Zeytinyağı vajinaya zarar verirmi?

BenSaglik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
98
14
Arkadaşlar ben cinsel ilişkiye girerken zeytinyağı kullanmaya başladım 2kere kullandım ve sağ kasığımda ve idrar torbanda acayip bi ağrı var bilenler yazsın lütfen zeytinyağı zararlı mı?:KK14:

Eşim de penisine sürüyor baya bi zeytinyağına maruz kalıyorum.Bu kasık ağrısı mahvetti beni:KK43:(

Arkadaşlar ben cinsel ilişkiye girerken zeytinyağı kullanmaya başladım 2kere kullandım ve sağ kasığımda ve idrar torbanda acayip bi ağrı var bilenler yazsın lütfen zeytinyağı zararlı mı?:KK14:

şimdi çok komplike bir soru oldu bu,, şöyleki vajinsmus sorunu için geçici olarak zeytnyağı kullanan arkadaşlar var, ve şmdiye kadar şikayet yazan olmadı, ama 1 ya da 2 kez kullandıklarını yazıyorlar...

ama genel olarak evet vajna için malesef herşey zararlı,, Allah ın sabunu bile,sdc suyun zararı yok oda içini yıkamamk şartıyla. çok kaçırmış olabirsnz dozunu, size hemen zararı olmuş olabilir, ya da anladgm kadarı ile vaji sorununz var ise, ilişki den kaynaklanan problemde olabilir. ama zeytnyağını bırakın,

şimdi çok komplike bir soru oldu bu,, şöyleki vajinsmus sorunu için geçici olarak zeytnyağı kullanan arkadaşlar var, ve şmdiye kadar şikayet yazan olmadı, ama 1 ya da 2 kez kullandıklarını yazıyorlar...

ama genel olarak evet vajna için malesef herşey zararlı,, Allah ın sabunu bile,sdc suyun zararı yok oda içini yıkamamk şartıyla. çok kaçırmış olabirsnz dozunu, size hemen zararı olmuş olabilir, ya da anladgm kadarı ile vaji sorununz var ise, ilişki den kaynaklanan problemde olabilir. ama zeytnyağını bırakın,

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Beni sıkıntım aşırı kuruluş var 3sene vajinusmus tedavisi gördüm maalesef kayganlaştırıcı olmadan olmuyo:KK43:bir de 8gün sadece sabahları soğan suyu kürü yaptım yumurtalıklarımda kist olduğu için acaba o da yapar mı?5dk bir tuvalete gidiyorum,kasığım fena ağrıyo:KK43:tam ovulasyon günüm ve 1gün sonra ilişkiye girdik en son 5 gün önce 5günr ağrım şiddetli:KK43:

Seç suyu dediğiniz nedir acaba?

neden genital bölgeye zarar vermeyen su bazlı kayganlaştırıcılar yerine yemek yapmak için kullanılan asidik zeytinyağını tercih ediyorsunuz?
tabi ki zararlıdır mantara filan yol açabilir.
kayganlaştırıcı alın, marketlerde bile satılıyor

Sdc suyu dediğiniz nedir acaba

sadece su zararlı değil... yani örnek vermek istedim, diğer herşeyden mümkün olduğunca uzak durun, mecbur olmadığınız sürece , en kullanılır denilip ph değeri uygun olan ürünler bile aslnda zararlı, zor durumlar için ise herşeyin azı karar.

devamlı kuruluk yaşıyorsanız su bazlı ultrason jelleri ya da su bazlı lubricant jel kullanmanızı tavsiye ederim.

Su bazli kayganlastiricilar malesef aninda kuruyor bende ve hic isimize yaramadi ve zeytinyagindan cok memnun kaldim.Ama agrim dayanilmaz.Bugun doktora gittim zarari olmayacagini soyledi kayganlastiricilardaki kimyasallar gebelige bile engel dedi rahatladim

zeytinyağı yada yağlı olan herhangi bir ürün vajina içerisinde kalıntı bırakarak ileride başına sıkıntı yaratır cnm. Yağlı hiçbir şey kullanma. Bende bir sürü farklı ürün kullandım dediğin gibi bazıları çabuk kuruyor ama şu an kullandığım üründen çok memnunum. ne olursa olsun su bazlı bir kayganlaştırıcı kullan.

zeytinyağı yada yağlı olan herhangi bir ürün vajina içerisinde kalıntı bırakarak ileride başına sıkıntı yaratır cnm. Yağlı hiçbir şey kullanma. Bende bir sürü farklı ürün kullandım dediğin gibi bazıları çabuk kuruyor ama şu an kullandığım üründen çok memnunum. ne olursa olsun su bazlı bir kayganlaştırıcı kullan.
Kullandiginiz jelin adi nedir

Bir kere vajinamda yanma olduğunda zeytinyağı sürmüştüm. Doktoruma bunu söylediğimde bana çok kızmıştı. Vajinaya hiçbir şey sürmemek hatta fazla yıkamamak gerekiyor.

X