Yumurtlama Sorunu Olup Karnindan Iğne Yaptiran Varmi

Seda♥Recep;2416190 .!.:
ben gonal f e başladım bugün az önce ilk ignemi yaptı eşim ama dr acil doğuma çıktığı için anlatamadı fazla göbek deliğinin 4 parmak sağına ve soluna yapıcaz di mi 1 gün sağına 1 gün soluna anlamadım yaaaaaaaaaaaaa bilenler lütfen yardımcı olurmusunuz.. canım çok acıdı :KK43:

slm canim ben cvp veriim sana
o iğnelerden bende kullandim dediğin gibi göbeğin 4 parmak asağısına bir gün sağa bir gün sola yapacaksın zaten fazla acımaz hissetmezsin bile ben kendim yapıodum yumurtalarım gelişti ve 21 mart ta asılama oldum simdi beklemedeyim ins seninde gelişir korkma sorun olmaz yani rabbim herkesin gönlüne göre versin a.s.a.s.

amin canım inşallah benim anladığım kadarıyla göbek deliğinin hizasında 4 parmak sağa veya 4 parmak sola dedi gibi anladım..Allah bizim gibi isteyen herkese aratmadan biran önce versin inşallah..

Seda♥Recep;2416418 .!.:
amin canım inşallah benim anladığım kadarıyla göbek deliğinin hizasında 4 parmak sağa veya 4 parmak sola dedi gibi anladım..Allah bizim gibi isteyen herkese aratmadan biran önce versin inşallah..

göbek deliğinin üç dört parmak altına sağ veya sol tarafa yapıyosun canım, yanlardan 4 parmak sağa sola değil yani, İnşallah tutar hayırlısıyla Allah yardımcın olsun

kizlarrbu konuyu acali yillaromus peki bu ignelerden hamile kaldiniz mi nasil oldu

X