Yine Corona

Çok şükürki ben geçirmedim. Yanı şimdi bende aşırı cok dıkkat edenlerdenim diyecegım ama herkesten duydugum bu. Ben dısarı cıktıgımda bazen 2 cıft maske takıyorum her zaman degıl. Dışarıdayken kesınlıkle sacıma bıle elımı surmem. Dakika başı alkol sıkarım. Temas halındeysem surekli her temastan sonra. Mesela otobusemi bındım hemen alkol. Oturdum mu koltugamı dokundum bır daha alkol koltugun kenarına kolummu değdi vs vs dıye sıralanabılır.bı donem calıstım giriş çıkış kontrolu yapıyordum. gunde 200 300e yakın kımlik al ver yapıyordum. Her kımlık al verden sonra alkol kolnya alkol kolonya🙄yanı sadece ısyerımde bu rakam kadar alkol sıkıyordum elıme. Bıde bu ısın eve gelırken gıderkenı var tabı. Asla kımseye gıt gel yapmıyorum. Bı ara ev tasırken bir ıkı kez komsuma mecbur gir çık yapmıstım. Oda surekli test yaptıran bır kadın. Tabı o teste bakmıyor. Testi yaptırırsın 2 gun sonra korona olursun oda ayrı mesele...psıkopatlık derecesınde dıkkat ettım. Eşimide cok yonlendırdım dıkkat etmıyor diye işten gelır kemerıne kadar alkollerdım telefon cakmak vs vs. Eylul ayına kadar korona olmadı mesela. Eylulde yakalandı. Eylulde koye gıtmek zorunda kaldık. Ben kendı memleketıme gıttım o koyde kaldı. 16.gun eşim korona oldu. Dedım bak benden uzaklaşınca hemen kaptın vırusu 🙂
Yanı buyuk konusmak ıstemem ama aşırı ama aşırı dıkkat ıstyor.sokakta her daim ama her daım alkol kullanmalı. Akbıl doldurt alkol sık marketten bişeyler al alkol sık.eve gelen alısverıs paketlerını deterjanla yıkayıp dolap kapakları nı heryerı camasır sulayıp sonra banyoya girerdım ılk zamanlar. Sımdı bıraz daha relaxım yoksaaa bı yerden kurtarayım derkeen diğer taraf alıp goturecek beni😅
Çoook geçmiş olsun.

X