Yumurtlamadan sonraki belirtileriniz nelerdi hamişler ve hamiş adayları😍

Benimde bata 9 gün var bugün kahvaltıdan sonra migdem bulandı afedersiniz istifrar ettim ve aşırı halsizlik var göğüs uclarimda acı var bilemiyorum inşallah hamileyizdir kizlar☺️
Ayyy ne güzel belirtiler daha ne olsun 😍 Benim de midem bulanıyor ama benim normalde de bulanır .. anlam veremedim

Pazar günü sabah erken gebelik testi denesem mi ki ya? Bat ı bekleyeceğim diye inat ediyorum ama dürtüyor bir şeyler yap diye.

Pazar günü sabah erken gebelik testi denesem mi ki ya? Bat ı bekleyeceğim diye inat ediyorum ama dürtüyor bir şeyler yap diye.
Pazar günü en net sonucu prediktör early verir mübarek 200₺ olmuş.. 6 gün kala gösterir yazıyor üstünde .

Pazar günü en net sonucu prediktör early verir mübarek 200₺ olmuş.. 6 gün kala gösterir yazıyor üstünde .
Bu bir soygun herhalde 200 ne ya.. alt tarafı bir gebelik testi. Böyle şeylerin lüks olacak hale gelmesi cidden saçmalık artık

Başka bi belirti varmı sizde bende daha test falan bişey yapmadım regl birkaç gün kala kaset test yapacağım
Alt karnım ve belim ağrıyor başka hiç bir şey yok .. Gaz gibi dolu gibi anlamadım. Ama regl ile çok benziyor benim her ay belirtilerim o sebeple güvenmiyorum ..

Alt karnım ve belim ağrıyor başka hiç bir şey yok .. Gaz gibi dolu gibi anlamadım. Ama regl ile çok benziyor benim her ay belirtilerim o sebeple güvenmiyorum ..
Benimde öyle oluyor genelde psikolojik belirtiler sanırım bu ay farklı olarak miğde bulantısı oldu onuda işitmeye bagliyorum ben şuan aslında yada yediğim bişey dokundu diyorum 😅

Kızlar bugün yumurtlamanın 9.günü tabiki test yaptım artımed varmış eczanede.
Afedersiniz yapışkan koyu bir akıntı ve alt karında ağrı var.. Bu ay o ay olsa 🫠
Sizde ne var ne çok.. Test filan yaptınız mı belirti var mı ?
Canım bu testte şimdilik bir şey yok ama daha erken ben de 9.günden itibaren her gün test yapıyordum evde bazen 12. Günde pozitif gördüğüm oluyordu bazen 9. Günde (ilk gebeliğim değil sürekli düşük yaptığım için tecrube edindim bu konuda🥲) hiç predictora falan da para verme bence kanda beta 20-30 oldum mu kaset testler de hayalet çizgi çıkartıyor ben bu ay 9. Gunumde laboquick markanın normal kaset testiyle öğrendim🥰 inşallah hamilesindir çok dua ediyorum ❤️

Canım bu testte şimdilik bir şey yok ama daha erken ben de 9.günden itibaren her gün test yapıyordum evde bazen 12. Günde pozitif gördüğüm oluyordu bazen 9. Günde (ilk gebeliğim değil sürekli düşük yaptığım için tecrube edindim bu konuda🥲) hiç predictora falan da para verme bence kanda beta 20-30 oldum mu kaset testler de hayalet çizgi çıkartıyor ben bu ay 9. Gunumde laboquick markanın normal kaset testiyle öğrendim🥰 inşallah hamilesindir çok dua ediyorum ❤️
Ayyyy coook güzel ya sağlıkla huzurla kavuşun🫶❣️ Erken olduğunun farkındayım ama belki de o bekleme heyecanını seviyorum inşallah çokta beklemem artık 😍

Ben İlk kez ovulasyon testi denemiştim pik gününde ve ertesi gün ilişki oldu. Belirtilerde ilk kasık batması başladı. uyku isteği, bel ağrısı , baş ağrısı, iştah artışı (midem kazınıyordu sürekli) oldu daha sonra göğüslerim şişti. En son da regl gecikti.

Ay bu markanın her şeyi mi dandik ya ? Artımed strip test geldi 5₺ dedi e alayım madem dedim aldım ilk 10dk içinde böyle çıkardı.

Eklentiler

• IMG_5417.jpeg
    IMG_5417.jpeg
    221,6 KB · Görüntüleme: 24
Ay bu markanın her şeyi mi dandik ya ? Artımed strip test geldi 5₺ dedi e alayım madem dedim aldım ilk 10dk içinde böyle çıkardı.
Daha önce hiç artimed kullanmadım ama inşallah bu sefer doğru gösteriyordur, bariz belli çünkü

Merhaba daha önce birkaç kez konuşmuştuk hep görüyorum testlerin zaten sürekli pozitif çıkıyor bu artık testlerle alakalı bir durum değil bence doktora görünmelisin. İnsallah pozitiftir ama 🙏🏻

Merhaba daha önce birkaç kez konuşmuştuk hep görüyorum testlerin zaten sürekli pozitif çıkıyor bu artık testlerle alakalı bir durum değil bence doktora görünmelisin. İnsallah pozitiftir ama 🙏🏻
Merhabaaa evet hatırlıyorum ❤️ Bu ay randevum var dediğiniz gibi artık 1 yılda doldu. Ama o güne kadar umut hiç bitmiyor işte 🌺

Merhabaaa evet hatırlıyorum ❤️ Bu ay randevum var dediğiniz gibi artık 1 yılda doldu. Ama o güne kadar umut hiç bitmiyor işte 🌺
İnşallah güzel haber gelir doktora gitmeden ama olumsuz olursa da doktor bu konuda mutlaka bilgi verecektir çünkü hiç normal değil sürekli pozitif çıkması

X