zara online sahtekarlığı

Konu sahibi bence gayet haklısınız ve peşini bırakmayın. Tüketici hakem heyetine başvurun sonuç alırsınız diye umut ediyorum. Burda en iyi ihtimalle bir iş bilememezlik var. Kaldi ki bilincli yapılmış da olabilir. Onların işini iyi yapmasının sonucuna neden siz katlanasaniz ki. O gün birçok mağazada indirim vardı. Zara'nın stoğunda yok idiyse o zaman kaldirsaydi internet sitesinden, belki siz başka bir markadan alırdiniz.
çok teşekkür ederim. o gece bir sürü internet sitesi indirimine bakarken zaranin kalitesine güvenerek oradan almayı tercih ettim dolayısıyla başka indirimleri kaçırmış oldum. ceketi stokta görmesem bu kadar sorun etmezdim, zaten başka insanların da başına gelmiş

Aynı kazığı bana başka bir marka attı. Ürünü indirim haftasında aldım. 13 gün bekledim yollamadılar. Sonra stokta yok dediler. Ürün indirimsiz haliyle hala satışta. Şikayet Vara yazdım. Çözüm oldumu hayır tabiki
hangi markaydi siz de n paylaşın lütfen herkes bilsin. şikayetvar'dan artık sonuç çıkmıyor yazmıyorum o yüzden

Evet boyneri ben de okudum az önce benim bir arkadaşımda aynı şeyden söz etti çalışan bir yakınından duymuş, göndermeyecekleri ürünleri satmışlar, çünkü insanlarımız böyle durumlarda genelde alttaki üyenin dediği gibi abartmamayi tercih ediyorlar. bazı insanların havaya saçacak çok nakitleri ve vakitleri var sanırım ama benim yok, olsa da böyle haksızlıklar karşısında enayi durumuna düşmek beni rahatsız ediyor. cevabınız için çok teşekkür ederim dediğiniz yere de yazacağım.
yıllardır alışveriş yaparım ordan haftada bir kargom gelir hiç sorun yaşatmadılar.defolu ürün yollandı hemen iade kabul edildi .ürün iptali ve para iadesi çok hızlı.müşteri hizmetleri de ilgili.tek kusuru aynı ürününleri her hafta farklı fiyatlarla koymaları önce fiyat arttırıp sonra ındırdım demeleri.ya da tutturabıldığıne satmaları.o da hergun sitede surf yapanlara dokunmuyor doğru fiyattan alıyoruz takıple

Başka bir online siteden blackfriday haftasında aynı şey başıma geldi.
Ürün tedark süreci uzadıkça uzadı, en sonunda para iadesi ve iyi niyet göstermek adına nakit indirim çeki hesabıma girdikleri için, şikayet etmedim.
Size de bunun gibi bir şey yapmaları gerekiyordu, mağduriyetiniz var, zaman kaybınız var.
en azından mağduriyet gidermek için bir şey yapmışlar bu durum daha sinir bozucu cevap bile vermediler. hangi siteydi sizinki?

yıllardır alışveriş yaparım ordan haftada bir kargom gelir hiç sorun yaşatmadılar.defolu ürün yollandı hemen iade kabul edildi .ürün iptali ve para iadesi çok hızlı.müşteri hizmetleri de ilgili.tek kusuru aynı ürününleri her hafta farklı fiyatlarla koymaları önce fiyat arttırıp sonra ındırdım demeleri.ya da tutturabıldığıne satmaları.o da hergun sitede surf yapanlara dokunmuyor doğru fiyattan alıyoruz takıple
Ben de aynı şekilde indirimi bekleyerek alışveriş yaptım ama indirdikleri ürünün parasını alip sonradan artırıp yollamak hadsizlik

Ben de aynı şekilde indirimi bekleyerek alışveriş yaptım ama indirdikleri ürünün parasını alip sonradan artırıp yollamak hadsizlik
beğenerek aldıysanız ever buyuk hayal kırıklığı oluyor.muşterı hızmetlerini günde 3 5 defa arayın.ve heryere yazacağınızı söyleyın nette.mudurlerıne ulaşacaklardır çözüm için.şikayet var a da mutlaka yazın

Black friday için belirledikleri stok tükenmiş olabilir mi?
Aynı ceket ama tüm malı indirimle satmak yerine atıyorum her bedenden 5 tane koymuş olabilirler black friday için
bu da çok mantıklı öyle de olabilir.1 pantolonu begenmıştım ben de 2 gün sonra bonusum yuklenınce daha da ındırımli alırım dedım.2 gun sonra 95 tl lık pantolon 229 oldu.sadece o gun için ındırmışler meğerse bilgi de yok tu ındırımli diye.

Henüz aynı kodlu ürün olup olmadığını bilmiyorsunuz. Ekşide açılan diğer rezaletlere bakarak puanım 10/2. Ayrıca kamuoyu oluşturma çabanızı anlayamadım. Mağduriyetiniz giderilsinden çok dikkat çekmeye çalışır gibi bir tavrınız var. Neyse kolay gelsin:)
dikkat çekmeye çalışıyorum tabii ki başka ne olacak? dikkat çekmek için ne yapılir ses çıkarılır ben buradayım denir. mesela önce sitede müşteri temsilcisi ile görüşülür sonra mailler atılır ancak firmanin dikkati çekilmez. Ne yapayım merkez mağazaya gidip aşağıda ateş mi yakayım? mağduriyetinin giderilmesi için birilerine derdimi anlatmam gerek, derdimi anlatabilmek için de birilerinin dikkat çekip iletişim kurmam gerekiyor. farklı bir yol sunmak isterseniz önerilere açığım buraya o yüzden yazdım. teşekkür ederim.

Henüz aynı kodlu ürün olup olmadığını bilmiyorsunuz. Ekşide açılan diğer rezaletlere bakarak puanım 10/2. Ayrıca kamuoyu oluşturma çabanızı anlayamadım. Mağduriyetiniz giderilsinden çok dikkat çekmeye çalışır gibi bir tavrınız var. Neyse kolay gelsin:)
Bu arada ürün aynı ürün. ürün stokta gercekren yok mu diye bakmak için tarayıcıyı açtığımda daha önce girdiğim önerilerdeki linkten girdim, linki bile aynı.

Zara hic guvenilir gelmiyor zaten.bir ara zaranin urunleri tehlikeli kimyasal iceriyor diye toplatilmisti ya.o gun bugun zara almam.guya cok kaliteli marka

Zara Türkiye'den çekilecek diyorlardı zaten.Belki de ondan böyle umursamazlar.Online dan iadede insanı sinir eder Zara.Kuryeyle uğraştırır falan.Ben de ona gıcık oluyorum.Bir de iyi ama çok indirime giren ürünlere çalışanları çöküyor hemen , o da çok gıcık bir durum.Zara çok bozdu son Zaman'larda.Almamaya çalışıyorum çok beğendiğim bişey olmadıktan sonra.Mail atın , müşteri hizmetleri uyuz eder insanı.

Sizin şikayetiniz stoklarla ilgilidir bir arkadaş daha yazmış yukarılarda.Bi' de sadece bir üründe olan bir şeyi "sahtekarlık" diyip fazla abartmışsınız bence.Zara'nın buna ihtiyacı yok hem de paramızın değeri düştüğünden ülkeden çekilme kararı alacağı söyleniyordu.Çok abartmışsınız yine de.
hiç abarttıgimi düşünmüyorum, stoklarla sınırlı ise nasıl ki lacivert cekette son anda m bedenin tükendiğini gördüğüm için (stokta yok yazıyordu çünkü) mecburen siyahın da m bedeninden sipariş etmek zorunda kaldıysam, onda da stokta yok yazmalıydi. o gece bir sürü şeyi almayı son anda kaçırdım çünkü stokta yok yazıyordu. Bana 1 hafta geç gelecek olmasına rağmen gelecek ama biraz geç gelecek dendi. o konuşmada doğum günü hediyesi olarak aldıgimi söyledim temsilciye. 1inde elimde olacağını düşünüyordum dedim. Bana gelmeme ihtimalinden hiç söz etmedi kimse. konu ceket falan değil şu an gider başka yerden de alırım ama 3 haftadır zaranin keyfini bekliyorum bir cevap bile yok size normal geliyorsa bir şey diyemem bana gelmiyor

bu da çok mantıklı öyle de olabilir.1 pantolonu begenmıştım ben de 2 gün sonra bonusum yuklenınce daha da ındırımli alırım dedım.2 gun sonra 95 tl lık pantolon 229 oldu.sadece o gun için ındırmışler meğerse bilgi de yok tu ındırımli diye.
tamam ama her ceketten 5tane koymuşlarsa 6. Ürünü müşteri almak istediğimde stokta yok yazacaklar. belki benim hediye butcem o kadardı. belki o indirim haftasını bekledim indirimden bir ceket alabilmek için ve onu aldığım için başka bir yerden indirimli ceket alamadım?

dikkat çekmeye çalışıyorum tabii ki başka ne olacak? dikkat çekmek için ne yapılir ses çıkarılır ben buradayım denir. mesela önce sitede müşteri temsilcisi ile görüşülür sonra mailler atılır ancak firmanin dikkati çekilmez. Ne yapayım merkez mağazaya gidip aşağıda ateş mi yakayım? mağduriyetinin giderilmesi için birilerine derdimi anlatmam gerek, derdimi anlatabilmek için de birilerinin dikkat çekip iletişim kurmam gerekiyor. farklı bir yol sunmak isterseniz önerilere açığım buraya o yüzden yazdım. teşekkür ederim.
Size ateş yakın diyen mi oldu genlerinizde kızılderililik mi vardır nedir? Henüz dönüş almamışsınız anladığım kadarıyla olumlu ya da olumsuz. Neden hemen boykot girişimi?

Telafi anlayışları takdire şayan!!!

Çok bilindik 3 sitede başıma geldi.birinde kargo gecikti diye hediye yolladılar.

Diğer ikisinde ise ürün stokta yoktu.reddedemeyecegim tekliflerle beni aradilar.

Sizi haklı buldum.ilgili neresi varsa şikayet edin
bunlarin telafi şekli ücretsiz kargo. yahu zsten zarada online alışverişte hiç kargo ücreti ödemedim ki Ben, fiyatlar zaten malum ne alsanız ücretsiz kargo limitine ulasiyorsunuz zaten hiç cevap vermeyip takmamalari iyice sinirimi bozdu . sizinkiler yine etik davranmış., hangi sitelerdi
?

X