Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Ben donasyon yapmaktan vazgeçtim. Doktora gittik ben eşim muayene olduk tahliller yaptırdık. Doktor sizin çocuğunuz olur dedi. Türkiye'de tüp bebek yaptıracağız.
Bi doktorla daha görüştük, yaşımızdam dolayı kendi embriyomyz olmuşsa da tutmasının yüzde beş olduğunu söyledi. Tekrar merkez araştırmaya başladık. Eşim Kiew Biotexcoma gidelim diyor. Andre yle konuşmuş Kiew sakın bu tarafta savaş yok demiş. Ben korkuyorum ama eşim daha çok araştırdığı için ona bırakıyorum tercihi. Yakın zamanda Kiewe gitmeyi düşünen varmı. Biz İstanbul'dayız Kiew''e vize gerekiyormuş yada vizesiz Moldova uçakla gidip ordan Kiew''e otobüsle gidiliyor muş. Üç seçeneğimiz var Azerbaycan, Batum ve Kiew. Önerileriniz nedir

Bi doktorla daha görüştük, yaşımızdam dolayı kendi embriyomyz olmuşsa da tutmasının yüzde beş olduğunu söyledi. Tekrar merkez araştırmaya başladık. Eşim Kiew Biotexcoma gidelim diyor. Andre yle konuşmuş Kiew sakın bu tarafta savaş yok demiş. Ben korkuyorum ama eşim daha çok araştırdığı için ona bırakıyorum tercihi. Yakın zamanda Kiewe gitmeyi düşünen varmı. Biz İstanbul'dayız Kiew''e vize gerekiyormuş yada vizesiz Moldova uçakla gidip ordan Kiew''e otobüsle gidiliyor muş. Üç seçeneğimiz var Azerbaycan, Batum ve Kiew. Önerileriniz nedir
Burda bi bayan Azerbaycan'a gitmişti orda yaptırmış yani bu sayfada denk gelirse ona Bi sorun hayırlısı olsun sizin içinde Kıbrısa vize gerekmiyor sadece girişte Bi kağıt verildi ona mühür basıldı girip çıkarken. Ö

kilo, şker ya da troid sorunu mu vardı sizde?bir sebep saöyledi mi doktor
Geçmiş olsun
Kan sulandırıcı (oksapar, çorapsan, vs...) kullanmışsınızdır muhakkak diye düşünüyorum
Tiroidler içinde ilaç içmişsinizdir belki (bir sorun olmasa da 2.0 altı değerde isteniliyor genelde)
Rahim filmi (hsg) çekilmiş miydiniz?
Belki hidrosalpinks (tüplerde sıvı) olabilir

Valla bi sahili güzel onun dışında bişi yok köy gibi ha bide kumarhaneleri güzel 😁 1 günde azdaha bağımlısı olacaktık
Biz o dediğiniz yerleri hava alanında dinledik kumar oynamaya gelenleri 😂 bende kalan sivrisinekleri oldu valla birde uçağın 10 saat rotar oluşu 🤷‍♀️

Ayyy evt ya canım birde kabızlık sorunu yaşıyorum sizde de oldumu kuru kayısı erik hepsinden yiyorum su içiyorum dünle bugun 🙄 ama babamı sın demedi öyle oluncada ağrı veriyo bana kötü bir durum normalde de kabız olan biriyim okadar harekete rağmen 🤷‍♀️🙄
Canım kabız olma kayısı filan işe yaramıyor progestan yapıyor kabız 2 gün bende çektim doktorum duphalac başladı 2 gün nie bekledin dedi strese girmeye gerek yok bunu hamileyken de içiliyor zaten sende başla gene doktoruna sor ama herkese bu veriliyor

Canım kabız olma kayısı filan işe yaramıyor progestan yapıyor kabız 2 gün bende çektim doktorum duphalac başladı 2 gün nie bekledin dedi strese girmeye gerek yok bunu hamileyken de içiliyor zaten sende başla gene doktoruna sor ama herkese bu veriliyor
Evet baktım evde varmış şurup ama tarihi geçmiş çok ağrı yapıyor ya gidip gidip geliyom vc ye offf çok sinir bozucu çok meyve yiyorum gün içinde gene de oldum ilk günler rahattım 🙄😔 korkuyorum da tutunma ya etkisi olcak diye

Aldırcam canım inş faydası olur sabahtır sıcak suya incir koydum 2 tane ondan yedim ılık su üzerine içtim ne berbat bişey bu kabızlık Bee 😔🤷‍♀️
Ben de ilaç içmemek için direndim ama maalesef başka çaremiz yok. Doktora ve merkeze de danıştım onlar da şurubu önerdi. Kabızlık başka türlü geçmiyor. Bilginize

Ben de ilaç içmemek için direndim ama maalesef başka çaremiz yok. Doktora ve merkeze de danıştım onlar da şurubu önerdi. Kabızlık başka türlü geçmiyor. Bilginize
Merkezde bize sormadan ilaç almayın dediler burdaki kendi drumada yazcam bugun 8. Günüm yeni oldu ilk günler rahattım 😔 ıkınmadım ıkınmayıncada ağrı yapıyor öffff 🙈😔🙄

Merkezde bize sormadan ilaç almayın dediler burdaki kendi drumada yazcam bugun 8. Günüm yeni oldu ilk günler rahattım 😔 ıkınmadım ıkınmayıncada ağrı yapıyor öffff 🙈😔🙄
Aynen almayın diyorlar sorunca da herkese bu ilacı söylüyorlar o yüzden sıkıntı yapma gene danış ama bunu söyleyecektir iç rahatla bi an önce

Aynen almayın diyorlar sorunca da herkese bu ilacı söylüyorlar o yüzden sıkıntı yapma gene danış ama bunu söyleyecektir iç rahatla bi an önce
Merkez bol su iç dedi zaten içiyoruz sence ıkınmanın tutunmayla alakası varmı kuzenim genel cerrah ilk denemede hiç alakası yok öyle ıkınmayla atacak olsa millet hep düşük yapar demişti 🤲🙄

Kızlar henüz keseler görünmedi ama hayırlısı ile çoklu gebelik olması temennim. Çoklu gebeliği de takip edebildiğimiz kullandığınız ve önerebileceğiniz bir uygulama var mı??

Kızlar henüz keseler görünmedi ama hayırlısı ile çoklu gebelik olması temennim. Çoklu gebeliği de takip edebildiğimiz kullandığınız ve önerebileceğiniz bir uygulama var mı??
Yaaaa ikiz olsun boşver canım Rabbim rızkıyla getirir ikiz istemiyormusun değerin yüksekmiydi senin kaç çıktı 😍🤗

Yaaaa ikiz olsun boşver canım Rabbim rızkıyla getirir ikiz istemiyormusun değerin yüksekmiydi senin kaç çıktı 😍🤗
Nasıl istemiyorum ikiz? Ölüyorum ikiz için. 3 embriyo transfer edildi bana. Yarın 12. Günüm ama 6. Gün idrar testinde pozitif 8. Gün de beta 214 çıktı. Şu an bebelerin durumunu bilmiyorum muhtemelen kalp atışı ve kese bayramdan sonraya kalacak gibi ama belki arife günü özele muayene olurum. (Dayanamam gibi hissediyorum.) 3. De tutunursa ballı kaymak olur. Ama işte bakalım nasibimizde ne varsa onu göreceğiz.

X