Yorumlarınızı bekliyorum hanımlar :(

isimsiz53

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2022
72
21
24
Merhba kızlar
Kısa bi sorum olacakta
Adetim bu ay normalde 16 sında olmam gerekirken
22 sinde oldum ve perşembe sabah başlayıp cuma akşamı 2 günde resmen bitti cumartesi lekelenmeye döndü ve sonradan temizlendim.
Adetim bittikten sonra sağ kasığımda hafif batmalar yaşıyorum. Ayrıcada mide bulantısı gün içinde oluyor hafif hafif bugunde yemek yaparken aşırı derecede soğan kokusundan rahatsız oldum.
Adetten sonra benim gibi bu tarz durumları yaşayan varmı acaba ? Bunlar ne belirtisi olabilir?
Dip not geçeyim: 2.5 senelik evliyim eşimde sprem hareketliği yavaşlığı var. Normalde tüp bebek düşünüyoruz yani. Ama eşime 1,5 aydır çakşır suyundan içiriyorum direk içemiyor sebze yemeklerine katıyorum bende işe yarar belki diye

Merhba kızlar
Kısa bi sorum olacakta
Adetim bu ay normalde 16 sında olmam gerekirken
22 sinde oldum ve perşembe sabah başlayıp cuma akşamı 2 günde resmen bitti cumartesi lekelenmeye döndü ve sonradan temizlendim.
Adetim bittikten sonra sağ kasığımda hafif batmalar yaşıyorum. Ayrıcada mide bulantısı gün içinde oluyor hafif hafif bugunde yemek yaparken aşırı derecede soğan kokusundan rahatsız oldum.
Adetten sonra benim gibi bu tarz durumları yaşayan varmı acaba ? Bunlar ne belirtisi olabilir?
Dip not geçeyim: 2.5 senelik evliyim eşimde sprem hareketliği yavaşlığı var. Normalde tüp bebek düşünüyoruz yani. Ama eşime 1,5 aydır çakşır suyundan içiriyorum direk içemiyor sebze yemeklerine katıyorum bende işe yarar belki diye
Benim bazen yumurtlama günlerimde bahsettiğiniz gibi batmalar ve koku hassasiyetim falan oluyor. Belki sizin de yumurtlamanız geciken reglinizden sonra beklediğinizden farklı günde olmuştur

Benim bazen yumurtlama günlerimde bahsettiğiniz gibi batmalar ve koku hassasiyetim falan oluyor. Belki sizin de yumurtlamanız geciken reglinizden sonra beklediğinizden farklı günde olmuştur
Olabilir gercekten bu acıdan hiç düşünmemiştim ozaman bu zamanları iyi değerlendirmem lazım. Bide karın agrısıda yaşıyomuydunuz acaba oda var bende çünkü

Olabilir gercekten bu acıdan hiç düşünmemiştim ozaman bu zamanları iyi değerlendirmem lazım. Bide karın agrısıda yaşıyomuydunuz acaba oda var bende çünkü
Çok ciddi bi ağrı olmasa da bel ve karın ağrım zaman zaman gelip geçer yumurtlama günlerimde

Çok ciddi bi ağrı olmasa da bel ve karın ağrım zaman zaman gelip geçer yumurtlama günlerimde
Ben şuanda adet olacakmış gibi agrı yaşıyorum ve bu ağrı anlık şiddetli olmaya başladı bi kaç saattir ayrıca sıcak basıyo birden içim titriyor gibi oluyorum gercekten bu yumurtlama ağrısımı oluyo şimdi ilk defa başıma geliyor böyle bi durum yani endişelenmelimiyim

Ben şuanda adet olacakmış gibi agrı yaşıyorum ve bu ağrı anlık şiddetli olmaya başladı bi kaç saattir ayrıca sıcak basıyo birden içim titriyor gibi oluyorum gercekten bu yumurtlama ağrısımı oluyo şimdi ilk defa başıma geliyor böyle bi durum yani endişelenmelimiyim
Ağrınızın şiddetini ve daha öncekiler gibi olup olmadığını yalnızca siz bilirsiniz. Gerçekten çok farklı ve ciddi ağrılarsa sistemimizdeki tek durum regl ve gebelik değil başka rahatsızlıkların habercisi de olabilir ama bunlar hep olasılıklar. Kendinizi iyi bilirsiniz endişelenecek bir durum görüyorsanız bir doktora danışmanızda fayda var

Şöyleki doktora falan gitmedim sıcak su torbası yaptım bide bu süt ve maydonoz buharı falan varmış ondan yaptım enfeksiyon olabilir veyada dediğiniz gibi yumurtlama erken yaşamış olabilirim normalde uygulamadan takip ettiğimde yumurtlama tarihim geç gözüküyordu aslında bunlarla idare ettim biraz sancılarım hafifledi sadece şuanda ağır vs kaldırdığım zaman ağır iş yaptıgım zaman hemen kasıklarımda ağrı hissediyorum onun haricinde zaman zaman gün içinde mide bulantısı yaşıyorum bide gögüs hassaiyeti oluşmaya başladı okadar. Yani gebeliğe yormuyorum çünkü hiç umudum yok tabi ne gelşrse rabbimden çokta istiyoruz ama eşimde problem oldugundan dolayı gebelikten şüphelenemiyorum o yüzden bu kadar tedirginlik yaşadım ama birdahaki adet tarihime kadar en iyisi beklemek

X