Yürüyorum

Aslı bugün nerde yürüyeceksin?

Hava soğuk burda.
Dün acaip yağmur yağdı.
Hastane bahçesinde epey ıslandık.

Şoför Nebahat koydum artık adımı 🤪

İyi şimdi merak etme şükür ❤️

Sen nasılsın?
Sabah tartıldım biraz kilo almışım.

Diyete başladın mı?
Benim jinekolog işleri de bitmedi
Bir iki haftası daha var hala.

Çok şükür. Balım ben bir türlü motive olamıyorum. Bu durum benim canımı çok sıkıyor 🥺 ne yapacağımı bilmiyorum 🤷‍♀️

Aslı bugün nerde yürüyeceksin?

Hava soğuk burda.
Dün acaip yağmur yağdı.

Bilmiyorum ki Sudem evde işler çok. bir de yine halk oyunları provam var. Sanırım onun sayesinde ekstra yürüyüş yapmama gerek kalmayacak 🤭

Bilmiyorum ki Sudem evde işler çok. bir de yine halk oyunları provam var. Sanırım onun sayesinde ekstra yürüyüş yapmama gerek kalmayacak 🤭
Halk oyunları ne zaman bitecek?

Sen de Roka35 Roka35 gibi incelmissindir bence.🍀

Bu kadar yürüyüş spora kas olmuştur.
Yağlar yanmıstir.

Ölçü aldın mı?

Başlarken aldıysan muhakkak al.
Çok farkeder.
Sen çok iradelisin.
Başlarsan güzel yaparsın.

bugün nerde yürüyeceksin?

Hava soğuk burda.
Dün acaip yağmur yağdı.

Diyetisyen 😌

enerji_kusagi enerji_kusagi balım 🍯 da gitti bak.
O da çok iradeli.

inci-tepik inci-tepik de diyetisyen konusunda çok başarılı oldu.
haklısın balım. Şu koşturmazlarım bir bitse. Ben diyetisyenin verdiği menüleri bile hazırlamaya vaktim olmazmış gibi geliyor

Halk oyunları ne zaman bitecek?

Sen de Roka35 Roka35 gibi incelmissindir bence.🍀

Bu kadar yürüyüş spora kas olmuştur.
Yağlar yanmıstir.

Ölçü aldın mı?

Başlarken aldıysan muhakkak al.
Çok farkeder.
Sen çok iradelisin.
Başlarsan güzel yaparsın.
16 Haziran akşamı gösterimiz var o güne kadar yoğun tempo devam. Haklısın bir kendimi motive edebilsem çıkmam, uyarım mutlaka ama işte o iradeyi bir türlü oluşturamadım. 🥺 teşekkür ederim biriciğim bütün desteğin için 💐

haklısın balım. Şu koşturmazlarım bir bitse. Ben diyetisyenin verdiği menüleri bile hazırlamaya vaktim olmazmış gibi geliyor
Bu mesaj biraz karışmış ama sen beni anlamışsındır :KK60: :KK5:

Hoş geldin 🍀
Geç olsun güç olmasın 🤗

1 Ocak ta açmıştım 😇
4 ay 19 gün oldu 👻

Necati Bey spor yapmana izin verdi mi?
Yeni spor durumun nasıl?
Vermedi yapma diyor ama ben yapmaya basliyorum hafta da 3 4 kez😂😂
Lesli , yuruyus bandi , ip atlama
Birde lastik aldim su ayagina gecirip mekik falan cekilenden onlarla yapacagim bu hafta😂

Sen kendini hafiflemiş hissediyorsan çok da tartıdaki rakamlara takılma canım ☺️ Biz bayanların ödemleri osu busu hiç bitmiyor canım, tartıdaki rakamlar bize doğruyu göstermiyor emin ol ❤️
İnşallah öyledir.Bu hafta biraz detoks yapicam bakalım.Ayagimin ağrısı kalçama vuruyor resmen kızlar..topal topal gidiyorum okula.Ah ah nazara geldim ben.:KK42: sudem34 sudem34 bebeğim iyi olmana sevindim.Asli adımlar muhteşem nazar değmesin kuzum .:nazar::nazar:

İnşallah öyledir.Bu hafta biraz detoks yapicam bakalım.Ayagimin ağrısı kalçama vuruyor resmen kızlar..topal topal gidiyorum okula.Ah ah nazara geldim ben.:KK42: sudem34 sudem34 bebeğim iyi olmana sevindim.Asli adımlar muhteşem nazar değmesin kuzum .:nazar::nazar:
Ah canım ya 🥺 Rabbim acil şifalar versin. İnşallah canım, dikkat edeceğim ❤️

Alışmadik totoda don durmaz hesabı 👻

Ben de fotoğraf çekiminde dolgu topuk yüksek bot giydim gittim.

Sonra merdiven çıkarken sem topuk çık elimde kal. :KK53: :deli:

Allah'tan yanımda yedek spor ayakkabı vardı.
Araba sürmek için yedek almıştım.

Ceylan gibi seke seke eve dönmek zorunda kalmadım.:KK53::deli:
Sınıfa çıkana kadar sektim o kadar 👻

IMG-20220520-WA0041.jpeg

20 Mayıs 🌺

X