zayıflamak istiyorum ve zayıflayamıyorum yardımcı olur musunuz?

kesmeseker06

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
7
1
23
boyum 165 kilom 55 ve 50 kilo olmak istiyorum daha önce hızlı hızlı kilo veriyordum ama yaklaşık 1 aydır aynı kilodayım diyet yapmama rağmen, bu kilolarda zayıflamak zor galiba. Deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim hiç yememek mi gerekiyor? acıkınca yiyorum genelde ama

Ben aç kalarak sağlıklı bir şekilde kilo verileceğini düşünmüyorum. Bence en doğrusu sağlıklı beslenmek ve spor yapmak. Daha önce bu şekilde 11 kilo verdim. Pandemiden dolayı o kiloları geri aldım. İki gündür sağlıklı besleniyorum ve Chloe Ting Challenge yapıyorum.

bende uzun süre karatay diyeti ve sporla 22 kilo vermiştim 1 buçuk sene yakındır korudum kilomu ama son 5 ayda 9 kiosunu aldım malesef

Bende dukha diyeti artı sporla ciddi kilolar vermiştim , ama diyetle sporu bırakınca tekrar aldım , sonrasında baharat karışımı bir takviye ürün kullandım baya faydasını gördüm 1 ayda 7 kilo verdim

boyum 165 kilom 55 ve 50 kilo olmak istiyorum daha önce hızlı hızlı kilo veriyordum ama yaklaşık 1 aydır aynı kilodayım diyet yapmama rağmen, bu kilolarda zayıflamak zor galiba. Deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim hiç yememek mi gerekiyor? acıkınca yiyorum genelde ama
Vücudunuz rutıne alışmış artık ondan kılo veremıyorsunuz.Bu gibi durumlarda vücudu şaşırtmak gerekiyor.diyetisyenim öyle demişti ve uygulamam gereken bi liste vermişti.mesela bi öğünde sırf sebze kızartma şakşuka ara öğünde bır avuç yer fıstığı yada çekirdek yani kalorılı ne varsa verdi.ve gercektende işe yaradı sonraki haftalarda yeniden kilo vermeye başlamıştı deneyın bence

Hic yemezsen zayflayamazsn ki kahvlti cok onemli 1 yumurta maydonoz sekersiz cay bir kac zeytin 1 dilim kepek ekmek ye oglen elma ye yada bir meyve aksam corba salata 1 dilim ekmek ye faydasini grursn birde bol su ic

Hiç yememek bir intihar biçimi diye biliyorum. Kilo vermek için bazal metabolizma hızına göre beslenme+sporla kalori açığı oluşturmak gerekiyor. Bazal metabolizmanın altında beslenme tehlikeli. Beden bazı organların fişini çekebilir kıtlık var enerji tükenmesin diye. Bu durumda da kilo verilemediği gibi sağlık da ufaktan el sallayarak uzaklaşır.

X