Yumurta tembelligi

Rukenkoyun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
3
0
31
Merhabalar ben beş aylık evliyim benim adet olduğum günden beri her ay adetim duzensizdi yani muhakkak iki hafta geç olurdum bana hep stresten dediler daha sonra düğünümden iki hafta önce polikist olduğu söylendi ama gebeliğin engel değil dedi doktor beş aydır evliyim daha erken çocuk için ama kendi durumundan stres oluyorum geçen hafta gittim doktora yumurta tembelliği var dediler klomen kullanmaya başladım endometrium değeri 5 mm çıktı sizce kötü bişey mi

Cevap verecek
Merhabalar ben beş aylık evliyim benim adet olduğum günden beri her ay adetim duzensizdi yani muhakkak iki hafta geç olurdum bana hep stresten dediler daha sonra düğünümden iki hafta önce polikist olduğu söylendi ama gebeliğin engel değil dedi doktor beş aydır evliyim daha erken çocuk için ama kendi durumundan stres oluyorum geçen hafta gittim doktora yumurta tembelliği var dediler klomen kullanmaya başladım endometrium değeri 5 mm çıktı sizce kötü bişey mi
Cevap verecek kimse var mi

Ben Değeri bilmiyorum ama polistik over olduğun kesin..klomen ve inofolic veriyorlar zaten inşallah en kısa zamanda iyi haberlerini alırsın canım

kızlar merhaba sizlere bişey sormak istiyorum dün doktora gittim ben geçen yıl dış gebelik ameliyatı oldum bebek olmayınca doktora gittim bana yumurta tembelliği var dedii hemde baya tembel dedii merak ettiğim şu ben her ay düzenli adet oluyorum gününü saatini şaşmaz yumurta tembelliği adet düzenini bozmazmı yada düzenli adet görenlerdede olurmu:110:

kızlar merhaba sizlere bişey sormak istiyorum dün doktora gittim ben geçen yıl dış gebelik ameliyatı oldum bebek olmayınca doktora gittim bana yumurta tembelliği var dedii hemde baya tembel dedii merak ettiğim şu ben her ay düzenli adet oluyorum gününü saatini şaşmaz yumurta tembelliği adet düzenini bozmazmı yada düzenli adet görenlerdede olurmu:110:
Banada doktor tembellik var dedi bende her ay oluyorum.. fakat belirli olgunluga ulasmiyor veya catlamiyor bunada tembellik diyorlar

Bende de vardı. Fsh degerım yüksekti 10 ay olmadı bebek. Ben de umudu kestim. Midr şikayetlerim oldu endoskopi yaptırdım. Mide için çörek otu yağı iç aç karnına dedi aktar. Çörek otu yagı bal kullandım 1 ay ve hamile kaldım o ay. İnanamadım resmen meger çörek otu yumurta büyümesi için çok faydalıymış. Belki işinize yarar.

Yumurta tembelligiyle pkos ayni sey canim.stres yapmalik bisey yok.kadinlarin bircogunda var bu ama belirtiler ayni degil.ben mesela evlenmeden once yilda 1 veya 2 defa adet goruyodum tembel olduklari icin.evlenince 4 5 ayda olmaya basladi.düşün artik ne kadar tembel oldugunu :KK66: klomen en yuksek doza kadar kullandim bi ise yaramadi bana misin demedi yumurtalarim hamilelige yeterli boyuta ulasmadi.bu hafta iğne tedavisine basladik.yani klomenin ilk dozundan fayda gorenler de var benim gibi olanlar da.doktr kontrolunu ihmal etme cunku klomen de cok tesirli bi ilac yumurtaliklarina yan etki de yapabilir her bunye farkli :KK66:

Olur canim.bazi kadnlarin hic haberi bile olmayabilir pko oldugundan.herkeste adet duzensizligiyle gostermiyo kendini
haklısınız ama doktor pko oldugumuda soylemedi :KK43: iki defa asılama oldum ama rahme giriş olmadı rahimde sorun var :KK43: doktor histereskopi yapmadı bana mecbur özelde yaptrmalıyım

yumurta tembelliği bildiğim kadarıyla belirli bir oranda yumurtanın büyümemesiyle alakalı

X