Zayıflama Zamanı!

lilbebe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2019
3
3
27
Hellooo kızlaaarrrr,🙋🏼‍♀️
Canımı çok sıkıyor bu durum kilı aldığımı farkettim spora başladım sağlıklı beslenmeye başladım ve yakın zamanda diyetisyene gideceğin fakat hızlı şekilde kilo vermek istiyorum yani 7 kilo aldım ve cidden ayıcık oldum bu durum beni üzüyor. Bunun üzerine aklıma şöyle bir fikir geldi.... WhatsApp grubu kurarak zayıflamaya yardımcı olacak diyetleri,kürleri, spor hareketlerini vs. paylaşarak birbirimize destek olalım gibi gibiii😛
Daha önce kürlerle ya da detoks sularıyla zayıflayan ve ciddi anlamda fayda görenlerden bilgi almak istiyorum açıkcası bunun üzerine burada çok online olamadığımdan ötürü whatsapp hattından iletişime geçmeliyiiizzz diye düşündüm. Benimle birlikte olacaklar varsa eğer buradayım bekliyorum hepinizi hedefimize ulaşacağız bu yaz geçti ama gelecek yaz bomba olma zamanı gelmedi mi artık? Tek derdimiz kilo olmasın kafamdan bu düşünceyi atmak istiyorum ve motive edebiliriz bu şekilde birbirimizi 😍❤️🔥🔥🔥🔥

Bende boy 161 kilo 66 dayandi 60 di dogumdan sonra bogazima hakim olamiyorum surekli yemek istiyorum ama yarindan itibaren sadece elma yiyerek ayran icerek su icerek diyet yapicam gunde yarim veya 1 saatde spor yapicam bakalim azimli olacammi zayif kizlari gordukce sinirim bozuluyor benim incelmem lazim hedefim 55 kilo😭😭

X