Yürüyorum

Çok geçmiş olsun tatlım benim.:KK15:
Teşekkür ederiim:KK36:
Hayırlısı olsun canım ❤️
Her şeyde vardır bir hayır.
Sağlıkla gelsin.
Sen elinden geleni yap.

Ben geçen ay kesin olmaz diyordum başka türlü gebelik çıktı.

Allah ne verirse hayırlısını versin.❤️
aminn aminn hepimize hayırlısını inşallah :KK36:

Canlarımmmm proje başvurularımı yaptım ama hala unuttuğum bir şey var mı diye kafam orada 🙆🏻‍♀️ Bu kafam ne zaman düzelir bilmiyorum 😕 hırs mı yaptım ne?

Geçen hafta attığım toplam adım sayısı ⬇️ Cumartesi- pazar 10 000 i tamamlayamadım. Ama bu hafta çok daha iyi olacak Roka35 Roka35 ime duyurulur 🥰

76582515-3410-42A7-99BE-0B2182E0BD64.jpeg

( uygulamadan toplamı bulamadım. Saatten çektim. )

Canlarımmmm proje başvurularımı yaptım ama hala unuttuğum bir şey var mı diye kafam orada 🙆🏻‍♀️ Bu kafam ne zaman düzelir bilmiyorum 😕 hırs mı yaptım ne?

Geçen hafta attığım toplam adım sayısı ⬇️ Cumartesi- pazar 10 000 i tamamlayamadım. Ama bu hafta çok daha iyi olacak Roka35 Roka35 ime duyurulur 🥰

Eki Görüntüle 3062755
Tebrikler bebeğim. :nazar: :nazar: :nazar: Bu hafta çok daha iyi olacağına kuşkum yok:rapci:Ben de elimden geleni yapicam artık:süslü:
Bu arada proje ile uğraşan arkadaşlarımın nasıl yorulduğunu şahit oluyorum sürekli.Basarilar diliyorum tatlım.:KK15:

Eki Görüntüle 3062755
Hoş geldin 🍀 balım 🍯

Teknofeste başvurdu mu sizin okul?

Halletmişsindir korkma.
Herşey çok güzel olacak inşallah 🧿

Tebrikler bebeğim. :nazar: :nazar: :nazar: Bu hafta çok daha iyi olacağına kuşkum yok:rapci:Ben de elimden geleni yapicam artık:süslü:
Bu arada proje ile uğraşan arkadaşlarımın nasıl yorulduğunu şahit oluyorum sürekli.Basarilar diliyorum tatlım.:KK15:
Teşekkür ederim canım ❤️ Gerçekten başvuru süreci biraz sancılı. Şimdi Facebook ta bir şeyler okudum yine kafam karıştı. Sistem o kadar yoğun ki bakayım desem geri toparlayamam 🙆🏻‍♀️ Şaştım kaldım. 😕
Hoş geldin 🍀 balım 🍯

Teknofeste başvurdu mu sizin okul?

Halletmişsindir korkma.
Herşey çok güzel olacak inşallah 🧿
e twinning balım. ❤️ İnşallahhhh 🤲🏻

X