Yürüyorum

Çok güzel ıslanıp geldim 🤭 arabanın biri foşurt yağmur suyunu yukardan aşağı üstüme sıçrattı💦bir ara dedim ben bu kadar hafif miyim rüzgar beni uçuruyor 💨

Neyseki kitabı değiştirdim.📚
Market alışverişi de yaptım 😌
Epey yürümüş oldum bu sayede.

Çok güzel ıslanıp geldim 🤭 arabanın biri foşurt yağmur suyunu yukardan aşağı üstüme sıçrattı💦bir ara dedim ben bu kadar hafif miyim rüzgar beni uçuruyor 💨

Neyseki kitabı değiştirdim.📚
Market alışverişi de yaptım 😌
Epey yürümüş oldum bu sayede.
E evden ben bi ıslanayım diye çıkarsan olacağı buydu :KK70:
Ne aldın kitap?
Ben de yarın çok soğuk olmazsa gideceğim
Bebek arabası almaya çıktım bugün bahaneyle 4.000 adım atmıs oldum :)

20220208_202344.jpg Uykum gelmeden ekledim 🍀

Hem filmini izleyip hem kitabını okumuştum. Güzel kurgu. Neyse spoi vermeyeyim sen oku :kahve:
Ben de kitapları verdim yenisini alacağım.
Başlardayım şu an 🎯baya heyecanlı gidiyor 😌çok öven var merak ettim bende😌

Gittin mi kütüphaneye ?📚

Ben sabahtan yürüdüm.🚶‍♀️ Nöbetçiydim bahçeyi kaç kez turladım.🚶‍♀️

Başlardayım şu an 🎯baya heyecanlı gidiyor 😌çok öven var merak ettim bende😌

Gittin mi kütüphaneye ?📚

Ben sabahtan yürüdüm.🚶‍♀️ Nöbetçiydim bahçeyi kaç kez turladım.🚶‍♀️
Evet 7.500 adım da atmıs oldum. Ama yoruldum :KK45:
Verdim kitapları evin oradakinden alırım diye almadım, evin oradakine geldim üyelik için fotoğraf vs istediler ne alakaysa :işsiz: çıktım ben de. Diğer kütüphaneden devam edeceğim. Pişman oldum keşke alsaydım.

Kitap güzel evet devamı da var görmek diye, okuyacağım ben de bir gün inşallah:)

Evet 7.500 adım da atmıs oldum. Ama yoruldum :KK45:
Verdim kitapları evin oradakinden alırım diye almadım, evin oradakine geldim üyelik için fotoğraf vs istediler ne alakaysa :işsiz: çıktım ben de. Diğer kütüphaneden devam edeceğim. Pişman oldum keşke alsaydım.

Kitap güzel evet devamı da var görmek diye, okuyacağım ben de bir gün inşallah:)
"Görmek " körlük kadar akıcı değil daha durağan imiş.😌

7500 çok iyi 🧿
Aslında 3000 ve üstü yazmaya değer 🎯

Burdaki kütüphane online kayıt yapıyorsun kendin çok rahat .Foto isteyen ilk kez duyuyorum.🙃

"Görmek " körlük kadar akıcı değil daha durağan imiş.😌

7500 çok iyi 🧿
Aslında 3000 ve üstü yazmaya değer 🎯

Burdaki kütüphane online kayıt yapıyorsun kendin çok rahat .Foto isteyen ilk kez duyuyorum.🙃
Ben de ilk defa böyle bir sey gördüm. Kimlik verirsin form doldurursun bitti bu kadar. Vesikalık ne alaka yani kütüphaneye.

X