Zeynepmerveg'in Başarı Öyküsü 5 Kilo Verdi

benimde 1.77 boyum 80 kiloyum 70 olmak istiyorum ama tutamıyorum boğazımı önerebileceğiniz iştah kesici bişiler varmı :)

canım tebrik ederim çok güzel kilo vermişsin :) peki bir şey soracağım bu konuyu açalı 5-6 ay olmuş verdiğin kilolar geri gelmedi demi? ya da gelmemesi için bir şeyler yaptın mı?

Güzel diyet bence yapılabilir... sonuçta işin ucunda spor var.....tebrikler...

arkadaşlar merhaba 7 kilo fazlam var ve diyetle falan veremiyorum metabolizmam çok yavaş sürekli kilo almaya başladım koşu bandı alıp kullanmayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirmisiniz nasıl bi programla başlamalıyım ve sonuçları nasıl şimdiden teşekkürler....

merhaba arkadaşlar bende geçen yıl 51-52 kiloydum. şuan 59um :KK43: boyum 1.64 . Kilomu çok göstermiyorum. 1buçuk aydır diyet yapıyorum . çok sıkı değil ama. forumu incelediğimde yapılan diyetlerle aynı hep. sık ama az az yiyorum. günde en az 2 lt su içiyorum. haftada en az 4 gün yürüyorum. ama 1,5 aydır kilo vermemedim:KK43: geçen yıl ki kiloma ulaşmak istiyorum.
aslında hesapladığımda ideal kilo diye çıkıyor ama geçen yıl giydiklerim şuan olmuyor :KK43: 34-36bedendim şimdi 38 . bazen 40 beden. kalıba göre değişiyor :) buyüzden sağlıklı bi şekilde kilo vermek istiyorum. 54 e bile düşsem uçucam havalara. :21: (hedefim tabiki 51 falan) benim durumumda olan var mı? neden kilo veremediğim hakkında fikriniz varsa iletirseniz çok ama çok seviniirmm:)

arkadaşlar ben yeniyimm ...bende zayıflamak istiyorumm ama emziriyorumm diyetin emzirmeye bir zararı var mı? biliyormusunuz...diyet yapınca vucuttaki toksinler bebeğe geciyomuş doğrumu..Almanyada doktorlar böle diyomuşş..

merhaba arkadaşım. benim de 1.5 yaşında bir bebeğim var maaşallah. lütfen kimse kızmasın ama yemek yemenin sütle alakası yok diyenlere hiç katılmıyorum. ben denedim kızımı emzirirken ve canım kızım o süreçte emerken ağladı hep çünkü sütüm azaldı kesinlikle. ama ne zaman sağlam bir yemek yesem de taştı hep... bu tesadüf değildi bence. diyeceğim o ki, evet ekmeği ve hamur işlerini yağı filan azalt ama lütfen sıkı bir diyete girme. ben emzirmeyi bıraktıktan sonra 3 ayda 14 kilo verdim çok sıkı bir diyetle ama en azından vicdanım rahattı. ye iç keyfine bak arkadaşım! sütten kesince çılgınca diyet yaparsın nasıl olsa. bbebeklerimizin canı sağolsun :):)

merhaba arkadaşım. benim de 1.5 yaşında bir bebeğim var maaşallah. lütfen kimse kızmasın ama yemek yemenin sütle alakası yok diyenlere hiç katılmıyorum. ben denedim kızımı emzirirken ve canım kızım o süreçte emerken ağladı hep çünkü sütüm azaldı kesinlikle. ama ne zaman sağlam bir yemek yesem de taştı hep... bu tesadüf değildi bence. diyeceğim o ki, evet ekmeği ve hamur işlerini yağı filan azalt ama lütfen sıkı bir diyete girme. ben emzirmeyi bıraktıktan sonra 3 ayda 14 kilo verdim çok sıkı bir diyetle ama en azından vicdanım rahattı. ye iç keyfine bak arkadaşım! sütten kesince çılgınca diyet yaparsın nasıl olsa. bbebeklerimizin canı sağolsun :):)

canım ben de sana katılıorum. kızımı emzirirken gittigim bi pro. arabaya benzin koymazsan calısır mı hic, emziren anne icin de boyledir yiyeceksin ki sutun olsun. sadece su icmekle olmaz demisti

tabii,katılıyorum bende size :KK1:,siz ne kadar iyi beslenirseniz,ne yerseniz bebiş de onu içer :KK39:

bu 2 günde 5 kilo verdim 10 günde 5 kilo verdim su kadar günde şu kadar kilo verdim gibi seyleri duyuyorum ama ben bir türlü o günde o kadar kilo veremiyorum nasıl oluyo bu anlamıyorum ya :S

kızlar ben size çok bilindik bi yöntem sölim zayıflamanın başka yolu yok açıklıyorum ( saglıklı beslenme ve SPOR) diyeceklerim bu kadar nokta :KK70:

ne lüzum var hafır böle seylere en iyisi nedir biliyomusunuz en doğla sağlıklı düzenli beslenme ve düzenli spor başa bişey tanımıyorum ben. haa tabi bi de bu gündemeden düşmeyen zayıflatma haplar kapsüller flan var onlarda işe yarıyor mu yarıyordur ama doğal yol varken ne gerekvar. ama hemen zayıflamak istiyorum diyenler onlardan kullansın çünkü bu spor ve beslenme sabır ister.

sağlıklı beslenme tamamda spor yapmak biraz zor geliyor vakit açısından aslında masa başında yapılabilecek egzersizleri öğrenmeliyiz işte bunu uygulamak gerekiyor

X