Yogurt-pul biber kürü

lumbalherni

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
47
33
Merhaba, dün gece gobek yaglarini erittigini duydugum yogurt pul biber kurünü limonsuz deneyeyim dedim yedim fakat uyuduktan sonra bir mide yanmalari basladi ki tuvalete kosmalar felan mahvoldum. Anlayamadim herkesin memnun oldugu kür bana niye dokundu?? Varmi böyle benim gibi sikinti yasayan?

Merhaba, dün gece gobek yaglarini erittigini duydugum yogurt pul biber kurünü limonsuz deneyeyim dedim yedim fakat uyuduktan sonra bir mide yanmalari basladi ki tuvalete kosmalar felan mahvoldum. Anlayamadim herkesin memnun oldugu kür bana niye dokundu?? Varmi böyle benim gibi sikinti yasayan?
Canım ben de bir haftadır günde iki kase bol pulbiber nane vs katıyordum yoğurda iki gün önce falan benim de senin gibi oldu ve daha tam olarak da geçmedi biraz ara vericem pulbibere allah korusun bağsur oldum diye korktum :eek:

Göbek ve bel yağları için birebir bende midede sorun yapmıyor ama afedersin wc çıkınca kötü oluyordum:/

X