Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ? ACİİLLL !!

dersem22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
37
3
29
Merhabalar,

Nişanlımla bir birliktelik yaşadık. Ve kafamı kurcalayan bir soru var. Aslında bende polikistik over var ama gene de zevk suyundan hamile kalınır mı?
İnternette yaptığım araştırmalara göre zevk suyundan hamile kalındığı ortaya çıkmış. Sizce peki ?
Tam anlamıyla içime boşalma gerçekleşmedi sadece zevk suyu belki içime gelmiştir. Şu anda ilaç kullanıyorum ama o da doğum kontrol hapı yerine geçmiyor. Poliskistik over olduğu için aslında çok korkmamam gerekiyor ama gene de emin olmak istiyorum ?
Yardımlarınızı fikirlerinizi alabilir miyim ?

Regli dönemime daha var şu anda ? O zaman netleşsin ondan sonra yaptırmayı düşünüyorum en kötüsü

polikistik over olanlarda hamile kalma problemi yaşayan insanlar diye biliyorum ama gene de bir şey olur gelir beni bulur yani hamile kalırım o da var sizde haklısınız :)

O zaman regli dönemini beklemekten başka çarem yok.
Ama poliskistik over olanlarda hamile kalma zorluğu yok mu ?

Anladım.
Yapıcak bişey yok
Regli dönemini beklicem şu anda 1 haftam var olmama olmazsam şayet dediğiniz gibi test yaptıracağım.
Teşekkür ederim

Bence kalinsa ben 4 yildir kalirdim, bana kalirsa kalanlar sperm sizdirdigi icin kaliyor. Nisanlin disari bosaldiysa sanmam

Zevk suyu ile hamile kalındığını duymuştum ama polikistik overi olanlar için hamile kalmak zor diye biliyorum eğer kurtulmak istiyorsan soğan suyunu iç yanlış anlama lütfen beni

X