Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

22 si 😍 benimde bidaki hafta nasipse sende varmıydı Bi değişiklik merveecim ne gibi şeyler hissettin senin merkezin neresiydi canım 🤔
Valla bende ne ararsan vardı lekelenmem ağrılar sancılar bulantı ama ne diyoruz belirti aramıyoruz 😁 çünkü belirti olmadan birsürü hamişimiz vaarr 🤗 halil ibrahim tekindeydim canım ben

Valla bende ne ararsan vardı lekelenmem ağrılar sancılar bulantı ama ne diyoruz belirti aramıyoruz 😁 çünkü belirti olmadan birsürü hamişimiz vaarr 🤗 halil ibrahim tekindeydim canım Ben

Valla bende ne ararsan vardı lekelenmem ağrılar sancılar bulantı ama ne diyoruz belirti aramıyoruz 😁 çünkü belirti olmadan birsürü hamişimiz vaarr 🤗 halil ibrahim tekindeydim canım ben
Evvetttt belirti aramıyoruz orası girne demi benim merkez lefkoşadaydı sizde sivrisinek ordusuna yakaladınız mı ayyy kabus gibi otele gelesiye ne çektim ağzıma gireceklerdi havaalanında 😂😂 Dönüşte cumhur başkanı na denk geldik 10 saatlik rotardan sonra gece binebilmiştik böylede bir anımız var bizim sizin oldumu anılar 😂

Evvetttt belirti aramıyoruz orası girne demi benim merkez lefkoşadaydı sizde sivrisinek ordusuna yakaladınız mı ayyy kabus gibi otele gelesiye ne çektim ağzıma gireceklerdi havaalanında 😂😂 Dönüşte cumhur başkanı na denk geldik 10 saatlik rotardan sonra gece binebilmiştik böylede bir anımız var bizim sizin oldumu anılar 😂
Eyvah eyvah, aksilikler bırakmamış sizi geçmiş olsun. Nihayeti güzel olsun inşallah

Yok mağusa daydı. Biz 1 gün önce gidip girne Lefkoşanın içinden geçtik geceye kadar gezdik yorgunluk içinde transfer oldum 😁Evet sinekler transferin ertesi günü perişan ettiler bni yüzüm kollarımı yediler kaşıntıdan öldüm sen baya bi entrika yaşamışın amaa

Yok mağusa daydı. Biz 1 gün önce gidip girne Lefkoşanın içinden geçtik geceye kadar gezdik yorgunluk içinde transfer oldum 😁Evet sinekler transferin ertesi günü perişan ettiler bni yüzüm kollarımı yediler kaşıntıdan öldüm sen baya bi entrika yaşamışın amaa
Hepsi bir birine bağlantılı zaten girne en güzel yermiş ole demişlerdi biz gezmedik bugun gittim yarın transfer oldum 1 gece kalıp ertesi gün döndük canım yaşadık valla 😂

Valla bi sahili güzel onun dışında bişi yok köy gibi ha bide kumarhaneleri güzel 😁 1 günde azdaha bağımlısı olacaktık
Merhaba kızlar bende sizdenim
Rabbim sağlıkla kucağımıza bişlerimizi almayı nasip etsin
Zorlu bi süreç çok sitresli
Ama ne yapıyoruz hep olumlu düşünüyoruz 🌺

X