Yüzümdeki şeftali tüylerim çok uzun

Yagmuristan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2015
402
106
31
Kızlar selam,
Benim yüz bölgemdeki şeftali tüylerim sarı sarı ve uzun. Normalde ada ile aldırıyordum fakat yüzümde çok fazla sivilce çıkmasına sebep oluyor bu yüzden bıraktım. Epilasyona yazılmak istiyorum fakat tüylerim sarı olduğu için görmeyeceğini söylediler. Eğer iğne yaparsak hepsine yüzüne çok fazla iğne girmiş olacak ve bu yüzden tahriş riski artıcak. Bıyık ve çene için iğneli epilasyon yaptılar. Ama yüzüm için bir şey yapamayız dediler. Ben yüzümdeki uzun şeftali tüylerden nasıl kurtulabilirim veya sağlıklı bir şekilde nasıl alabilirim

Ben bunu kullanıyorum 1 yıldır, ekstra çoğaltma, hızlı uzama gibi bir durum yok. Sivilce de yapmıyor ki, benimde ağdaya alerjim var, sivilcem çıkar hemen. Bundan memnunum
IMG_7961.jpeg

İğneli epilasyon yaptırabilirsiniz sizi çok yanlış yönlendirmişler. İsterseniz tüm yüzünüz tüylerle kaplı olsun hiç fark etmez doğru yapılan İğneli epilasyon ile iz kalmadan kurtulabilirsiniz. Tavsiyem böyle bir yerde çenenize bile İğneli epilasyon yaptırmayın belli ki bu işi bilmiyorlar

İğneli epilasyon yaptırabilirsiniz sizi çok yanlış yönlendirmişler. İsterseniz tüm yüzünüz tüylerle kaplı olsun hiç fark etmez doğru yapılan İğneli epilasyon ile iz kalmadan kurtulabilirsiniz. Tavsiyem böyle bir yerde çenenize bile İğneli epilasyon yaptırmayın belli ki bu işi bilmiyorlar
Aslında vücudumu bitiren bir yer ama yüz konusunda neden bu kadar korkaklar anlam veremedim :KK43: bir kaç yere daha sorup akıl almak gerek. Yüzümdeki tüyün uzunluğunu söyle anlatım foto cekılırken yüz tüylerim belli oluyor ama sapsarı ( delirme sebebi )

X