Yoruldum ve üzülüyorum...

Kelin ilacı olsa baçına sürermiş. Ben yeni evliyken tanga dediklerinden giyinmiştim. Ablamlar ısrar etti çeyizde olsun dedi. Ozamana kadar hiç giyinmiş biri degildim. Eşimin görünce tepkisi neydi biliyormusun namazlı abdestli insansın bu nedir ya dedi. Allahın öküzü. Bak nasıl sinirlendm. Bunların hepsi ayı, odun, kütük ne diyim baska. Canını sıkma. Bunların pili erken bitmiş
O eşin, helalin Allah katında da resmi olarak ta. Tabiki giyersin.
Yani şimdi tövbe estağfurullah ama başkası giyince gözlerini alamazlar, kadına bak be derler. Eşi giyince sen ne biçim insansın. Hayret birsey. Eşin olduğu için giyiyorsun zaten.

O eşin, helalin Allah katında da resmi olarak ta. Tabiki giyersin.
Yani şimdi tövbe estağfurullah ama başkası giyince gözlerini alamazlar, kadına bak be derler. Eşi giyince sen ne biçim insansın. Hayret birsey. Eşin olduğu için giyiyorsun zaten.
Buna kesinlikle katılıyorum.

Sonu ne olur peki...
Ya deveyi guderseniz ya bu diyardan gidersiniz,başka birşey olmaz. Ben gudemedim,bu tolore edebileceğim birşey değildi çünkü. Her sıkıntıya ok ama cinsellik olmadan onun adı evlilik değil ev arkadaşlığı oluyor.

Eşiniz sizi sevmiyor değil. Çoğu adam o dediklerinizi yapmıyor bile size yardım etmesi sizin sevdiğiniz şeyleri düşünüp bilmesi bile çok hoş. Bazı adamlara dil döksende tek bir çamaşır bile katlamazlar, sizin eşiniz demek ki biraz çabayla ve süreçle düzelebilen biri.
Cinselliğiniz evet çok az başta böyle miydi bilmiyorum ama bence psikologdan önce biraz daha konuşarak tatlı dille nasıl konuşuyorsunuz bilmiyorum seni çok özlüyorum vs vs diyip tatlılıkla şirinlikle haftada 2ye çıkarabilirseniz eğer ne mutlu. Yani anlamadığım şey siz böyle çocuk uyurken veya evde yokken yanına gidip şirinlikler yapıp sırnaştığınızda dokunduğunuzda sizi itiyor mu ?

Eşiniz sizi sevmiyor değil. Çoğu adam o dediklerinizi yapmıyor bile size yardım etmesi sizin sevdiğiniz şeyleri düşünüp bilmesi bile çok hoş. Bazı adamlara dil döksende tek bir çamaşır bile katlamazlar, sizin eşiniz demek ki biraz çabayla ve süreçle düzelebilen biri.
Cinselliğiniz evet çok az başta böyle miydi bilmiyorum ama bence psikologdan önce biraz daha konuşarak tatlı dille nasıl konuşuyorsunuz bilmiyorum seni çok özlüyorum vs vs diyip tatlılıkla şirinlikle haftada 2ye çıkarabilirseniz eğer ne mutlu. Yani anlamadığım şey siz böyle çocuk uyurken veya evde yokken yanına gidip şirinlikler yapıp sırnaştığınızda dokunduğunuzda sizi itiyor mu ?
Başlarda böyle değildik. Ben konuşmayı hep sakinlikle başlatıyorum ama o hemen sesini yükseltiyor ve işte saçmalama abartma daha kaç kere yapalım diyerek devam ettiriyor. İki kez böyle oldu.
Ben giyimime dikkat ediyorum makyaj yapıyorum ama işte dün mesela niye makyaj yapıyorsun dedi. Öğlen 12 den 4 e kadar evde yalnızdık o 2 uyudu 2 buçukta uyandı yani dinlenmiş olması lazım. En son salı günü birlikte olduk hatta ben ona yaklaştım. Hiç sevişme modunda değildi, dur falan dedi, çocuk gibi güldü hatta biraz da. Yani ben o an alınganlık yapıp küssem umrunda olmaz sanki.
Dün de uyandı satranç oynadı sonra da annesine gittik oğlumuzu alıp döndük. Akşam da konuda yazdığım gibi geçti.

Başlarda böyle değildik. Ben konuşmayı hep sakinlikle başlatıyorum ama o hemen sesini yükseltiyor ve işte saçmalama abartma daha kaç kere yapalım diyerek devam ettiriyor. İki kez böyle oldu.
Ben giyimime dikkat ediyorum makyaj yapıyorum ama işte dün mesela niye makyaj yapıyorsun dedi. Öğlen 12 den 4 e kadar evde yalnızdık o 2 uyudu 2 buçukta uyandı yani dinlenmiş olması lazım. En son salı günü birlikte olduk hatta ben ona yaklaştım. Hiç sevişme modunda değildi, dur falan dedi, çocuk gibi güldü hatta biraz da. Yani ben o an alınganlık yapıp küssem umrunda olmaz sanki.
Dün de uyandı satranç oynadı sonra da annesine gittik oğlumuzu alıp döndük. Akşam da konuda yazdığım gibi geçti.
Biliyorum algısal olarak biz kadınlar isteyince gücümüze gidiyor ama hiç öyle düşünme. Bir süre daha alınganlık yapmadan küsmeden konuşmaya istemeye tatlılık yapmaya çalış bakalım. Olmuyorsa zaten doktora görünürsünüz önce devlet hastanesine gidebilirsiniz tabii isterse. Ama kafanda büyütüp benden soğudu mu ? Gibi soruları kendine sorma bence. Size hiç değer vermese o istediğiniz ev işlerinin hiçbirini yapmaz banane der geçer. Bu da şuan sizin sınavınız. Sabırla çabalayın. Onunla konuşmak istediğinde de neden az yapıyoruz ? niye istemiyosun beni ? benden soğudun mu ? gibi sorularla sıkmak yerine canınız istediğinde ona dokunarak neyden hoşlanıyorsa artık onu yaparak belli edin. Çünkü bende ne zaman sorular sorsam abartmaaa ne alakası var vs diyip beni suçlu çıkarıyor 😂😂

Intagramda esra ezmeci var kitaplari ve tuzlu su ile ilgili bilimsel arastirmalari var. Bi incelemenizi ve kitaplarini okumanizi tavsiye ederim. Tuzlu su teknigini kendim uyguluyorm çok faydasini gördm esimin ilgisi hep üstümde mutlaka deneyin. Tuzlu suyun yapilisi; 2 yemek kasigi kaya tuzunu 1 litre suda eritip dustan cikarken saclariniz haric sag omuzdan sola dogru döküyorsunuz. Disisel enerjiyi artiran birsey ben cok faydansini görüyorum haftada 2 defa yeterli imis. Detayli olarak instagram sayfasini inceleyebilirsiniz. Birde esinizin uyurken yüzüne 1 tane ayetel kürsi okuyun

Belki bir daha çocuk olmasından korkuyor ondan cinselliğe uzak duruyor. Bilinçaltında ne varsa artık, ancak mutlaka bir sebebi vardır

Saygıdeğer birine benziyorsunuz yazdıklarından ama bu modeli iyi tanırım. Sizi arzulamiyor. Siz olduğunuz için hep yorgun ya da yaşlıyım diyor. Onu heyecanlandiran bir kadın olsa yapışır!

Sizi sevebilir, alışkanlık olabilir ya da ne bileyim, cinsellik eksikliğini özel jestler yaparak kapatacağını düşünebilir ama sizi arzulamiyor. Bir şeyler değişmiş onun için belli ki, siz farkında olmasaniz da.

Kendinizi geri çekin. Sarılmak istediğinizde kendinizi frenleyin. Arzuladığınız da yaklaşmayın. Evet zor ama onu kendi haline bırakın bakalım ne yapacak. Onun yaptığı gibi yapin biraz, tepkisi ne olacak

Ilk zamanlarda cinsel hayatiniz nasildi? Beraberlik yasadiginizda esinizin performansi nasil?

Bence sevip sevmemekle pek ilgisi yok bunun.cinsel isteksizliği vardır.ki bende öyleyim
Düşündumde en son 3 ay önceydi sanırım.eşim hiç sorun yapmadı bunu.iyiki yapmamiş sıkıya gelemeyen bir insanım.bence sende artık üstüne gitme bu konuda,belki ozman dikkatini cekersin neden artık istemiyor diye.birak birazda o senin onu sevmedigini düşünsün

Saygıdeğer birine benziyorsunuz yazdıklarından ama bu modeli iyi tanırım. Sizi arzulamiyor. Siz olduğunuz için hep yorgun ya da yaşlıyım diyor. Onu heyecanlandiran bir kadın olsa yapışır!

Sizi sevebilir, alışkanlık olabilir ya da ne bileyim, cinsellik eksikliğini özel jestler yaparak kapatacağını düşünebilir ama sizi arzulamiyor. Bir şeyler değişmiş onun için belli ki, siz farkında olmasaniz da.

Kendinizi geri çekin. Sarılmak istediğinizde kendinizi frenleyin. Arzuladığınız da yaklaşmayın. Evet zor ama onu kendi haline bırakın bakalım ne yapacak. Onun yaptığı gibi yapin biraz, tepkisi ne olacak
Bunu ben de düşünüyorum. Yani ben artık nerdeyse 6 yıldır hayatındayım. Bildiği için artık heyecan vermiyorum belki de .. ama ben de olumsuz şekilde yaklaşırsam çok da olumlu bir şey olacağını düşünmüyorum

Sizi beğenmediğini mi düşünüyorsunuz? Ya da özel olarak beğendiği başka bir kadın olduğunu mu ??
Beğenmeme değil ama ben artık ezbere bildiği bir yol gibiyim. Başka bir kadın olsa sanki böyle yorgunum yaşlandım demezdi gibi hissediyorum

X