Yoğurt limon kürü

Deliiball

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
232
65
25
Ben yoğurt limon pul biber kürü yapıyorum bu gece başladım ama adetliyken bı sorun olur mu ? Deneyen var mı varsa kaç kilo verdiniz

nasıl yapıyorsunuz bu kürü arkadaşlar yani ne kadar sıklıkta yememiz lazım yoğurt limon kürünü ve neler yemememiz lazım

Bende 22de baslicam..
3 ogune yarim saat oncesindede tarcin,zerdecal,zencefil,yogurt,zeytinyagini tuketcem..
Gun boyu detoks sulari vs bakalim.ilk ay kac kilo verip kac cm incelcem nivea body esliginde 👾

bugun yogurt limon küründe 2.günüm.bakalim kac kilo gider🙄

bugun yogurt limon küründe 2.günüm.bakalim kac kilo gider🙄
Ay benim de 2. Günüm. Öbür başlığa yazmıştım ama orada aktif kimse yokmuş burayı gördüm şimdi.

Dün gece başladım, light yogurt ve pul biber yoktu, sadece zerdecal, limon ve normal yoğurtla yapmıştım. Yaptıktan hemen sonra karnimdam sesler gelmeye başladı ve sabah bildiğin şiş uyandım :KK43: ne yapsam geçmedi bütün gün şişlik. 10 gün kadardir ekmegi kestim sadece arada tam buğday yiyorum sadece beyaz asla yemiyorum. Ödem atmak için kara üzüm çekirdeği tozu ve kese yapıyorum faydasını görmeye başlayıp sevinirken bildiğin gaz yaptı bu kür bende dün.

Bugün light yoğurt ve pul biber de kattım limon ve zerdecal yanına, bir de böyle denicem. Birbirimizi gazlayalim bari, kür kardeşi olalım 🤭

X