Yoruldum ve üzülüyorum...

Ayda iki kere mi. Bunun için bile boşanilir yani
Bu sabah kalkmış kahvaltıyı hazırlamış, oğlumuzun da yumurtasını, tahin pekmezini hazırlamış ben uyurken. Kendisi de işe gitti. Oğlum 3 yaşına girecek onun babasından uzakta büyümesini istemiyorum. Eşimi de seviyorum ama tabi bu şekilde ne kadar sürecek evliliğimiz bilemiyorum.
Beni üzen acaba benden soğudu mu hissi.

1 ay eşten ayrı tatili açıkçası çok normal bulmuyorum, çocuk için muhtemelen o kadar uzun süre kalıyorsunuzdur ama sebep ne olursa olsun 1 ay çok uzun bence. 1 hafta olabilir sonraki hafta da esiniz geliyormuş, 1 hafta da esiniz ile tatil yapabilirsiniz. Ya da 2 hafta aileniz ile tatil yapıp, çocuğunuzu ailenize birakip evinize gelip 1 hafta evinizde kalıp tekrar dönebilirsiniz. Yatakta yatmamasi gibi olanları konusabilirsiniz. Özel hayatınızdaki olan durumlarda konuşmak çözüm olmadı ise ya farklı tarza olaylari anlatin ya da bir destek alın.
Bursa'da bunalıyorum yaz tatilinde çünkü kimsem yok. Hiçbir arkadaşım da yok denebilir yani görüşüp gittiğimiz. Ailem Adana'da. İlk pandemi yazında birlikte gelip döndük ama o zamanda yine aynıydık.

Konu sahibi sizin eski konunuzu hatırlıyorum sonuçta adamda ilerleme var işlere el atmış bence bu cinselligi de cozebilirsiniz doktora giderek.
Sonuçta ortada çocuk var adam da çok katı biri degil.
Kesinlikle mental ve fizyolojik olarak yorgun.
Psikoloğa mi gidelim diyeyim. Yani bunu demek de beni üzecek. Çünkü benim sorunlu olduğumu söylemişti ona göre ayda 2 yeterli bir sayı çünkü. Buna da yok derse ben daha da üzüleceğim, ve bundan da korkuyorum açıkçası.

Psikoloğa mi gidelim diyeyim. Yani bunu demek de beni üzecek. Çünkü benim sorunlu olduğumu söylemişti ona göre ayda 2 yeterli bir sayı çünkü. Buna da yok derse ben daha da üzüleceğim, ve bundan da korkuyorum açıkçası.
Önce kendiniz gidin. Konuşun . Psikolog eşinizin de destek almasını isterse söylersiniz belki oylelikle gelir. Ki bence çift terapisti ile sorunlarınızı çözebilirsiniz ki inşallah çözersiniz.

Önce kendiniz gidin. Konuşun . Psikolog eşinizin de destek almasını isterse söylersiniz belki oylelikle gelir. Ki bence çift terapisti ile sorunlarınızı çözebilirsiniz ki inşallah çözersiniz.
Hatta sizi götürmesini isteyebilirsiniz o bekleme salonunda iken doktorun sekreteri eşinizi de cagirsa girmez mi ? Eşinizle konuştum sizinle de konuşmak istiyorum dese.

Bunun böylesi ne azgın kadınsına, ayda 2 kez yetmiyor a gelir ben diyim. Ve bu adam değişmezse ömür geçmez bencil çünkü.
Seviyorum diyorsunuz ama karşılıklı mı hisleriniz sizce?
Niye sizi önemsemiyor yani isteklerinizi cinsellik evliliğin %75 belki fazlası bile. Size bunu yapmaya hakkı yok

Peki bunu ona nasıl kabul ettirebilirim. Veya tekrar konuştuk yine böyle devam ederse ne yapabilirim ☹️
[/QUOTE
Bir teklif edin bu durumdan memnun olmadığınizi soyleyin benim isteğim var ama senin yok belki kendini iyi hissetmiyorsun bunun için bir doktora gidelim deyin gelmezse de artık size kalmış gerisi.

Kelin ilacı olsa baçına sürermiş. Ben yeni evliyken tanga dediklerinden giyinmiştim. Ablamlar ısrar etti çeyizde olsun dedi. Ozamana kadar hiç giyinmiş biri degildim. Eşimin görünce tepkisi neydi biliyormusun namazlı abdestli insansın bu nedir ya dedi. Allahın öküzü. Bak nasıl sinirlendm. Bunların hepsi ayı, odun, kütük ne diyim baska. Canını sıkma. Bunların pili erken bitmiş
Off eşinizin ağzına okkalı bir cakasim geldi kusura bakmayın. Yahu abdestle namazla ne alakası var,helal daire çerçevesinde eşler arasında tül kadar mesafe zorunluluğu yoktur ve birbirlerine istediklerini yapabilirler,giyebilirler. Su sorunu asabildiniz mi peki?

Terapiste gidin, destek alin.

Ben burda kalmam ne demek? Siz bir ailesiniz. Biz demiyor mu hiç? SIin görüşlerinizi pek ciddiye almıyor yada yokmuş gibi mi davranıyor?
Cinsellik başlı başına sorun. Bu kadar uzak durmasinin bir sebebi olmalı.
Çocuk konusunda da sıkıntı var.
Konuştuğunuz halde çok az ilerleme olmuş. Destek almadan çözülecek gibi değil.

Ayda kaç kez olacağının kistasini eşiniz mi belirliyormus da yeter işte diyebiliyor? Neye göre yeter,kime göre yeter. Evet her akşam isteyince azgın kadın oluyorsunuz,aklıniz fikriniz orda oluyor. Kendi libidosuzluguna,miymintiligina bakmaz da siz azgın olursunuz,bu modeller böyle. Herşeyi halletseniz dahi o cinsellik olayında çok bir yol katedeceginize inanmıyorum ben. Çünkü o isler adamın içinde yoksa dışarıdan müdahale ile çok çok zor hatta imkansız. Ama umarım düzelirsiniz. Evlisiniz ama ruh ve beden hep aç,bu duyguyu iyi bilirim:KK51:

Bunun böylesi ne azgın kadınsına, ayda 2 kez yetmiyor a gelir ben diyim. Ve bu adam değişmezse ömür geçmez bencil çünkü.
Seviyorum diyorsunuz ama karşılıklı mı hisleriniz sizce?
Niye sizi önemsemiyor yani isteklerinizi cinsellik evliliğin %75 belki fazlası bile. Size bunu yapmaya hakkı yok
Evet ikinci kez konuşmak istediğimde afedersiniz o tabiri kastetti biraz. Ben de mastürbasyon yaparım deyince biraz alındı falan işte ama sonuç yine değişen bir şey yok.
Peki sevmeyen insan dediklerimi yapar mı? Yani kahvaltı hazırlar mi işe giderken erken kalkıp. Veya özel günler için hazırlık yapar mı? Benim hoşuma gidecek hediyeler düşünür mü?
Yani bunları sadece bir görev niyetine kalkıp yapar mı?

Ayda kaç kez olacağının kistasini eşiniz mi belirliyormus da yeter işte diyebiliyor? Neye göre yeter,kime göre yeter. Evet her akşam isteyince azgın kadın oluyorsunuz,aklıniz fikriniz orda oluyor. Kendi libidosuzluguna,miymintiligina bakmaz da siz azgın olursunuz,bu modeller böyle. Herşeyi halletseniz dahi o cinsellik olayında çok bir yol katedeceginize inanmıyorum ben. Çünkü o isler adamın içinde yoksa dışarıdan müdahale ile çok çok zor hatta imkansız. Ama umarım düzelirsiniz. Evlisiniz ama ruh ve beden hep aç,bu duyguyu iyi bilirim:KK51:
Sonu ne olur peki...

X