yüzdeki ayva tüyleri alsak mı almasak mı??? :S

narr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
152
0
yuzumdeki ayva tüyleri alsam mı almasam mı karar veremedim. aslında cok rahatsız degilim ama bugun aynaya cok dikkatli bakınca (kaş bıyık alımı yaptımda biraz :)) kararsız kaldım.
hayır şimdi alması sorun degil ancak cıkısları aynı zamanda olmuyo biliyosunuz tek tük cıkıyolar ve cıktılar mı eskisini aratacak nitelikte cıkıyolar ben ondan korkuyorum. sonucta geri dönüsü olmucak :S
siz aldıgınıza pişman oldunuz mu? napayım hiç başlamasam mı:44::44:

narr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
152
0
cevap olmadıgı için bende riske girmiyorum şimdilik,ve almıyorum :) ilerde ne olur bilemem artık :44:

1Sen

Nirvana
Pro Üye
24 Ocak 2011
21.539
34.771
Bence alınmaması gerekiyor.. Alanlardan pişman olmayanı duymadım şimdiye dek.

Eğer hormon bozukluğundan kaynaklanan siyah tüylenme varsa bu mecburiyettendir, diğeri gereksizdir ve sonrası problemli oluyor bence.

narr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
152
0
pişmanlıgın yaşanacına şüphem yok,cünkü aynı anda cıkmıyorlar tek tük cıktı mı hergun hergun onla ugraiamam. ancak işte insan bi kere huylandımı kafaya takıyo. öle siyah kıl degil ince tüy bendeki.
msjın için saol canım. ohalde bu konuyu kapatıyorum. ben onlarla mutluyum :))

Behamer

tontin tinton
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
1.473
13
yuzumdeki ayva tüyleri alsam mı almasam mı karar veremedim. aslında cok rahatsız degilim ama bugun aynaya cok dikkatli bakınca (kaş bıyık alımı yaptımda biraz :)) kararsız kaldım.
hayır şimdi alması sorun degil ancak cıkısları aynı zamanda olmuyo biliyosunuz tek tük cıkıyolar ve cıktılar mı eskisini aratacak nitelikte cıkıyolar ben ondan korkuyorum. sonucta geri dönüsü olmucak :S
siz aldıgınıza pişman oldunuz mu? napayım hiç başlamasam mı:44::44:

ben ayva tuylerinden nefret ediyorum

gölgede felan belli olmuyo ama güneşte çok fena duruyo kesinliklle alınmalı ki ben aldırıyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2834 gün geçti.

narr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
152
0
ben ayva tuylerinden nefret ediyorum

gölgede felan belli olmuyo ama güneşte çok fena duruyo kesinliklle alınmalı ki ben aldırıyorum

pürüzsüz olmak en güzeli tabi,ancak sonrasından korkuyorum. yani şuan rahatım. alsam iki kat fazla rahatsız olcam. şimdilik dursun bakalım. hiç başlamamak en güzeli diyende cok var gercekten.

ebrail

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
160
2
sakın alma rahatsız edici bi durum değilse alma
şayet alırsan sorası için daha sıkıntılı olur senin için daha sert ve siyah kıllar çıkar ve bu sefer her zaman almak zorunda kalırsın

merguana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
4.687
11
bende almak istemezdim ama 1-2 tane kalın var.gıcık oldum ve aldım:KK53:

sedafatih

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2011
223
2
Sakın alma bence cnm alan arkadaslarım var ve onları öptüğüm zaman görüştüğümüzde yüzüme resmen batıyo yanaklarındaki tüyler erkek gbi aynı alan kaç tane bildiğim varsa hepsinin batıyo bende belli olmuyo ama olsada aldırmazdım en azından şuan tüylerimiz incecik yumusak belli bile değil adam akıllı :21:

narr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
152
0
şayet alırsan sorası için daha sıkıntılı olur senin için daha sert ve siyah kıllar çıkar ve bu sefer her zaman almak zorunda kalırsın

haklisin,aslinda cevremde de aldiktan sora pisman olan var da iste insan takinca takiyo,simdilik uzak durayim ohalde,zaten biyiklarimi aldirmaya giderken kuaför cenemdeki 2-3kili almaya calisirken siri bir yaydi asagiya dogru simdi o basima dert oldu,eski hali bin kat daa iyiydi.
En iyisi dertsiz basima dert almiyim:KK66:

narr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
152
0
haklisin,aslinda cevremde de aldiktan sora pisman olan var da iste insan takinca takiyo,simdilik uzak durayim ohalde,zaten biyiklarimi aldirmaya giderken kuaför cenemdeki 2-3kili almaya calisirken siri bir yaydi asagiya dogru simdi o basima dert oldu,eski hali bin kat daa iyiydi.
En iyisi dertsiz basima dert almiyim:KK66:

TheBlackKeys

ceviz ağacı
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2012
885
4
alsan bir dert almasan bir dert ama sarartmak arttırdı benimkileri ben iğneli epilasyon düşünüyorum