Yine suçlu ben oldum.

C captain price %100 katılıyorum.
Uyuyan yılanı uyandırmışsınız . Kadın ahlaksız ama akıllı bir kadın :KK66: tabii ki ‘evet kocanla oynaştık oh senden boşanacak’ demeyecek.
Neyse olan olmuş . Ya delil toplayıp bir süre sessi kalıp , unutmuş gibi davranacaksınız (sanırım bu sitede görmüştüm , onun whatsapp’ını kendi telefonunuzdan bir uygulama ile takip edebiliyorsunuz) ya da lanet olsun malına mülküne diyip ona göre hareket edeceksiniz .
Ama yaşadığınız şeyleri kimseye -hele hele o kadınla kontak halinde olan birine- anlatmayın.
Suçlu da zararlı da siz olursunuz .
Size yeni hayatınızda başarılar (!)
Bu saaten sonra kanıt toplayamam telinin şifresini değiştirmiş evet kadın yılanın teki çıktı eşim de arkasında bile durmayan bir kadın için beni çocuğunu itibarını kaybetti

Kadının yanında çalışan insanları arayıp sormuşsun en basiti haliyle o kadında yetiştirmiştir gördüğün üzere keşke konuşları biraz daha takip etseydin ve ekran görüntüsü alıp kendine gönderseydin

ne alakası var ki müdürlüğü ile sizi aldatmış olmasının?
iş yerimden bi müdür eşini aldatmış olsa bu beni neden ilgilendirsin? işimi yapıp evime dönüyorum ben.
Siz öyle olabilirsiniz ama şu gerçek insanlar onları gördüklerinde birbirlerini dürecekler fis fis yapacaklar bu bile ona yeyer

Bu saaten sonra kanıt toplayamam telinin şifresini değiştirmiş evet kadın yılanın teki çıktı eşim de arkasında bile durmayan bir kadın için beni çocuğunu itibarını kaybetti
İşte o yüzden ‘iş yerini aramak çok saçma’ demişiz. Diğer türlü gizli gizli herşeyi toplayabilirdiniz... neyse diyorum ya olan olmuş . Bir avukata danışın . Bizden daha fazla fikri olduğu kesin :KK66:

Kadının yanında çalışan insanları arayıp sormuşsun en basiti haliyle o kadında yetiştirmiştir gördüğün üzere keşke konuşları biraz daha takip etseydin ve ekran görüntüsü alıp kendine gönderseydin
Sürekli tetikte olduğu için yapamadım ben de sabretmedigim icin cok psimanim

iyi ama dizler, filmler, reklamlar... hepsi bunu normalleştiriyor... dizlere bakın, adam zenginse aldatmak en doğal hakkı diye sunuluyo. adam yıllardır eşiyle evliyse, her gün aynı tatlı yenmez diye gene normalleştiriliyo. adam fakirse, kenar mahallelerde ahlaksızlık çok, bu zaten normal deniyo. gençler zaten aralarında evlilik akdi olmadığından bi onu kucağında bi bunun kucağında olabilir bunda sıkıntı yok diye sunuluyo..

evet aldatmak eskiden çok kötü bişeydi ama hala çok kötü bişey... fakat bu reklam dünyası yakın gelecekte bizim dna'mızdan bu ahlak anlayışını silecek ki bence kıyamet alameti..
Elbetteki en büyük etken tv. Artık izleyemez oldum bu ahlaksızlıklarından ötürü . Sigaraya bile sansür getiren rtük bunların kötü örnek oluşturacağını düşünmüyor .

Niye yaymayın beni boynuzladı bunu herkes bilecek o iş yerinde ben müdürüm diye kasila kasila dolasamayacak

Ama bunu lafla kanıtlayamazsınız, Sabırlı ve akıllı davranman lazımki olay senın kzaancına olsun. susup geçiştirir gibi yap takıpte kal,görsel biriktir.

Ama bunu lafla kanıtlayamazsınız, Sabırlı ve akıllı davranman lazımki olay senın kzaancına olsun. susup geçiştirir gibi yap takıpte kal,görsel biriktir.
Yapamam ayri odslarda yasiyoruz ve telinin sifresini degistirmis

Siz öyle olabilirsiniz ama şu gerçek insanlar onları gördüklerinde birbirlerini dürecekler fis fis yapacaklar bu bile ona yeyer

geçmiş artık sonuçta yapmanız gerekenleri yapmamış, yapmamanız gerekenleri yapmışsınız. aldatan adama karşı yapılacak en net şey onu aleme rezil etmeden önce onun gibi sinsi olup sabredip delil toplamaktır.
bu saatten sonra elinde delil yokken bence çok fazla boşanma işini süründürüp de çocuğunla birlikte çirkinlikler ortasında kalma.
temiz temiz bölüş mallarını, al nafakanı, o sağ sen selamet.
ne kadar çabuk ve ne kadar temiz biterse senin için de çocuğunun gelecekteki ruh sağlığı için de o kadar iyi olur.

bence de yanlış yol izlemişsiniz ve yolun sonuna da gelmişsiniz siz sözle bunu hakime derseniz kanıtınız olmadığı için iftira bile denilebilir hatanız fazla, sabredememişsiniz ayrıca iş yerinde fıs fıs yapsalar ne olacak ki bir gün yapar iki gün yaparlar iş yerleri öyle bildiğiniz gibi değil ki herkes samimi birbiriyle kıskanmış karısı falan denir bişe denir unutulur bi süre sonra

Yapamam ayri odslarda yasiyoruz ve telinin sifresini degistirmis

whatsap üzerindemi görüşüyor normal mesaj mı? arama varmıydı telde konusma.
kızın numarasını biliyorsan savcılıktan eşinin telefon konusmalarından emın oldugunu ve incelenmesini talep ediyorum diyebilirsin.

whatsap üzerindemi görüşüyor normal mesaj mı? arama varmıydı telde konusma.
kızın numarasını biliyorsan savcılıktan eşinin telefon konusmalarından emın oldugunu ve incelenmesini talep ediyorum diyebilirsin.
Watsapptan onlari sanirim cikarabikirim mahkemeden ama mahkeme bunlari aldatma kabul eder mi hadi etti diyelim beni aldatti diye evi bana verir mi

hayal dünyasında yaşıyosunuz gerçekten. fıs fıs yapmak nedir ya.
Bence siz uslubunuzu degistirin boyle hassas bir konuya bile gelip insanları eleştirmeye kalkıyorsunuz her yorumunuz nefret dolu

Watsapptan onlari sanirim cikarabikirim mahkemeden ama mahkeme bunlari aldatma kabul eder mi hadi etti diyelim beni aldatti diye evi bana verir mi

Asıl whatsaptan olanları cıkaramazsın diye biliyorum ben. Hatta whatsapta yazışma açtıgında uçtan uca gizlidir diye bi ibare vardır. :KK43: psikolojik çöktüğü ,kadınlık gururunun incindiği gibi maddeler var.bunları gösteren bi rapor alırsan tazminat hakkın doğar. ev kısmı konusunda fikrim yok

geçmiş artık sonuçta yapmanız gerekenleri yapmamış, yapmamanız gerekenleri yapmışsınız. aldatan adama karşı yapılacak en net şey onu aleme rezil etmeden önce onun gibi sinsi olup sabredip delil toplamaktır.
bu saatten sonra elinde delil yokken bence çok fazla boşanma işini süründürüp de çocuğunla birlikte çirkinlikler ortasında kalma.
temiz temiz bölüş mallarını, al nafakanı, o sağ sen selamet.
ne kadar çabuk ve ne kadar temiz biterse senin için de çocuğunun gelecekteki ruh sağlığı için de o kadar iyi olur.
Bir yandan mantığım böyle diyor ama içim eziliyor 10 seneni lanet adama harca ailesini cek parani yedir sonra boynuzla bir de malları bölüş

Asıl whatsaptan olanları cıkaramazsın diye biliyorum ben. Hatta whatsapta yazışma açtıgında uçtan uca gizlidir diye bi ibare vardır. :KK43:
Gerçekten mi hicbir şey yapamazsın diyorsun yani

Bir yandan mantığım böyle diyor ama içim eziliyor 10 seneni lanet adama harca ailesini cek parani yedir sonra boynuzla bir de malları bölüş

elinde delil olsa durma uğraş derdim. haklısın sana haksızsın demiyorum ama haklı iken haksız konuma düşürmüşsün kendini.
bu saatten sonra ne bunun için kendini suçla ne de kalan hayatını bununla uğraşarak zehret.
kalan sağlar senindir.

Gerçekten mi hicbir şey yapamazsın diyorsun yani
öyle gözüküyor. Normal mesajlasma olsa cıkartırdın. o yuzden telefon konusması varmı diyorum.

baktın işin içinden cıkamıyorsun hayatına bak,kendını daha fazla yıpratma arkadasım

bence de yanlış yol izlemişsiniz ve yolun sonuna da gelmişsiniz siz sözle bunu hakime derseniz kanıtınız olmadığı için iftira bile denilebilir hatanız fazla, sabredememişsiniz ayrıca iş yerinde fıs fıs yapsalar ne olacak ki bir gün yapar iki gün yaparlar iş yerleri öyle bildiğiniz gibi değil ki herkes samimi birbiriyle kıskanmış karısı falan denir bişe denir unutulur bi süre sonra
adamı taşlayacak halleri yok ki. bizim iş yerinde eşini aldatmayan erkek sayısı çok fazla. herkes de biliyor gayet, hatta biri yine iş yerinden bir kızla birlikte. o kadar rahatlar ki birlikte gidip geliyorlar, yan yana oturuyorlar koskoca odada. tüm fabrika biliyor ama kimsenin bir şey dediğini duymadım. o tarz linçler sadece umut dünyasında gerçekleşir maalesef.
konu sahibesi izlediğin yol tamamen yanlış olmuş...

X