Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Bol bol su içiyor musun? Etki etmesi lazımdı
İçiyorum canım valla Bana mısın demedi lağmanı yapıp kurtulucam inş çok acı verici bağırsaklarda tık yok midem curul curul lağmanla içimi boşaltmam lazım ve sonrasında daha dikkat etmem lazım 3 gün yarım şurup iç dedi Dr da ama ben yürüyüşü ve sulu şeyleri arttırıcam

İçiyorum canım valla Bana mısın demedi lağmanı yapıp kurtulucam inş çok acı verici bağırsaklarda tık yok midem curul curul lağmanla içimi boşaltmam lazım ve sonrasında daha dikkat etmem lazım 3 gün yarım şurup iç dedi Dr da ama ben yürüyüşü ve sulu şeyleri arttırıcam
Yürüyüş yoruyor ama abartma ben de yürüyüşe çıktım da dün taksiyle döndüm eve

Aradigin iyi olmuş şu dönemde kafamıza göre birşey yapmaya elbette korkuyoruz inşallah şifa olur canım
Ona sormadan hiç bişey yapmıyorum saolsun 7 senedir artık arkadaş gibi olduk arayınca hemen açar bugun pazar açmayabilirdide ona sormadan adım atmam zaten Kıbrıs da dedi bizlere sormadan asla bişey alıp içmiyorsunuz dedi

Yürüyüş yoruyor ama abartma ben de yürüyüşe çıktım da dün taksiyle döndüm eve
Öle uzun hiç çıkmadım canım Kıbrıs'taki Dr yürüyüş yap hatta denize bile gir dedi 😂 ben en fazla Bi üst sokağa hemşire ablama iğneye gittim dünde eşim arabayla götürdü ezzaneuye dönüşte eve yürüdüm 🤲

Ona sormadan hiç bişey yapmıyorum saolsun 7 senedir artık arkadaş gibi olduk arayınca hemen açar bugun pazar açmayabilirdide ona sormadan adım atmam zaten Kıbrıs da dedi bizlere sormadan asla bişey alıp içmiyorsunuz dedi
Arada yaşanıyor kabızlık canım ilaçlardan birde kendimizi esirgiyoruz streste yapabiliyor kepekli ekmek tüket glutensiz beslen biraz bana hemsirem öyle dedi

X