YUMURTA ÇATLATMA İĞNESİ VE SONRASI

FATMAOKUMUs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2021
5
1
26
Merhabalar ben 1.ncı ay klomen kullandım ve yumurtalıklarım sol tarafta 18 11 19 mm olarak büyüdü ve kendiliğinden çatlama oldu ama döllenme olmadı. bu ay da klomen kullandım sağ tarafımda 28 sol tarafımd 21 mm gelişti çatlatma iğnesi oldum bugün üçüncü günüm doktorum iğneden 10 gün sonra kontrole gel bakalım dedi ama kasıklarımda aşırı ağrı ve mide bulantısı oluyo iğnenin yan etkisimidir acaba

Merhabalar ben 1.ncı ay klomen kullandım ve yumurtalıklarım sol tarafta 18 11 19 mm olarak büyüdü ve kendiliğinden çatlama oldu ama döllenme olmadı. bu ay da klomen kullandım sağ tarafımda 28 sol tarafımd 21 mm gelişti çatlatma iğnesi oldum bugün üçüncü günüm doktorum iğneden 10 gün sonra kontrole gel bakalım dedi ama kasıklarımda aşırı ağrı ve mide bulantısı oluyo iğnenin yan etkisimidir acaba
Bugun 36. Saat olduguna gore catladigina isaret bu kotu bisey degil

Sonuc ne cikti benimde ayni ama kasim3 de gel dedi dr

Arkadaşlar bende bugün çatlatma iğnesi vuruldum klomen kullandım 5 gün üç yumurtam oluşmuştu Doktorum bugün den itibaren progestan verdi her gece bir tane alıyorum benimle aynı durumda olan varmı

Arkadaşlar bende bugün çatlatma iğnesi vuruldum klomen kullandım 5 gün üç yumurtam oluşmuştu Doktorum bugün den itibaren progestan verdi her gece bir tane alıyorum benimle aynı durumda olan varmı
Banada duphaston ve asprin verdi kullanmad ne bileyim adet olurum diye ama sanirim igne tutmadi kar agrisi bel agrisi öluyorum adet olucam dr 3 de gelin demisti bakalim

23 inde igne olmustum dun dr gittim negatif dedi ama nasil agri var kasik bel kopuyor resmen regl olmayi bekliyorum ikinci
Evet ilk bilmiyorum bu kadar agri yapan nasip allah herseyin hayirlisini versin
Amin canım benimde 6. Günüm düne kadar bel ağrım vardı kasıklarımda batma vardı bugün sivilcelendim ve ağrı falan kalmadı yine adet olcam heralde 🙄

23 inde igne olmustum dun dr gittim negatif dedi ama nasil agri var kasik bel kopuyor resmen regl olmayi bekliyorum ikinci
Evet ilk bilmiyorum bu kadar agri yapan nasip allah herseyin hayirlisini versin
Belkide seninki tuttu benim negatif cikti agridan oluyorum bekle bakalim👏👌✋
Sanmıyorum sivilcelerim çıktı hepte aynı yerde çıkar zaten işin kötü yanı 3 yumurta oluştu adet zor geçmese bari

Sanmıyorum sivilcelerim çıktı hepte aynı yerde çıkar zaten işin kötü yanı 3 yumurta oluştu adet zor geçmese bari
Bende bugun regl oldum dr acibademin dr whatsaptan gorustuk asu klomen al ic 2 gun ara ver haftaya cumartesi gel dedi 2.ye basliyoruz bakalim insallah sende tutmustur

Bende bekleyişteyim hala adetime bir hafta var akıntım çok fazla var kasık ağrıları devam yarın kan testi vericem

X