyeceğim yoksa direk gidip kan testi yaptırmak istiyorum falan mı demem gerek nasıl bir yol izlemem gerek :/
Özel hastaneye giderek kanda beta baktırcam dersen kan tahlılı yapıyorlar

Arkadaslar merhaba, kusura bakmayın yine bir test meselesi ile geldim ama sizlerin yorumları samimi geldiği için tekrar bir konu açtım. Konuya gelecek olursak, gecenlerde testte silik çizgi cıktı diye konu açmıstım yorumlar 2 gun bekle tekrar vs yap sonra kan testi yaptır demişti bende bugun tekrar yaptım fotografı ekledim. Biraz daha koyulasmıs cizgi sizde yorumlarsanız sevınırım. Ama şimdi şöyle bişey var ben evlendım buraya tasındım ama henuz adresımı aldıramadım sağlık ocagında vs veremicem galiba kanı adresten dolayı. Devlet hastenesınede randevu cok zor alınıyor baya ileri tarihlere vs. Özele gitsem ne diyeceğim kadın doguma kayıt açıp doktora test yaptım böyle çıktı napmam gerek mi diyeceğim yoksa direk gidip kan testi yaptırmak istiyorum falan mı demem gerek nasıl bir yol izlemem gerek :/
Merhaba yeni taşımış olduğunuzu söylersiniz sağlık ocağına hem kaydınızı düzenlerler hem de test yaptırırsınız

Bide anlamadıgım su gebelik varsa neden testte 1. Çizgi gibi koyu çıkmıyor cogu kısede ıkısıde koyu cıkıyor bunu cok kafaya taktım:110:
O döllenmeden kaynaklı bir durum.. bence gayetke koyu çıkmış testiniz.. sağlık ocağına gidip durumu anlat.. Test yaparlar. Ama birance ikametinizi bulunduğunuz şehre alın

Ya benim de bat yarın test yapsam cıkar mı birde ovulasyon takibi yaptınız mı
Bı yapın isterseniz cıkabılır benım 4-5 gün kala silik cıktı bugunde böyle cıktı :) ovulasyon takibi yapmadım aslında yapmak istedim ama strese giriyorum diye yapmadım :)

Benimde öyle ilk test 4 gün kala yaptıgımda cok silik önceki konuma bakın görürsünüz hatta ben acaba cızgı yokmu diye buraya attım. Bu attıklarımda bugun yapıldı ama yine reglime 1 gün var dayanamadım regli yani :) ama baksanıza yine tam koyu değil ilk cızgı gıbı bende onu anlamadım bazılarınınkı cok koyu cıkıyor
Sağlık ocağına kayıt taşımak zor meşakkatli birşey değil ki yarın sabah gidin bir form doldurup kayıt oluyorsunuz sonra girer dr a muayene olursunuz yani gebelik testi istediğinizi söylersiniz

Bide anlamadıgım su gebelik varsa neden testte 1. Çizgi gibi koyu çıkmıyor cogu kısede ıkısıde koyu cıkıyor bunu cok kafaya taktım:110:
Canım cok fazla kafaya takıosn sakinlea bıraz hayrlı olsn bu arada benım bu kdr bıle değildi hala daha da koyulasnadı bthcg 3000lerde oldgu halde bu kadar negtif düsünme özele git canım acile gebelik testi için kan vermek istiyorum de maksımum 50 60 arası zaten

Bı yapın isterseniz cıkabılır benım 4-5 gün kala silik cıktı bugunde böyle cıktı :) ovulasyon takibi yapmadım aslında yapmak istedim ama strese giriyorum diye yapmadım :)
Sabah ilk idrarı kaçırdım da gün içinde yapsam olur mu sence

Canım cok fazla kafaya takıosn sakinlea bıraz hayrlı olsn bu arada benım bu kdr bıle değildi hala daha da koyulasnadı bthcg 3000lerde oldgu halde bu kadar negtif düsünme özele git canım acile gebelik testi için kan vermek istiyorum de maksımum 50 60 arası zaten
Ay teşekkür ederim ne bilim bende heycanlandım öyle napcamı sastım kaldım :)) özele gidicem fakat şey deniyor hani sağlık ocagında takibe alınıyo vs öyle bırsey varmı aşı vs için

Polikliniklerde gebelik testi yaptiracagim dediginde direkt kan aliyorlar

X