Zehirlenme

Bu kadar karistirirsaniz normal bence ağırlık çökmesi. Midenin bir kısmını da boş bırakın. Bana okurken bile fenalık geldi

Bu kadar karistirirsaniz normal bence ağırlık çökmesi. Midenin bir kısmını da boş bırakın. Bana okurken bile fenalık geldi
İlk öğün 9da. Balık 18:00 da 1 saat sonra bir kase helva. 6 saat sonra da 145 gr sandiviç yedim. Yani arada baya zaman var her öğün için. Ben sadece balık zehirlenmesinden korktum. Fazla yediğimi düşünmüyorum.

Hazımsızlıktır o. 3 kere gıda zehirlenmesi yaşadım, bir yudum su bile içseniz midenizde kalmıyor. 2-3 gün yemek yedirtmiyor resmen. Anlamamanız mümkün değil
Ben de 6-7 yıl önce zehirlendim. Ama ne kadar zaman sonra belirti verdiğini hatırlayamadığım için sordum teşekkürler.

Yani tavuktan zehirlenmiş biri olarak, zehirlenmiş olsaydınız bilirdiniz, acaba demezdiniz diye düşünüyorum. Vücudunuzdaki bütün delikler bağımsızlığını ilan edip, bazen aynı anda çalışmaya başlıyorlar.. Serumsuz filan da toparlayamıyorsunuz. Hani öyle bi kere kustum rahatladım olmuyor. Mideniz boş da olsa kendi çıkmaya çalışıyor ağzınızdan. Kuvvetle muhtemelen yedikleriniz dokundu ya da ağır geldi.
Yok ben son yediğimin emilimi olmasın diye kustum. Yoksa sadece ağırlık çöktü birden. Acaba oldum. Dediğiniz gibi.

Vücut sağlık puanım 89. Fazla yemekten öleceğimi düşünmüyorum bu kadar kısa sürede. Daha yeni 11 kg verdim. Vücudumdaki her şey normal çok şükür.
Her seyi birbirine karistirirsaniz sagliksiz beslenirsiniz. Baligin ustune ayni gunde irmikler yagli yagli tatlilar sandvicler yenmez. Sadece tahinli tatli yenilir o da baligin icindeki agir metal iyonlarindan korunmak,midede olusan asidik durumu duzenlemek icindir.

En son zehirlendiğimde, gece yarısı yataktan kaldırdı beni bulantı.
Hem istifra ediyordum, hem ishal olmuştum. Yüzüm kireç gibi bembeyazdi ve titriyordum.. hastaneye götürdü eşim..
Geçmiş olsun. Böyle birşey hissediyorsanız, hiç durmadan çıkın gidin.. Beni 2 şise serum takıp eve öyle yollattılar..
Geçmiş olsun. Yıllar önce ben de yaşadım. Dediğiniz gibi serum takıldı. Ama kaç saat sonra belirtiler başladı onu hatırlayamadım.

Her seyi birbirine karistirirsaniz sagliksiz beslenirsiniz. Baligin ustune ayni gunde irmikler yagli yagli tatlilar sandvicler yenmez. Sadece tahinli tatli yenilir o da baligin icindeki agir metal iyonlarindan korunmak,midede olusan asidik durumu duzenlemek icindir.
Bir gün karıştırınca da çok yemekten ölünmez. Yoksa Türk halkının yüzde 80ini ölürdü. Her neyse sağlıklı beslenmeyi gayet iyi biliyorum. Misafirim helva istedi ben de pişirdim. Yedik beraber. Yorum için teşekkürler. Benim için anormal bi durum olduğu için sordum zaten. Yaşam biçimim olsaydı buraya konu açmazdım.

Kuzum ton baligindan.zehirlenmistim yedim 1 saat gecti gecmesi bas donmesiyle bir bulanti basladi öldüm öldüm dirildim kusmaktan asla durmuyor saatler sonra icimde birsey kalmayinca gecti yani zehirlenme cok fena duramazdin

Ayrica zehir danisma hatti var goole yaz cikar yardimci oluyorlar boyle.durumlarda

Kuzum ton baligindan.zehirlenmistim yedim 1 saat gecti gecmesi bas donmesiyle bir bulanti basladi öldüm öldüm dirildim kusmaktan asla durmuyor saatler sonra icimde birsey kalmayinca gecti yani zehirlenme cok fena duramazdin

Ayrica zehir danisma hatti var goole yaz cikar yardimci oluyorlar boyle.durumlarda
İstediğim yorum buydu. Çok teşekkürler, çok geçmiş olsun.

Teşekkürler :)

Bildiğimiz ton baligi mi? O zehirliyor mu ya? Süt mü tüketmiştiniz?

X