Yüzük seçimi fikirleriniz

rebekah mikaelson

Queen
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
215
103
Kızlar merhaba fikrinizle ihtiyacım var. Beğendiğim 3 yüzük var baget ama bana çok pahalı geldi ama çok da beğendim ekliyorum buraya. Karatından dolayı mı bu kadar pahalı bilmediğimden soruyorum aynı ürünün daha düşük karatını sitede bulamadım bulmam ve daha uygun almam mümkün olur mu gezerek bakılsa ama zenn sitesinde yok. Umarım anlatabildim hiç bir fikrim olmadığından danışmak istedim. Yüzükleri ekliyorum ilk ikisi aynı ama ilk olanı daha hoş buldum. Son eklediğim de ilk sıradaki yüzük

Eklentiler

• Screenshot_20200902_160530_zen.com.zen.jpg
    Screenshot_20200902_160530_zen.com.zen.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 256
  • Screenshot_20200902_140403_zen.com.zen.jpg
    Screenshot_20200902_140403_zen.com.zen.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 307
  • Screenshot_20200902_155439_zen.com.zen.jpg
    Screenshot_20200902_155439_zen.com.zen.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 284
Karatından ve temiz olmasından
Pırlantaya ve elmasa karşı büyük bir aşkım vardır e bide herşey arttı fiyat olarak
Evlenme teklifi için bir de düşünüyorum bana bıraktı seçimi çok mu abartılı olur yoksa normal bir tek taş mı tercih etmeliyim ama tek taşlar sanki hep birbirine benziyor. Bunlar hoşuma gitti nedense

Son fotoğraftaki ilk yüzük benim ilk alyansima çok benziyor bayılarak almıştım atasaydan ama hiç kullanışlı değil maalesef tavsiye etmem ama hala çok hoşuma gidiyor

Bence bunu aldırın tamtur bende kullanıyorum çok çok memnunum tektaş yerine alyansınız evlenme teklifi içinde bu bence

Eklentiler

• 25985C02-4ADC-4E3E-AFE1-E653BE932EC5.png
    25985C02-4ADC-4E3E-AFE1-E653BE932EC5.png
    198,6 KB · Görüntüleme: 281
Kızlar merhaba fikrinizle ihtiyacım var. Beğendiğim 3 yüzük var baget ama bana çok pahalı geldi ama çok da beğendim ekliyorum buraya. Karatından dolayı mı bu kadar pahalı bilmediğimden soruyorum aynı ürünün daha düşük karatını sitede bulamadım bulmam ve daha uygun almam mümkün olur mu gezerek bakılsa ama zenn sitesinde yok. Umarım anlatabildim hiç bir fikrim olmadığından danışmak istedim. Yüzükleri ekliyorum ilk ikisi aynı ama ilk olanı daha hoş buldum. Son eklediğim de ilk sıradaki yüzük
Merhaba fiyatlar normal. Bence alyansınıza göre seçim yapın. İkisini birlikte takıp. Ben sarı altın çok sevmediğimden gümüş renk seçmiştim. Ama ikisi de çok güzel

Fiyatları pırlantaya göre pahalı değil. Alyansla takmayın bence de baget yakışmaz alyansın yanına. Hemde tektaş-alyans modası geçmedi mi😬

İstemeden önce evlenme teklifi etmeyi düşünüyor ama dediğiniz de mantıklı. Çünkü alyans henüz ortada yok
Anladım o zaman nasıl bir alyans sevebileceğinizi düşünün derim ben tabi ikisini ayrı da kullanabilirsiniz. Beğendim attıklarınızı. Benimki en sondaki sadelerden olsa da üsttekiler de çok hoş. Hayırlı olsun inşallah

X