Yüzümdeki siğillerden nasıl kurtulabilirim lütfen birşey söyleyin

Peripella

Hiç birşey sebepsiz değildir.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2019
1.589
2.813
Yuzumde degil ama sag elimde 1 tane varken 5taneye cikmisti ve o donem doktora gidince nitrogenle yakmisti (dondurarak yakmisti) cok ince bir ucu vardi direkt sigillerde baska bi yerim yanmamisti.
Su anda burnumun ustunde 1 yildir cok minik bir sigil var bir turlu cildiyeye gitmedim yine yakarlar diye dusunuyorum ama yuzunde bu kadar cok sigili olan duymamistim.

dua kisminda da bi tanidik kina okuyordu 3 hafta ust uste her carsamba o kinayi eline yakinca sigil geciyordu ben duzenli yapamayinca pes edip doktora gitmistim.

Merhaba acaba burnunuzdakinin fotosunu bana atabilir misiniz özelden. Bende de var burnumda bişey ama ben ben sanıyordum. Sert taş gibi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 155 gün geçti.

merabamiyuw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
9
0
18
Merhabalar. Bende ünv de iken kocaman bi tane parmak ucunda çıkmıştı. Hastanede iki kere kryoterapi yaptırdım. Çok acıdı ama tekrar çıktı. Sonra evdeki dua kitabında annem sicil duası diye görünce okudu ve gitti kısa sürede. 1,5 yıl önce genital siğil fark ettim. Onlarıda doktorda yaktırdım koterle 6 ay sonra yine çıktı. Bi arkadaşım kolorious diye mantarın çayı ile kurtulduğunu söyledi. Aldım ama düzenli yapmadım 1 ay olmadan 3-4 taneden bi tane kaldı. Onunda boyutu küçülüyor yakında o da gider büyük ihtimal. Mantarı arkadaşım Denizli’de bi yetiştiriciden almış ama ben netten aldım. İşe yaradı. Belki denersiniz.
teşekkür ederim araştırıcam