yine kv ve takıntıları :D

Daha bu bayram yaşadığımızı yazayım.Dedim eşime sabah ara annenleri sonra çıkalım.Benim ailem çok yakın bize.Onlara gidecektik.
Görüntülü aradı annesini açmadı.Sonra normal aradı,açtı.Anne neden açmıyorsun,görüntülü arıyorum dedi.Oğlum görünmüyor dur ben arayım dedi.O görüntülü aradı.İşte annesi babası eşim ve ben hep birlikte konuştuk.
Sonra öğrendim ki kv trip atmış eşime iki sebeple.Bunu da nerden biliyorum annemi aramadı ki annem beklemez sürekli kendi de arar.Ama bu sefer kvden bekledi.Neymiş eşim aramamış kv aramış!Neymiş ben özel olarak aramamışım!Dedim He!Hiç muhattap bile olmadım.O kadar saçmalıyorlar bazen,boşverin😅

Daha bu bayram yaşadığımızı yazayım.Dedim eşime sabah ara annenleri sonra çıkalım.Benim ailem çok yakın bize.Onlara gidecektik.
Görüntülü aradı annesini açmadı.Sonra normal aradı,açtı.Anne neden açmıyorsun,görüntülü arıyorum dedi.Oğlum görünmüyor dur ben arayım dedi.O görüntülü aradı.İşte annesi babası eşim ve ben hep birlikte konuştuk.
Sonra öğrendim ki kv trip atmış eşime iki sebeple.Bunu da nerden biliyorum annemi aramadı ki annem beklemez sürekli kendi de arar.Ama bu sefer kvden bekledi.Neymiş eşim aramamış kv aramış!Neymiş ben özel olarak aramamışım!Dedim He!Hiç muhattap bile olmadım.O kadar saçmalıyorlar bazen,boşverin😅
Numunelik bunlar :KK70:

kızlar merhaba ;
direk konuya gireceğim malum yasaklardan dolayı bayram gezmelerine gıdemedık ve kv gili görüntülü aradık aynı şekilde annemleri de aradık neyse.. ertesi gün kv bana msj çekmiş gelen bayram msjlarını siliyordum sağol sende gelınım olarak msj atmışssın bazı şeyler değişmiyor konuştuk ya dicen ama bizde konuştuklarımıza msj da atttık yazmış ben şok ...
eşime önce annemlere msj atıp atmadığını sorarak konuya girdım ve konuştuk dıye msj atmadım dedı haklı olarak..
bende annen böyle böyle yazmış dedım
konuştuk diye yazmadım de geç dedı bana .. kızlar allah aşkına bu kadınla nasıl baş edilir aynı zamanda hamileyim bide uğraştığım şeylere bakar mıısnız... kvsı böyle takıntılı olaan bırı var mı neler yapıyor da görmezden gelıyor allah aşkına ...
ya biz bu kayınvalidelerin ego tatmin aracı mıyız acaba?
resmen streslerini gelinlerinin üzerinden atıyorlar.
artık bu kadarı da psikolojik şiddet.
mesaj atmadım, bu saatten sonra aramıyorum da. böylece siz çetele tutmaktan ben de hesap vermekten kurtulmuş olurum deyin.
ayıptır artık ya. kimsenin insanın sinirleriyle bu kadar oynamaya hakkı yok.

Sanki doğdu doğalı telefon, mesaj, arama kültürüne sahip.

Bunlara erişimi yeni başlayan, eğitimsiz, yaşlı tripleri.

Yaptıkları her şey "DESİNLER" oldugu için samimi bir aramayı bile yeterli görmemiş, neden mesaj atmadin diye trip atıyor.

Hiç umrunuzda olmasin. Devam ederse gereken cevabi verin.

Konuyu okuyunca aklıma geldi.
Bir arkadaşım üniversitede, makine mühendisliğinde öğretim üyesi.
Kız cerrahi cihazları tasarımları vs yapan bir bilim insanı.
Ama gelin görün ki kayınvalidesi neden ona hiçbir şey danışmıyormuş, büyük olarak saymıyormuş diye şikayetçi.
vay efendim "hanım anne yemeğin soğanını nasıl doğrayayım" diye sorsa, gelip danışsa ne olurmuş. yorumu size bırakıyorum:)

:KK70:::KK70::KK70:
bi zamanlarda da kandilde msj atmıştım cvp vermedı el gıbı msj atmışım aramamışım öle dedı :KK70:
şaka gıbı dengesız kadın benı buldu böylesı..
A-aaa çılgın!
Ben olsam mesajı görmemiş gibi yaparım. Neden cevap vermedin diye sorarsa da şaka yapıyorsundur sandım, ciddi değildin di mi derdim. Böyle saçmalık mı olur ya, takıntılı değil sorunlu bence.

X