yüzdeki ayva tüyleri alsak mı almasak mı??? :S

narr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
152
0
yuzumdeki ayva tüyleri alsam mı almasam mı karar veremedim. aslında cok rahatsız degilim ama bugun aynaya cok dikkatli bakınca (kaş bıyık alımı yaptımda biraz :)) kararsız kaldım.
hayır şimdi alması sorun degil ancak cıkısları aynı zamanda olmuyo biliyosunuz tek tük cıkıyolar ve cıktılar mı eskisini aratacak nitelikte cıkıyolar ben ondan korkuyorum. sonucta geri dönüsü olmucak :S
siz aldıgınıza pişman oldunuz mu? napayım hiç başlamasam mı:44::44:

cevap olmadıgı için bende riske girmiyorum şimdilik,ve almıyorum :) ilerde ne olur bilemem artık :44:

Bence alınmaması gerekiyor.. Alanlardan pişman olmayanı duymadım şimdiye dek.

Eğer hormon bozukluğundan kaynaklanan siyah tüylenme varsa bu mecburiyettendir, diğeri gereksizdir ve sonrası problemli oluyor bence.

pişmanlıgın yaşanacına şüphem yok,cünkü aynı anda cıkmıyorlar tek tük cıktı mı hergun hergun onla ugraiamam. ancak işte insan bi kere huylandımı kafaya takıyo. öle siyah kıl degil ince tüy bendeki.
msjın için saol canım. ohalde bu konuyu kapatıyorum. ben onlarla mutluyum :))

yuzumdeki ayva tüyleri alsam mı almasam mı karar veremedim. aslında cok rahatsız degilim ama bugun aynaya cok dikkatli bakınca (kaş bıyık alımı yaptımda biraz :)) kararsız kaldım.
hayır şimdi alması sorun degil ancak cıkısları aynı zamanda olmuyo biliyosunuz tek tük cıkıyolar ve cıktılar mı eskisini aratacak nitelikte cıkıyolar ben ondan korkuyorum. sonucta geri dönüsü olmucak :S
siz aldıgınıza pişman oldunuz mu? napayım hiç başlamasam mı:44::44:

ben ayva tuylerinden nefret ediyorum

gölgede felan belli olmuyo ama güneşte çok fena duruyo kesinliklle alınmalı ki ben aldırıyorum

ben ayva tuylerinden nefret ediyorum

gölgede felan belli olmuyo ama güneşte çok fena duruyo kesinliklle alınmalı ki ben aldırıyorum

pürüzsüz olmak en güzeli tabi,ancak sonrasından korkuyorum. yani şuan rahatım. alsam iki kat fazla rahatsız olcam. şimdilik dursun bakalım. hiç başlamamak en güzeli diyende cok var gercekten.

sakın alma rahatsız edici bi durum değilse alma
şayet alırsan sorası için daha sıkıntılı olur senin için daha sert ve siyah kıllar çıkar ve bu sefer her zaman almak zorunda kalırsın

bende almak istemezdim ama 1-2 tane kalın var.gıcık oldum ve aldım:KK53:

Sakın alma bence cnm alan arkadaslarım var ve onları öptüğüm zaman görüştüğümüzde yüzüme resmen batıyo yanaklarındaki tüyler erkek gbi aynı alan kaç tane bildiğim varsa hepsinin batıyo bende belli olmuyo ama olsada aldırmazdım en azından şuan tüylerimiz incecik yumusak belli bile değil adam akıllı :21:

şayet alırsan sorası için daha sıkıntılı olur senin için daha sert ve siyah kıllar çıkar ve bu sefer her zaman almak zorunda kalırsın

haklisin,aslinda cevremde de aldiktan sora pisman olan var da iste insan takinca takiyo,simdilik uzak durayim ohalde,zaten biyiklarimi aldirmaya giderken kuaför cenemdeki 2-3kili almaya calisirken siri bir yaydi asagiya dogru simdi o basima dert oldu,eski hali bin kat daa iyiydi.
En iyisi dertsiz basima dert almiyim:KK66:

haklisin,aslinda cevremde de aldiktan sora pisman olan var da iste insan takinca takiyo,simdilik uzak durayim ohalde,zaten biyiklarimi aldirmaya giderken kuaför cenemdeki 2-3kili almaya calisirken siri bir yaydi asagiya dogru simdi o basima dert oldu,eski hali bin kat daa iyiydi.
En iyisi dertsiz basima dert almiyim:KK66:

alsan bir dert almasan bir dert ama sarartmak arttırdı benimkileri ben iğneli epilasyon düşünüyorum

X