Zeynepmerveg'in Başarı Öyküsü 5 Kilo Verdi

3 litre günde cok fazla, sporcu degilsin. 2 litre yeterli olacaktir.
sabahlarida ekmek yememelisin eger gercekten diyet yapiyorsan.

bu aralar hergun kendıme 'yarın dıyete baslayacagım' dıyerek aksam edıyorum ama sabah kalktıgımda :KK43: malesef dıyet mı o da neymıs :KK70: aslında zaman zaman ırademe cok guzel sahıp cıkabılıyorum ama bazende tam tersı :KK43: 2 hafta da 5 kılo ck guzel darısı benım basıma :)

Arkadaşlar merhabalar öncelikle :nazar: SPOR ŞART diyorum haa spor yapamam ımkanım yok veya sevmıyorum dıyorsanız elbet onunda var çaresi anlatıcağm ama önce gelelım zayıflama macerama :KK61: aç kalmıyorum diyenlere ınanmayın öncelıkle öylede bir aç kalıyorsunuz ki :KK19: neyse tmm tmm uzatmayalım .. Öle klasık bı dıyet lıstesı yazmıcam sıze sadece altın degerınde tüyolar verıcem :KK64: Kahvaltı bilindiği gibi zeytın peynır domates salatalık v.s tabı ekmek 2 dılım muhakkak zaten ekmek yemessen olmaz kılonuz ne kadar cok sa o kadar cok yıceksınız dedı spor hocam ve mutlakaaa ama mutlakaaa su 3 lıtre gunde su ıcıceksınız.sebze yemeklerı ağırlıklı beslendım bır hafta boyunca ama hıc bır degısıklık hıssetmıyordum vucudumda ananas felakeet yağ yakıyomus dıye duydum ve yemeye basladım spordan once yıyordum hep sonunda 2. haftanın sonunda tartıldım ve tam 5 kılo vermısım hocam sasrdı acıkcsı bn bır ayda 5 kılo vermenı beklıyodum dedı aslında yağtıgım tek sey vardı piza yedım bir ısırık kısır yedım bı kasık kofte yedım bı tane yanı canım cektgı herseyı yedım ama bır lokmaaa :KK34: hee gelelım spor konusuna elınıze bır lıtrelık pet sıselerı alın basen bolgenıze yada karnınıza dogru bır aşağı bir yukarı sallanın valla cok eglencelı 3x75 yapın ınanın 2 haftada sonuc bana guvenın kızlar 3 lıtre suyu unutmuyoruz tabıııııı ve gece yemek yokk en azından 6 dan sonra sadece elma ve su o kadar :KK66: İşte bu kadar arkadaslar ben daha sonuc aldıkca yazacagım hep ama bır kere olsun okursanız cok sevınıcem hepınıze Sağlıklı günler :KK70::KK31:

tebrikler canım :)) şu pet şişelerle anlattığın olayı bende anlamış değilim hala .s!

Benimde vermem gereken 12 kilom var darısı başıma inşallah.. Gerçi inşallah maşallah ile kilo verilmiyor bunu defalarca test ettim ve onayladım :KK53: Bu arada tebrik ederim arkadaşım.

hızlı kilo vermek sakıncalı değil mi ? tamam çok güzel vermişsiniz ama bence zararlı...bu kiloların geri dönüşümü daha tehlikeli olabilir...

lahanayı kaynatın içinede iki,üç damla limon sıkın açkarnına için sonuca inanamıycaksınız yani birazda boğazınızı tutun ne yağlar eriyecek görürsünüz sonrada bana dua edersiniz:))

lahanayı kaynatın içinede iki,üç damla limon sıkın açkarnına için sonuca inanamıycaksınız yani birazda boğazınızı tutun ne yağlar eriyecek görürsünüz sonrada bana dua edersiniz:))

canım bunu hergun gunde 1 bardak mı ıcıyoruz. bide hergun tazemı yapmak gerekır. yoksa yapıp dolapta saklayabılırmıyız?

canım bunu hergun gunde 1 bardak mı ıcıyoruz. bide hergun tazemı yapmak gerekır. yoksa yapıp dolapta saklayabılırmıyız?

evt bu lahana diyetini bende merak ettim sorduğun soruların cevabını alsak iyi olacak...ne kadar tüketmek gerekir acaba?

aynen lahana diyetini bende yaptım. her içişte midem kalkıyordu. lahananın bi işe yaradığını düşünmüyorum. mide bulantısı yapınca dogal olarak bir sey yiyemiyorsun. resmen işkenceydi hatırladım da

bende çok çabuk kilo alıp çabuk verenlerdenim yine hiç anlamada verdiğim 10 kiloyu geri almışım kısa bir sürede off hayatım diyet yapmakla geçiyo :KK70: formmumu bi koruyamadım gitti 1 haftada 3 kilo verip hemen geri alanlardanım

X