Yoğun Bakımda Bebeğim İçin 4444 Salat-ı Tefriciye Duası

10 tane okudum kalan 1860
Rabbim minik kuzuya şifalar versin hayırlısı ile tez vakitte kavusursunuz inşallah 🤲

200 okudum
Kalan : 1660

@PiXiEE

Rabbim acil şifalar versin bebeğinize 🤲🏻 Saglıcakla evinize dönmek nasip etsin.

160 aldim

KALAN : 1.500

Rabbim Şafi ismiyle le tecelli evladınızı size bağıslasın inşAllah güzel haberlerinizi buradan yazarsınız Allah şifalar versin 20 tane okudum

KALAN 1480

Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin yavruya 🥺🤲🏻

50 tane alıyorum @PiXiEE canım 🌸
Kalan 1430 💜

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin, 5 tane okudum:KK200:

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin ben 10 tane okudum inşallah Allah kabul eder yalnız muayyen günümdeyim daha önce duaların okunabileceğini okumuştum o yüzden okudum eğer kabul olmayacağını düşünürseniz sayısını eklemeyin kalbim ve dualarım bebeğinizle dilerim sağlıkla size bağışlar rabbim.

10 tane okudum Rabbim şifa versin

20 tane daha okudum.
Kalan 1385

10 tane okudum
Kalan 1375

Rabbim acil şifalar versin.
150 tane okudum.
Kalan: 1225

50 okudum RABBİM kalıcı şifa versin aminnnnn

KALAN 950

Allah şifa versin. 60 okudum.
KALAN 890

Rabbim acil şifalar versin insaallah 290 okudum kalan 600

100 aldim kalan 500
Hepinize çok teşekkür ederim 🥰 Allah razı olsun ❤️
Bebeğimden güzel haberler gelmeye başladı ama henüz kavusamadık🥰

Canım çok geçmiş olsun. Rabbim evladınızı size bağışlasın inşallah 🤲🏻 115 ben okudum rabbim kabul etsin. Şifasını versin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz 🤲🏻🥰❤️

Canım çok geçmiş olsun. Rabbim evladınızı size bağışlasın inşallah 🤲🏻 115 ben okudum rabbim kabul etsin. Şifasını versin inşallah güzel haberlerini bekliyoruz 🤲🏻🥰❤️

50 aldım Bugün bitiremezsem yarın mutlaka okurum İnşallah 🌸 Rabbim şafi ismiyle şifa versin yavrunuza 🤲

Bi 50 daha okundu cnm rabbim kabul etsin 🤲🏻 🥰
Amin çok teşekkür ederim 🥰 Allah razı olsun hepinizden ❤️
Sayı tamamlandı 🌸🌸🌸
İyi ki varsınız

Kaç haftalık doğdu bebeğiniz . Bende geçen sene aynı surecten geçtim çok zor günler geçirdik ama bebeğim şimdi yanımda yaşına girecek yakinda
37 hafta 6 günlük doğdu inşallah bende bu günleri atlatıp bebeğime kavuşabilirim sizin gibi.
Hastanedeyken insan çok algılayamıyor ama taburcu olup eve geldiğimde çok kötü oldum😔

37 hafta 6 günlük doğdu inşallah bende bu günleri atlatıp bebeğime kavuşabilirim sizin gibi.
Hastanedeyken insan çok algılayamıyor ama taburcu olup eve geldiğimde çok kötü oldum😔

Benim ikizdiler benimde bebeğim entube edildi sonra enfeksiyon falan kaptı çok zor günlerdi . Ama eminimki senin bebeğinde atlacak şuan insan bunu idrak edemiyor ama sonu güzel olacak inşallah

Merhaba hanımlar
27 Ağustos'ta bebeğim acil olarak sezeryanla alındı ve ciğerlerinde enfeksiyon olduğu için entübe edildi.Suan yoğun bakımda
Sizden ricam bebeğimin sağlığı için okuyabildiğiniz kadar Salat-ı Tefriciye duası okuyarak bana sayısını bana bildirebilir misiniz?
Benim kızım da 4 aylıkken 21 gün yoğun bakımda kaldı, (ameliyat olmuştu)entübe durumdan extube duruma geçmesi zor oldu. Yeni doğan bebek vardı o daha çabuk taburcu olmuştu.Merak etmeyin onlar bizden çok çok güçlüler inş tez vakitte bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Şafi ismiyle şifa versin allahım

Merhaba hanımlar
27 Ağustos'ta bebeğim acil olarak sezeryanla alındı ve ciğerlerinde enfeksiyon olduğu için entübe edildi.Suan yoğun bakımda
Sizden ricam bebeğimin sağlığı için okuyabildiğiniz kadar Salat-ı Tefriciye duası okuyarak bana sayısını bana bildirebilir misiniz?
İnşallah rabbim acil şifasını versin bebeğinizin.
10 tane okudum

Merhaba hanımlar
Boş kaldgm her saat her saniye okurm rabbim şifa versin insallh

Merhaba hanımlar
15 tane okudum Rabbim bebeginizi size bağışlasın tez zamanda şifa versin yavrunuza inseAllah

X