Yürüyerek gittiğim iş yerinden tayinim çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gudugudu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2022
3.074
10.552
Tayinim çıktı (sürgün) hem de haksız yere, tüm düzenim bozulacak, yürüyerek gittiğim yerdi ( gerçi burası da 1 seneye taşınacak yine tayin olmak zorunda kalacaktım ama ) eski yerim şimdi araçla anca, tüm düzenim değişecek alıştığım her şey, bu yüzden biraz strese girdim, bana biraz teselli verebilecek olan var mı 😔

Tayinim çıktı (sürgün) hem de haksız yere, tüm düzenim bozulacak, yürüyerek gittiğim yerdi ( gerçi burası da 1 seneye taşınacak yine tayin olmak zorunda kalacaktım ama ) eski yerim şimdi araçla anca, tüm düzenim değişecek alıştığım her şey, bu yüzden biraz strese girdim, bana biraz teselli verebilecek olan var mı 😔
Aah onu bende yaşamıştım.. hemde torpilli bir ogretmen geldiği için .. yürüyerek gittiğim okul dururken kaç semt sonrası okula sürdüler bostan yere dolmuşa geliş gidiş 4 kez para içim yanmıştı ama hak yerini buldu 1 hafta sonra geri çağırmışlardi. Üzülmeyin basınımız nerde ne kadarsa onun dışına çıkamıyoruz malasef

Geçmiş olsun, teselli vermeye geldim çok benzer bir durumu daha yeni yaşadığım için. Evimden görünen okulumda norm fazlası oldum, o kadar üzüldüm ki.. Boş derslerimde bile evime geliyordum. Bir de arkadaş ortamım çook iyiydi, gruplaşmıştık, sürekli bir aradaydık.. Ağlaya ağlaya başladım yeni okuluma ama 1 ay olmadan oraya da alıştım. Hatta değişiklik çok iyi geldi bana. Yeni öğrenciler, yeni iş arkadaşları.. Burası daha rahat. Tepemizde idareciler yok. Öğretmenler her gün yemek getirip paylaşıyorlar, kaynaşınca illaki birileri arabayla bırakıyor sağ olsunlar. Yani evet kötü olmuş ama belki de çok güzel insanlarla karşılaşacaksınız.

Konu basligindan benim anladigim siz daha cok yuruyerek gitme mesafesine takilmissiniz gibi geldi. Soyle dusunun ozel sektorde calissaydiniz is degistirebilirdiniz. Zaten her sartta 1 sene sonra yine tayininiz cikacakmis. Uzmeyin kendinizi.

Konu basligindan benim anladigim siz daha cok yuruyerek gitme mesafesine takilmissiniz gibi geldi. Soyle dusunun ozel sektorde calissaydiniz is degistirebilirdiniz. Zaten her sartta 1 sene sonra yine tayininiz cikacakmis. Uzmeyin kendinizi.

Evet aynen yürüme iyiydi evet buna da şükür bakalım inşallah daha iyi bi yere geçebilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X