Yüz germe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba,
Sizin kesinlikle Zekeriya hocaya ameliyat olduğunuzu düşünmüyorum bu bahsettiklerinizle yakından uzaktan alakası yok. Ben aralık sonu şakak germe ve cantopexy oldum gerek ekibi ve kendisi çok ilgili ameliyat sonrasında da her soruma anında cevap verdi ve Birde sonuç mükemmel oldu isteyen varsa foto da atarım sizin gibi lafı evirip çevirmem iş foto at

Bugün bantları çıkarmaya gidecektim.ama hava çok karlı olduğu için asistanla konustum o da bana nasıl hangi yönde cikaracagimi söyledi.kolay çıkardım hergün dus al dedi.gidişat iyi

Tam iyibir doktor bulduk diyoruz biri cikiyor aman sakın ona gitmeyin diyor sil bstan yine doktor ariyoruz. Ercan karacaoglu ve erhan eryilmazin hastalari nerde bir iki yorum yapin ne olur yoksa doktor ararken sutlac gibi ölecegiz
Ben Ercan beye oldum 4 yil once. Hic tavsiye etmiyorum. Gozlerimi mahvetti. Sol goz kapagim bariz asagi bakiyor. Sag gozun altinda kesinin yapildigi yerde yag bezesi olustu daha onu aldirmam lazim. Alnimi germeyin dedigim halde germis. Hele o goz kurulugu, gulerken tam bir yaratiga benzemek ve mimikleri kontrol edememek, kafanin beton gibi olmasi ve kasinmasi, kaslarin iki metre havaya cikmasi, Dikisleri alirken bir cogunu icerde birakmis- kac defa baska doktora gidip onlari aldirdim. Sol gozun altindaki kesi acayip belli- asistani kesse bu kadar kotu kesmezdi o derece. Ben Endoskopik yuz germeyi hic kimseye tavsiye etmiyorum. Hele de yuzunuz zaten normalde uzunsa ve siz yanaklarinizin kalkmasini istiyorsaniz hic yaklasmayin.

Ben Ercan beye oldum 4 yil once. Hic tavsiye etmiyorum. Gozlerimi mahvetti. Sol goz kapagim bariz asagi bakiyor. Sag gozun altinda kesinin yapildigi yerde yag bezesi olustu daha onu aldirmam lazim. Alnimi germeyin dedigim halde germis. Hele o goz kurulugu, gulerken tam bir yaratiga benzemek ve mimikleri kontrol edememek, kafanin beton gibi olmasi ve kasinmasi, kaslarin iki metre havaya cikmasi, Dikisleri alirken bir cogunu icerde birakmis- kac defa baska doktora gidip onlari aldirdim. Sol gozun altindaki kesi acayip belli- asistani kesse bu kadar kotu kesmezdi o derece. Ben Endoskopik yuz germeyi hic kimseye tavsiye etmiyorum. Hele de yuzunuz zaten normalde uzunsa ve siz yanaklarinizin kalkmasini istiyorsaniz hic yaklasmayin.
Okurken dehsete dustum ve cok uzuldum sizin adiniza. Kendimi sizin yerinizekoydum gercekten cok zor ve uzucu bunca maddi ve manevi hasar yazik gercekten. Az buz bir para da degil ustelik. Umarim duzelir diyecegim baska bisey demek gelmiyor elimden ayrica cesur yorumunuz icin de sizi tebrik ederim.

Dr işin ehli değilse ne ameliyatı yaparsa yapsın sonuç hüsran . Ama ben dehset memnunum geçen cuma başka bir arkadaşım da oldu .onda momarma şişme neredeyse sıfır. Zekeriya hocayı tek geçerim bu konuda

Okurken dehsete dustum ve cok uzuldum sizin adiniza. Kendimi sizin yerinizekoydum gercekten cok zor ve uzucu bunca maddi ve manevi hasar yazik gercekten. Az buz bir para da degil ustelik. Umarim duzelir diyecegim baska bisey demek gelmiyor elimden ayrica cesur yorumunuz icin de sizi tebrik ederim.
Uzulmeyin :-) ameliyatin etkisi bayagi bir gectiginden, kendim de normalde cirkin bir kadin olmadigimdan cok daha dogal gorunuyorum simdi. Ben sadece yasamis biri olarak Endo’yu hic kimseye tavsiye etmiyorum.

Dr işin ehli değilse ne ameliyatı yaparsa yapsın sonuç hüsran . Ama ben dehset memnunum geçen cuma başka bir arkadaşım da oldu .onda momarma şişme neredeyse sıfır. Zekeriya hocayı tek geçerim bu konuda
Bravo diyorum o zaman. Ben balon gibi sismistim taninmaz haldeydim. Ama baska operasyonlar da yaptirmistim ayni zamanda belki onun da etkisi olmus olabilir.

Bravo diyorum o zaman. Ben balon gibi sismistim taninmaz haldeydim. Ama baska operasyonlar da yaptirmistim ayni zamanda belki onun da etkisi olmus olabilir.
Burun da isin icine girince evet sisiyorlar.ama iyi bir dr zaten burunu sonra yapmayı tercih ediyor.Benim sakak gerildi göz çekildi ve orta yüz yani yanak asildi

15 gun kimse bir sey anlamaz hale geldim. Birde göz altimi kesmişti potluk olmasın diye😍

çok tesekkür ederım bende Zekarıya hocama guvendım gözüm kapalı girdim Cuma günü 11 de oldum ilk 2 gün ağrım oldu ama şimdi iyiyim hastanede zaten çok ilgilendiler bir gece hastanede yattım o gece tek kaldım hemşireler igilendiler hiç sıkıntı yaşamadım yüzümde şişlik ve bant var çarşamba günü çıkacak ama tahmin ettiğimden daha iyiyim bugun ağrı kesici kullanmadım bile numaranızı bırakın mesaj atarım

özelden numaramı atsama banada yollarmısın canım ,

uzun yıllardır buraya üyeyim aklına bir soru takılmasın

Uzulmeyin :-) ameliyatin etkisi bayagi bir gectiginden, kendim de normalde cirkin bir kadin olmadigimdan cok daha dogal gorunuyorum simdi. Ben sadece yasamis biri olarak Endo’yu hic kimseye tavsiye etmiyorum.
4 yilda etkisi gectimi endonun. Ozaman gercekten endoyu dusunmem onca aci stres 4 sene icinse degmez

Gecmis olsun 😔Bende zamaninda dr ercan karacagoluna ameliyat olmustum goz kapagi ve karin germe benim sag goz kapagimdaki iz hala gitmedi ve yeterince almamis deriyi kenardan yeniden eski haline dondu
Karin germe den hic bahsetmek bile istemiyorum gobegim etrafi buyuk buyuk dikis izleri ve eski gobek deligimin isi cok fena revizyon yapmak bile istemedi ve burda memmun olmadimi yazinca asistani dava acti dedi yani bur suru aci ve para bosa

Gecmis olsun 😔Bende zamaninda dr ercan karacagoluna ameliyat olmustum goz kapagi ve karin germe benim sag goz kapagimdaki iz hala gitmedi ve yeterince almamis deriyi kenardan yeniden eski haline dondu
Karin germe den hic bahsetmek bile istemiyorum gobegim etrafi buyuk buyuk dikis izleri ve eski gobek deligimin isi cok fena revizyon yapmak bile istemedi ve burda memmun olmadimi yazinca asistani dava acti dedi yani bur suru aci ve para bosa
Doktor mu size dava acmis? Ne alaka? Forum burasi. Kimsenin adi sani belli degil. Hem belli olsa dahi deneyimlerimizi tabii ki paylasacagiz. Hakaret etmedigimiz muddetce neyi yasadiysak yazabiliriz- yazmaliyiz ki baskalari da ayagini yorganina gore uzatsin.

Doktor mu size dava acmis? Ne alaka? Forum burasi. Kimsenin adi sani belli degil. Hem belli olsa dahi deneyimlerimizi tabii ki paylasacagiz. Hakaret etmedigimiz muddetce neyi yasadiysak yazabiliriz- yazmaliyiz ki baskalari da ayagini yorganina gore uzatsin.
Evet doktor dava acmisti...
aynen zaten hakaret etmedim ne varsa soyledim ama suclu duruma dustum .. yani negatif yorum istenmiyor ve hemen uyari geliyor size .. ben memmun olmadigimi yazim ki baskalari da maddi manevi uzulmesin istedim.
eger ben turkieyde yasasaydim pesini birakmazdim cunki gercekten her baktigimda moral bozucu

Evet doktor dava acmisti...
aynen zaten hakaret etmedim ne varsa soyledim ama suclu duruma dustum .. yani negatif yorum istenmiyor ve hemen uyari geliyor size .. ben memmun olmadigimi yazim ki baskalari da maddi manevi uzulmesin istedim.
eger ben turkieyde yasasaydim pesini birakmazdim cunki gercekten her baktigimda moral bozucu
Bence herkes memnun olup olmadigi yasadigi deneyimleri anlatmali bu sayede hem doktorlar kendilerine birazceki duzen verir beceremedigi islemi sirf para kazanmak icin yapmaz hemde bizler hangi doktor hangi konuda iyi hangi konuda degil ogrenmis oluruz. Buraya bilgilenmeye geliyoruz herkes korkusundan yazamiyor. X bir doktor nasil bilemiyoruz cok sacma. Asıl hastalarin dava acmasi lazim disinden tirnagindan arttirip para buluyor veoperasyonun acisina stresine katlaniyor sonucta doktor arkasinda durmuyor sacma sapan birde bahaneler one suruyor gercekten delirmelik

Ben üst yüz germe şakak germe ve kantopeksi yaptırdım o kadar memnunumki muhteşem oldu fotoğraf gönderebilirim isteyen herkese
Benimde beraber kardeşim ve birkaç arkadaşım daha yaptırdı herkesin fotoğrafını gönderebilirim
Gözlerimiz çekildi yanaklar gerildi nazolabialler azaldı kaş uçlarımız kalktı video fotoğraf herşey gönderebilirim
Merhaba, bana dr isminizi ve fotolarınızı özelden gönderebilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X