Yüzük takıntısı

Aaa 0.04 0.05 arası karat mı abağğğ desene daha vasat çıktı yüzük üstüne bir de sakarsın eleştirisi ben sırf o sakarsın lafı için yüzüğü eline tutuştururdum😂yüzükten çok o sakarsın lafı daha vasat bence

Düşürür kaybedersin çocuklara söylenen laf ya bir de.

Neden büyük harflerle yazdınız ki ne bu hiddet ne bu celal 😂 Zaten adam alabilecek biriymiş almamış, nesini anlamıyorsunuz.
Boş boş ahkam kesmesi kolay size.
3000 euroyu fazla büyütmeyin diye yazdım büyük 😂 adam anca kendini çeviriyor belli ki. Ziyagillerden bulsun konu sahibi yüzüğü iade edip 🤗

Zarif parmaklarda şık durur bence ince küçük taşlar. Ay ne bileyim ben hiç o fiyatlar da görmedim şaşırdım. 😂
İnce oluyor etli değil bi ara ben şu bagetler moda diye gidip bakmıştım şimdi her bütçeye göre pırlanta var ama gereksiz sadece manevi değeri var ben hiç takmam yüzük çekmece bekçisi

Çeyrek asırdan fazla evleyim. Hiç tek taş yüzüğüm olmadı.

Garip gelebilir ama altın alyansım da yok .

İstesem her ikisinide alabilirm/z

Ama bizi birbirimize bağlayan parmaktaki yüzükler değil kalplerimiz.

Anneniz daha iyisini alsın size o zaman

Çocuğu darlamayın bile isteye olan bir birliktelikse eğer anneniz bir adım geri dursun bi zahmet.

Benim kızımı ne doktorlar ne mühendisler istedi kafasıyla gitmesin çocuğa.

Mühim olan sana neyi ne kadar aldığı değil inanın

size göterdiği değer , saygı , sevgi önemli

Kaldı ki aldığı hiçbir şey bunun değerini kanıtlamaz.

Bugün onu alır yarın daha değerli bir yüzük.

Devran döner o da kalmaz elinizde ihtiyaçtan.

Ya nasip annenize kanacaksanız salın çocuğu gitsin.
Konuya en güzel cevap 👏🏻

Artık doğada madenlerde günlerce kazılıp bulunmuyor, laboratuarlarda yüksek teknoloji kullanılarak üretiliyor o pırlantalar. Fabrikasyon şeklinde kesiliyor ve satılıyor. Manevi değeri falan yok alelade bir taş. Alan takan yine alıp taksın ama gerçeği bu. Bence bunun yerine altın daha makbul.

Yurt dışında 3.000 € yoksulluk sınırındadır, bizim asgari ücretli gibi yani. TL'ye çevirip woow 100 bin kazanıyor demeyin. Onun yarısıyla kira, diğer yarısıyla da yeme içme, fatura aylık toplu taşıma vs ödüyordur. Adam bildiğin garibanmış, yüzüğe para bulabildiğine şükredin siz ve anneniz.
Aynen, pirlantanin hicbir ozelligi yok artik, ucuz ve siradan bir tas aslinda. Tam bir pazarlama basarisi

Evet sorma çekmece de 5 taş da duruyor 😂arada takıyorum genel olarak yüzüksüzüm he manevi değeri var eşim doğum günümde almıştı diyorum 😂şimdi olsa ister miyim hayır boşa verilen para
Ben pırlanta açısından zor günde satalım yatarım aracı olsun kafasında değilim ya. Pırlanta olsun daha iyi koca isteyince satılmasın ki hep sende kalsın. Kız ben ne fesatmışım aaaa :rolleyes: Ben de tam tur istiyorum ya tektaşım var ama aklım tam turda

Ben pırlanta açısından zor günde satalım yatarım aracı olsun kafasında değilim ya. Pırlanta olsun daha iyi koca isteyince satılmasın ki hep sende kalsın. Kız ben ne fesatmışım aaaa :rolleyes: Ben de tam tur istiyorum ya tektaşım var ama aklım tam turda
Yok satmak amaçlı düşünmedim ama bence yine de değer kaybı gözüyle bakıyorum ben de tamtura taktım valla 😂😂eşime gösterdim evlilik yıldönümüne önden hazırlık 😂

Yani şimdi yüzüğe takılmakta bana tuhaf geliyor.
2010da evlendim,eşim bana minik taşlı beyaz altın bir pırlanta almıştı ki zaten başka türlü birşeyi de takamazdım,tarzım değildi kocaman taş falan.Hala sari altın takmıyorum,büyük gösterişli takıları hala sevmiyorum ama o yüzüğü senelerdir takabiliyorum,ilk doğumumda kolyesini de aldı tek taş,küpesini de set yaptık hala bayılarak taktığım tek takı bunlardır.
Dügünde aldığı takı seti de ki bana seçtirmisti,yine beyaz altın sade birşeydi. Siz kocaman taş takabilecekmisiniz alsa? Tarzınıza uyacak mi?
Belki sade şık olsun demiştir.
Anneniz kaşıkçı elması mı takıyor parmağına da yüzük beğenmiyor?

X