Yoğun Bakımda Bebeğim İçin 4444 Salat-ı Tefriciye Duası

10 tane okudum Allahım şifa versin bebeğinize okudukça yazarım yine

İnşallah rabbim acil şifasını versin bebeğinizin.
10 tane okudum

Boş kaldgm her saat her saniye okurm rabbim şifa versin insallh

Rabbim şifasını versin inşallah tez vakitte sağlıkla kucağınıza alırsınız🤲🏻 10 adet okuyorum bende Allah’ım yardımcınız olsun

15 tane okudum Rabbim bebeginizi size bağışlasın tez zamanda şifa versin yavrunuza inseAllah

30 tane okudum Rabbim şifa versin inşaAllah..
Amin inşallah.Çok teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun🌸
Bebeğimden haberler iyi yönde gelmeye başladı entübe durumdan extube duruma geçti bu kısmı da atlatırsak sanırım geriye birşey kalmıyor.Dua edin bize❤️

Amin inşallah.Çok teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun🌸
Bebeğimden haberler iyi yönde gelmeye başladı entübe durumdan extube duruma geçti bu kısmı da atlatırsak sanırım geriye birşey kalmıyor.Dua edin bize❤️
Çok sevindim inşallah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim dualarım sizinle

Merhaba hanımlar
27 Ağustos'ta bebeğim acil olarak sezeryanla alındı ve ciğerlerinde enfeksiyon olduğu için entübe edildi.Suan yoğun bakımda
Sizden ricam bebeğimin sağlığı için okuyabildiğiniz kadar Salat-ı Tefriciye duası okuyarak bana sayısını bana bildirebilir misiniz?
Ya şafi esmasiyla şifa diliyorum
Kadir suresini de okuyun günlük kırk adet
Olur mu

30 tane de ben okuyacam İnşAllah
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin sizlere bağışlasın evladınızı🤲🏻🤲🏻

5 tane okudum.Allah safi ismiyle sifa versin🙏

Ya şafi esmasiyla şifa diliyorum
Kadir suresini de okuyun günlük kırk adet
Olur mu
Çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun🌸
Enfeksiyon miktarı düştü ama hala istenen değerden biraz fazlaymış.
Bugün tekrar antibiyotiğini değiştirdiler 7 günlük süreçte birde bu antibiyotik ile tedavi görecek çok şükür durumu en baştaki duruma göre daha iyi ve iyiye gidiyormuş

Merhaba hanımlar
27 Ağustos'ta bebeğim acil olarak sezeryanla alındı ve ciğerlerinde enfeksiyon olduğu için entübe edildi.Suan yoğun bakımda
Sizden ricam bebeğimin sağlığı için okuyabildiğiniz kadar Salat-ı Tefriciye duası okuyarak bana sayısını bana bildirebilir misiniz?
10 tane de ben okudum.Kuzucuğuma şifa olsun inşallah Rabbim en kısa zamanda yavrunuza kavuşmayı nasip etsin 🤲🤲

Bugün tekrar antibiyotiğini değiştirdiler 7 günlük süreçte birde bu antibiyotik ile tedavi görecek çok şükür durumu en baştaki duruma göre daha iyi ve iyiye gidiyormuş
Bebeğiniz vre mi?

Bugün tekrar antibiyotiğini değiştirdiler 7 günlük süreçte birde bu antibiyotik ile tedavi görecek çok şükür durumu en baştaki duruma göre daha iyi ve iyiye gidiyormuş.
30 tane okudum bende Rabbim şafi ismi ile şifa versin hayırlı şifalı güzel haberler nasip etsin inşallah 🙏

Merhaba hanımlar
Ahhhh canım benimmm allahım en acil zamanda şifalar versin , en kısa zamanda dağlıkla mutlulukla ferahla bebeğine kavuşursun inşallah , eğer bitmediyse bende alabilirim . Benim de bebeğim erken doğum kaynaklı sezaryana alındım ve bebeğim yoğun bakımdayken entübe edildi . Beler yaşadığını neler hissettiğini çok derinden yaşıyorum 😞

Ahhhh canım benimmm allahım en acil zamanda şifalar versin , en kısa zamanda dağlıkla mutlulukla ferahla bebeğine kavuşursun inşallah , eğer bitmediyse bende alabilirim . Benim de bebeğim erken doğum kaynaklı sezaryana alındım ve bebeğim yoğun bakımdayken entübe edildi . Beler yaşadığını neler hissettiğini çok derinden yaşıyorum 😞
Çok kötü bir süreç bugünler hemen geçsin istiyorum 😔
Bebeğiniz vre mi?
Vre ayrı bir tür mu bilmiyorum ama enfeksiyon oranı fazlaydı antibiyotik tedavisi görüyor suan

X