Yumurta rezervi veya kalitesi az olanlar umutsuzluğa kapılmayın

merhabalar sağ salim sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah bebeğinizi.biz de ilk adet döneminde tüp bebek için sürece başlayacağız hayırlısıyla.Bir şey sormak istiyorum şu an 33 yaşındayım mayısta 34 olacağım 35 den gün almış oluyorum.doktorum mayıs haziran gibi transfer yapacağım her şey yolunda giderse dedi.dondurulmuş emriyolar demişsiniz son transferde yaşınız kaçtı acaba.bizde 2 embriyo transferi istiyoruz o yüzden soruyorum.şimdiden teşekkürler.

Merhabalar çok teşekkür ederim inşallah siz de güzel sonuçlar alırsınız bir an önce. Benim son transferde yaşım 34tü. 35 yaş altında iki kez tüp bebek tedavisi görüp transfer yapılıp başarısız sonuç alınırsa üçüncü denemenizde çift embriyo transfer hakkınız oluyor. Bazı özel muayenehaneler bu kurala uyuyor bazıları uymuyor direkt çift embriyo transfer edebiliyorlar, o yüzden doktorunuza sorarsanız daha kesin bir cevap alırsınız.

çok teşekkür ederim inşallah hayırlısıyla :)

Merhabalar Arı sütü bal poleni gün içinde ne kadar tüketmeliyiz
Bunu doktor tavsiyesiyle kullanmadım tamamen oradan buradan okuduklarımla belki faydası olur diye kullandım, önce arı sütü bal polen karışımı almıştım onu kullanıyordum sonra saf arı sütü daha iyi diye okuyunca ondan aldım, sabahları aç karna bir çay kaşığı kadar kullandım yaklaşık 2 ay kadar.

Amh, fsh degerlerin neydi?
Dr hangi vitaminleri vermişti?

Gözün aydın onca emekler zayi olmamış.
Süreç yorucu, yıpratıcı.

Aret hoca vitamin vs verdi mi yumurta kalitesi için ve kaç tane klomen içiyordun günde?

Benimde takibim oldu klomenle ama sonuç alamadım.

Canım gözün aydın
Yumurta kalitesi için vitamin vs verdi mi ve günde kaç tane klomen içiyordun?
Ilk klomende mi hamile kaldın?

Amh, fsh kaçtı?

Ben de Aret beye gittim , Aret bey 5 gün boyunca sabah akşam 1 er tane klomen veriyor sadece .
Folk asit (folbiol) ve bioscience advanced plus diye bir vitamin kullandirtmisti bana.
Şuan yine aynı mı bilmiyorum .
Biosteron kullanayım mi diye sormuştum gerek yok zaten kilolusun demişti bana.
Aret bey öyle bitki, destek ,hacamat sülük prp hiç böyle şeylere inanmaz.
Ne kullanayim kalitesi düzelsin dediğimde sağlıklı beslen yürüyüş yap demisti .

Ben,ari sütü tükettim, hurma polen dediler onu buldum tükettim çok az , yumurta takibine başladığımızda hemen kuru incir yemeye başlıyordum , hacamat sülük yaptırdım (hacamat ve sülük bence ise yarıyor özellikle ayak bileği içine)
Kendim d vitamin desteği aldım, b12 hep düşüyor benim iğne oldum ara ara . Keten tohumu yağı kullandım ara ara .
Uzun süre gittim geldim sonunda 2 tanecik de olsa embriyo biriktirebildik hamdolsun rabbime

Ben de Aret beye gittim , Aret bey 5 gün boyunca sabah akşam 1 er tane klomen veriyor sadece .
Folk asit (folbiol) ve bioscience advanced plus diye bir vitamin kullandirtmisti bana.
Şuan yine aynı mı bilmiyorum .
Biosteron kullanayım mi diye sormuştum gerek yok zaten kilolusun demişti bana.
Aret bey öyle bitki, destek ,hacamat sülük prp hiç böyle şeylere inanmaz.
Ne kullanayim kalitesi düzelsin dediğimde sağlıklı beslen yürüyüş yap demisti .

Ben,ari sütü tükettim, hurma polen dediler onu buldum tükettim çok az , yumurta takibine başladığımızda hemen kuru incir yemeye başlıyordum , hacamat sülük yaptırdım (hacamat ve sülük bence ise yarıyor özellikle ayak bileği içine)
Kendim d vitamin desteği aldım, b12 hep düşüyor benim iğne oldum ara ara . Keten tohumu yağı kullandım ara ara .
Uzun süre gittim geldim sonunda 2 tanecik de olsa embriyo biriktirebildik hamdolsun rabbime

Bendede boyuma göre fazla kg var ama doktor şuana kadar kilom ile ilgili hiç bir şey demedi.biostereni verdi.kilomu ben balık yağından dolayik Kilo alırım dedim iştahım açılır sanıyordum ama hiç öyle olmadı hiç kg almadım çok şükür

Ben 100 kiloyum ,boyum 1.60 yeterince çok kiloluyum seninle aynı değilimdir diye düşünüyorum.

Canım gözün aydın
Yumurta kalitesi için vitamin vs verdi mi ve günde kaç tane klomen içiyordun?
Ilk klomende mi hamile kaldın?

Amh, fsh kaçtı?
Teşekkür ederim darısı başınıza.
Vitamin vermişti sadece 1 tane onu 1 ay kullandım. Kapsül ve toz olarak ikisi bir arada bir vitamindi.
Ben haftada 3-4 gün kahvaltıda avokado yiyordum. Bence bana faydası oldu.
Yanlış hatırlamıyorsam klomeni günde 2 kere içiyordum sabah ve akşam. Aret hocada klomenle ilk tedavide hamile kaldım. 3 tane de dondurulmuşum var orada.
Amh 0,686 çıkmıştı 2021 de. En son fsh da 8 civarıydı.

Çok teşekkürler darısı başınıza inşallah bir an önce sonuç alırsınız. Bana da sadece folik asit ve multivitamin vermişti. Folk asit (folbiol) ve bioscience advanced plus diye bir vitamin. Klomeni de sabah akşam günde 2 kullandım. Klomeni kullandığım ilk ay yumurta büyümesi ayarladığım tatile denk gelmişti o ay erteledik, sonraki ay tekrar klomen kullandım. O ay yapılan opu dan elde edilen embriyo ile hamile kaldım çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…