Yüz germe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaa, geçmiş olsun Sürecini merakla bekliyor olacagım Neler yapıldı, ilk gün nasıldı, sonraki günler nasıl geçecek
benim orta yüz hattım kaşlarım ve gözüm çekildi 29 Ocak cuma günü ilk gece hastanede kaldım (tek kaldım bu arada ) ilk gün ağrı vardı 2 kez kalçadan iğne bir kez serum olarak ağrı kesici yapıldı o yüzden sorun olmadı
Cok gecmis olsun hepimiz sizin sonucu ve anlatacaklarinizi bekkiyoruz

Zekeriya Kul orta yüz germe ameliyatı başlığında surecı anlattım​

Merhaba
lar, ben de gecen hafta alt yüz germe ve şakak germe bir de liplift işlemi yaptırdım. Sanırım sizden 1 gün sonra. İlk 4 gün çok şişler ve morluklar vardı şimdi biraz inmeye başladı.
Ama hala yüzüm çok şiş. Sanki yüzüm büyüdü koca kafalı oldum. Umarım düzelir

4 gun sonra zekeriya beye orta yuz ve sakak germe olucam.bence işinde ehil daha önce ola insanları gördüm 5 yıldır araştırıyorum ve zekeriya beye karar verdim.gökhan uğura olan arkadaşım var 1 yil once onun dikiş izleri felaket yarik gibi korkunc

Karaca beye olan arkadaşım da var bence o da başarılı.Ama zekeriya hoca daha sıcak geldi bana ilgili

Ve oldum.şimdi hastanedeyim.ilk saatler gerçekten zordu .narkoz yan etkileri geçince daha iyi oldum.ama hala çok canım yanıyor sakak ağrısı .ama aynada baktim buna değer şimdiden çok iyi .hastane çok güzel çalışanlar çok ilgili

Gecmis olsun ne yaptirsiniz ? Zekeriya bey mi ameliyat etti sizi ?

Zekeriya bey yuz germe yapîca derin plan mi yapiyor yoksa sadece yuzel olarak mi calisiyor ? Bu cok onemli benim icin bazi doktorlar sadece deriye mudahale ediyor ama kalici istiyorsak eger kaslara da mudahale edilmeli ..
dren kullanildimi ?

Zekeriya bey yuz germe yapîca derin plan mi yapiyor yoksa sadece yuzel olarak mi calisiyor ? Bu cok onemli benim icin bazi doktorlar sadece deriye mudahale ediyor ama kalici istiyorsak eger kaslara da mudahale edilmeli ..
dren kullanildimi ?
Derin dokuları serbeslestirip eski yerine sabitliyor.aslinda her hasta farkli.kişinin ihtiyacı neyse o yapılıyor. Ama fazla deri kesme ya da kas dikme istedigim bir sey değildi.mimik kaslarina zaten dokunmuyor.

Gecmis olsun.Agriniz cok oldumu acaba.Dayanilmayacak gibimi.
Dün gece cidden zordu benim için.dehset baş ağrısı ve bulantı.sonra kustum ve çok rahatladım bir tane atarax icirdiler sakinlestim ve sabaha kadar deliksiz uyudum.Simdi iyiyim şükür

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…