Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Ya ben böyle guzel hamile haberlerini duydukça durmadan yılmadan devam etmek istiyorum sanki bir adım kalmış hissediyorum allah'ım bizlere de nasip etsin insallah bende bi gün gelecek güzel haberleri paylaşıcam inanıyorum 😊😊😊🌹🤲🤲🤲 kim bilir ne güzel anneler olacaksınız maşallah 🧿♥️

Ya ben böyle guzel hamile haberlerini duydukça durmadan yılmadan devam etmek istiyorum sanki bir adım kalmış hissediyorum allah'ım bizlere de nasip etsin insallah bende bi gün gelecek güzel haberleri paylaşıcam inanıyorum 😊😊😊🌹🤲🤲🤲 kim bilir ne güzel anneler olacaksınız maşallah 🧿♥️
Bende senin gibi 10 yıl hep hayal ettim durdum.güzel haber alınca buraya yazmak nasip oldu.inşallah sanada o güzel🌺 haberi aldığın an buraya yazmak nasip olsun 🤲

Hanımlar bu adetle başlamayı planlıyorduk 28 de adet olmam gerekiyor ama ben bu gün oldum donörümün adetini bilmiyorum programı yarın oluşturalım dediler erken adet olmam etkiler mi beklemek okadar zor ki şimdi sonraki adete kalır diye korkuyorum sizlerde süreç nasıl ilerledi birileri çıksın helppppp

Selamlar herkese.. İyi bayramlar dilerim öncelikle. 2011 de bu konu açılırken burada olan kişilerdenim. O dönemde bir kere denemiş sonra vazgeçmiştim. Eşimin ısrarı ile bir kere daha denemeye karar verdik. 2 martta transferimiz oldu HITte. Pozitif görmek kısmet oldu bize de. Şu an 10 haftadayız.
Merhaba sizi tanımıyorum ama şu yazınızı görünce gözlerim doldu. Ben bu konuyu hem en baştan hem de sondan okuyorum bilgi edinebilmek için. Bu sabah 2011 deki ilk mesajlarınızı okumuştum şimdi bu yazınızı görünce çok mutlu oldum.

Merhaba, kızlar Nisan ayinda transfer olacaktım. Tedaviye start verecektik ama, Hsg de polip çıktı. Merkezden cevap bekliyorum.
Var mi böyle birsey yaşayan ne yaptınız.
5mm boyutu.
Kanama yapmiyor

Merhaba, kızlar Nisan ayinda transfer olacaktım. Tedaviye start verecektik ama, Hsg de polip çıktı. Merkezden cevap bekliyorum.
5mm boyutu.
Kanama yapmiyor
Merhaba benimde polip vardı 5,6 mm falandı hitereskopi oldum geçen ay adet sonrası bu ay adetimle başlandı bana çok önemli değil etkilemez diyen Dr larda oldu ama ben başlamadan önce alınmasını istedim sonrasında tutmazsa pişman olmamak için hitereskopi sonrası bir kaç ay beklemeye ihtiyaç var mı bilmiyorum benim transferim bu ayın 13. De şuan transfer öncesi ilaclarima başladım

5mm boyutu.
Kanama yapmiyor
Aynı şekilde benimde ultrasonda Dr fark etti ara kanama vs hiçbir şikayetim yoktu Şubat 6 sında ameliyat oldum Mart 13 transfer aradan 40 gün geçmiş oluyor bir problem olmaz diye düşünüyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun bu yolu düşe kalka yürüyoruz

Tabiki birsey olmaz sanırım 40 gün geçmiş oluyor. Doktor söylemiştir zaten size.
Açıkçası benim canım sıkıldı bu duruma.
Daha hiçbir doktorla görüşmedim.
Nerde yaptırdınız işlemi siz.
Doktor mu alalım dedi.
Tüp bebek sürecinden bahsettiniz mi.
İstanbul’da yaşıyorum ama devlet özel arasında çok kararsız kaldım.

Arkadaşlar merhaba kıbrısta genetik taramalı yani pgt tüp bebek fiyatlarından bilginiz var mı acaba? Bazı yerlerde 5 bin euro bazılarında ise 7 bin euro yazıyor, ordan bire bir fiyat alanlardan bilgi almayı çok isterim.

Arkadaşlar merhaba kıbrısta genetik taramalı yani pgt tüp bebek fiyatlarından bilginiz var mı acaba? Bazı yerlerde 5 bin euro bazılarında ise 7 bin euro yazıyor, ordan bire bir fiyat alanlardan bilgi almayı çok isterim.
Ben de genetik taramalı istedim. Gynolife ile görüştüm. Her bir yumurtayı 500 Euro’ya gönderiyorlarmış tarama için.
Bana çok maliyetli geldi.
Aynı zamanda bu yöntemle cinsiyet de belirleniyormuş.
Ben böyle birsey istemedim ama fiyattan da düşmediler.
Bebekte herhangi bir hastalık çıkmasın diye istiyorsunuz değil mi?
Bu benimde çok kafama takılıyor.
Annenin genetiğini bilmiyoruz akrabalarında vs bir hastalığı var ki bilmiyoruz çok da detaylı bakıldığını düşünmüyorum.

Ben de genetik taramalı istedim. Gynolife ile görüştüm. Her bir yumurtayı 500 Euro’ya gönderiyorlarmış tarama için.
Annenin genetiğini bilmiyoruz akrabalarında vs bir hastalığı var ki bilmiyoruz çok da detaylı bakıldığını düşünmüyorum.
Genetik taramasi yapilmis donür secme sansiniz var mi?

Çok maliyetliymiş gerçekten hele ki TL bazına çevirince çok yüksek miktarlar çıkıyor maalesef. Aslında burda da daha uygun fiyata yapılıyor.

Kızlar ikiz gebeliklerde sezeryan oluyor değil mi, normal doğum yapılmıyor.
Bir de tek gebelik olursa donasyon fark etmez normalde doğurulur sanirim

Çok maliyetliymiş gerçekten hele ki TL bazına çevirince çok yüksek miktarlar çıkıyor maalesef. Aslında burda da daha uygun fiyata yapılıyor.
Genetik tarama yaptırsaniz bile bu size %100 sağlıklı olacak garantisi vermez dedi birde.
O da Allah’ın takdiri yani.

X