YUMURTA ÇATLATMA İĞNESİ VE SONRASI

Insallah esim simdilik deneme dedi sogan suyunu deneyecektim bu ayda igne deneyelim olmazsa bildigini oku dedi🤭😂
Ama yinede deneyin derim olan var ve olmasa bile içini temizliyormus atıyormuş ne varsa bu yüzden de bu kürü uygularken çocuk düşünmeyin deniyor yani dikkat etmek lazım o çocuğu da atıyor muş

Sıkma canını lütfen ben 2 tüp bebek 2 aşılama 5 kere çatlama iğnesi denedim olmadı en sonuncuda oldu catlama iğnesiyle anlıyorum insan hiç olmayacağını zannediyor ama inanki var bir zamanı
Allah razı olsun kardeşim benim.sizin adınıza çok sevindim inanın bnden daha fazla süreç gecirmissiniz . Elhamdülillah. Evet ne yapalım zamanını bekliyorum. Rabbim ne zaman nasip ederse yeterki evlatlarımız Allah'a hayırlı bir kul bize hayırlı bir evlat olsun. 2 hafta Olacak rahim filmi çektirdim bnde baktık olmuyor . Nasip artık.

Allah razı olsun kardeşim benim.sizin adınıza çok sevindim inanın bnden daha fazla süreç gecirmissiniz . Elhamdülillah. Evet ne yapalım zamanını bekliyorum. Rabbim ne zaman nasip ederse yeterki evlatlarımız Allah'a hayırlı bir kul bize hayırlı bir evlat olsun. 2 hafta Olacak rahim filmi çektirdim bnde baktık olmuyor . Nasip artık.
İnşallah en kısa sürede nasip olur canım seni çok iyi anlıyorum bak ben iki kere hamile kaldım ikisinde de rahim filmi sonrası ilkinde 1 ay sonra ikincide 3.ay da oldu tedaviler bile olmamıştı oysaki nasip kısmet 🙏

İnşallah en kısa sürede nasip olur canım seni çok iyi anlıyorum bak ben iki kere hamile kaldım ikisinde de rahim filmi sonrası ilkinde 1 ay sonra ikincide 3.ay da oldu tedaviler bile olmamıştı oysaki nasip kısmet 🙏
İlk hamileliğiniz sıkıntılı mi oldu. Aslında bana ümit oldunuz 4 ay beklicektik çünkü çok duydum rahim filminin olmasını sağladığını fakat yaşım gereği beklemesek mi o kadar demeye başladım bilemiyorum. Doktor 3 ay olmassa tekrar tedaviye devam edelim demişti hatta istersen bir ay sonra

X