Zaman zaman yoklayan ikinci cocuk fikri

Diyetisyene gitmeye basladim.
Çok sevindim
Benim ablam 12 yıldır 90 kiloyla gezdi
Çok kızdım zaman zaman sert konuştum spora gidiyordu evde diyet yapiyorsu
Ama diyetisyene gitmiyordu .
Bu yıl Kasım'da diyetisyene başladı
Şuan kasımdan bu yana 4.ayi şuan
Ve 24 kilo verdi inanır mısınız .

Ben tabi maddi manevi durumunuzu bilemem o yüzden bu konuda yorum yapmayacağım .
Benim bir kız kardeşim var ve hayattaki tek sırdaşım yoldaşım arkadaşım bazen düşünüyorum o olmasa ne yapardım diye..

Çok sevindim
Benim ablam 12 yıldır 90 kiloyla gezdi
Çok kızdım zaman zaman sert konuştum spora gidiyordu evde diyet yapiyorsu
Ama diyetisyene gitmiyordu .
Bu yıl Kasım'da diyetisyene başladı
Şuan kasımdan bu yana 4.ayi şuan
Ve 24 kilo verdi inanır mısınız .
Aayy cok iyi vermis ya darısı bana
Ben 65 falan olsam yeterli doğumdan sonra diyete girerim zaten tekrar
Diyetisyensiz olmuyor cidden en azından ben yapamıyorum basla birak basla birak da insan sıkılıyor

Ben tabi maddi manevi durumunuzu bilemem o yüzden bu konuda yorum yapmayacağım .
Benim bir kız kardeşim var ve hayattaki tek sırdaşım yoldaşım arkadaşım bazen düşünüyorum o olmasa ne yapardım diye..
Ben ogretmenim esim de özel sektörde ogretmen zaman zaman onun is bulamadigi oluyor ama idare ediyoruz cok şükür
Digeer yandan esim yardim eder ona güveniyorum

Aayy cok iyi vermis ya darısı bana
Ben 65 falan olsam yeterli doğumdan sonra diyete girerim zaten tekrar
Diyetisyensiz olmuyor cidden en azından ben yapamıyorum basla birak basla birak da insan sıkılıyor
Ablamda 66 oldu şuan .65 te duracaklar

Ben ogretmenim esim de özel sektörde ogretmen zaman zaman onun is bulamadigi oluyor ama idare ediyoruz cok şükür
Digeer yandan esim yardim eder ona güveniyorum
Karar tabiki sizin madem durumlar her anlamda kaldırıyor o zaman neden olmasın kardeş güzel birşey hersey herkes gelip geçiyor tabiki kavga olmuyor mu o ne ala 😀 ama yinede dönüp dolaşıp kanına gidiyor insan💜

Karar tabiki sizin madem durumlar her anlamda kaldırıyor o zaman neden olmasın kardeş güzel birşey hersey herkes gelip geçiyor tabiki kavga olmuyor mu o ne ala 😀 ama yinede dönüp dolaşıp kanına gidiyor insan💜
Yani kizsa da küsse de illaki kardes degil mi ?
Yani durumlar çok şükür iyi ben fazlasını aramıyorum elimdekiler bu duyup devam etmeyi tercih ediyorum

Yani kizsa da küsse de illaki kardes degil mi ?
Yani durumlar çok şükür iyi ben fazlasını aramıyorum elimdekiler bu duyup devam etmeyi tercih ediyorum
İnanın bana insanın siginacagi bir durak oluyor kardeş yeri geliyor acınızı hafifletiyor yeri geliyor siz onun acısını hafifletiyorsunuz beraber gülüyor beraber ağlıyorsunuz tabiki sıkıntılı kardeşlikler vardır ama istisnalar kaideyi bozmaz.
7 yaşından itibaren beraber büyüdüğümüz bir kız arkadaşım var 20 yıldır arkadaşız çok büyük bir zaman düşünün dostumdur tabiki ama yinede kardeş illa ki kardeş ..
Başarılar dilerim..

X