Zayıflama hikayemi sizinle paylaşmak istedim

Gelip gittiğin yerlere yürüyerek git bence kilonu koru yemek ye ama çok yeme sınava çalısıyorsan hiç stres yapma verirsin bence başarılar dilerim
Teşekkür ederim. O kadar az dışarı çıkıyorum ki. Günde 8 -9 saat masa başında geçiyo resmen.

yanlış anlaşılmak istemem ama boyum sizden 2 cm kısa ve 51 kiloyum, belki 5 kilo daha verseniz daha da özgüvenli olursunuz, daha iyi olur sanki.
Aslında haklısınız inmem gereken kilo 62 imiş benim ama şimdi bem kapandım ve kapalı kıyafetleri anlamadığım bi şekilde daha zayıf gösteriyo o yüzden kıyafetlerim yakışmaz e yüzüm çöker diye vermek istemiyorum :)

Konunun yeri burası değil büyük ihtimal taşınacaktır.
İyi kilo vermişsiniz de 1 ayda 15 kilo bünyeye fazla değil mi? Ölçümlerinizi yaptırdınız mı kastan gitme oranı yüksek .

Bende neredeyse 80 kilodan 54 kiloya düştüm yaklaşık 9 ayda. Buna ragmen ölçümlerimi yaptırdım yolunda gitmeyen bir şey var mı görmek istedim.

Aslında haklısınız inmem gereken kilo 62 imiş benim ama şimdi bem kapandım ve kapalı kıyafetleri anlamadığım bi şekilde daha zayıf gösteriyo o yüzden kıyafetlerim yakışmaz e yüzüm çöker diye vermek istemiyorum :)
anladım tabii siz daha iyi bilirsiniz, sevindim sizin adınıza:)

Konunun yeri burası değil büyük ihtimal taşınacaktır.
İyi kilo vermişsiniz de 1 ayda 15 kilo bünyeye fazla değil mi? Ölçümlerinizi yaptırdınız mı kastan gitme oranı yüksek .

Bende neredeyse 80 kilodan 54 kiloya düştüm yaklaşık 9 ayda. Buna ragmen ölçümlerimi yaptırdım yolunda gitmeyen bir şey var mı görmek istedim.
Ya yeni üye oldum pek bilmiyorum aslında:KK43: yanlış açmış olabilirim. Ya ben sağlık kontrolü yaptırdım hiç bir sorun yok 1 sene oldu zaten. Bende gerçekten beklemiyordum hiç sanırım bir anda böyle yemeyi bıraktığım için oldu bu vücut şaşırmış olabilir. Sizin adınızada çok sevindim cidden :)

Ayda 15 kilo vermen .... verebilmen ! Metabolizmanın sana mucizesidir .

Aksi mümkün değil .

Kilo vermeni tebrik ederim , umarım korumayı da başarırsın .

Ama konunu okuyan arkadaşlara tavsiyem ... ideal ve kalıcı kilo verme ayda 4-6 kilo dur .
Hadi diyete başladığımız ilk ay , su ... ödem ... vs kaybı ile (sadece ilk ay için) 7-8 e çıkabilir (bu da belli bir kilo üzerinde)

Spora devam et .
Diyetine de .

Kolay gelsin sana .

Ayda 15 kilo vermen .... verebilmen ! Metabolizmanın sana mucizesidir .

Aksi mümkün değil .

Kilo vermeni tebrik ederim , umarım korumayı da başarırsın .

Ama konunu okuyan arkadaşlara tavsiyem ... ideal ve kalıcı kilo verme ayda 4-6 kilo dur .
Hadi diyete başladığımız ilk ay , su ... ödem ... vs kaybı ile (sadece ilk ay için) 7-8 e çıkabilir (bu da belli bir kilo üzerinde)

Spora devam et .
Diyetine de .

Kolay gelsin sana .
1 yıl önce verdim hala aynıyım bir problem yok

X